• Категорія запису:Телець
  • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ТЕЛЕЦЬ ЧОЛОВІК: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Кожен з нас унікальний зовні, за характером, поведінкою і манерою спілкування. Кожен з нас особливий. Саме цим займається астрологія. Так що ж говорять зірки про представників сильної половини людства, народжених під знаком Тельця?

Телець чоловік: характеристика

Тельця можна впізнати за сповільненим життєвим ритмом. Вони люблять неспішність і вдумливість у всьому. Їх дуже важко підштовхнути до якогось важливого рішення: вони не люблять робити занадто швидкі кроки назустріч до майбутнього. Та й якщо ви почнете тиснути на Тельця, він миттю дістане свою впертість і буде впиратися усіма частинами тіла, але точно не дасть зробити щось проти своєї волі.

Цікаво, що незважаючи на те, що Телець чоловік дуже ледачий і повільний, він надзвичайно працьовитий, працездатний і просто не може сидіти без діла. Чоловіки, народжені під сузір’ям Тельця дуже люблять відпочивати і розслаблятися, тому не потрібно лаяти їх за цю потребу: зате вони із задоволенням займаються домашньою роботою і не суперечать дружині.

Телець чоловік вважає, що все в житті можна і потрібно добиватися своєю працею. Керівництво будь-якого підприємства знає, що Тельцю можна доручити найскладніші й рутинні справи, які вимагають величезних фізичних і моральних сил, і Телець чоловік впорається з ними в найкращому вигляді.

Захоплення Тельця теж «земні» – він любить природу і відпочиває тільки на лоні природи. Обожнює риболовлю, посиденьки біля багаття, полювання, із задоволенням обробляє свою садову ділянку і не бажає проводити свій відпочинок на пляжі або в суперсучасному готелі.

Загалом, Телець чоловік – чудовий сім’янин і чудовий батько, який буде віддавати весь свій час дружині і дітям.

Читайте також: ТЕЛЕЦЬ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ТЕЛЕЦЬ

Телець чоловік

Телець чоловік дуже упертий, він наполегливо продовжує свою лінію завжди, незважаючи на заперечення оточуючих, і, треба сказати, що багато перешкод, які для інших знаків Зодіаку з’явилися б тотальними, піддаються надзвичайній потужності чоловіка Тельця.

Цей представник зодіакального кола – НЕ кар’єрист, але завжди намагається бути краще, вдосконалюватися, що і приводить його в підсумку до високої посади і авторитету в суспільстві. Телець чоловік – самий «правильний» і органічний тип керівника компанії, якого тільки можна собі уявити, він буде домагатися високих результатів підприємства, і при цьому не забуде про справедливість, совість і честь.

Мета життя чоловіка Тельця – хороша сім’я, міцний і затишний теплий будинок, з цим партнером будь-якій жінці завжди буде спокійно і надійно.

Телець чоловік завжди складає плани на найближче майбутнє, але без мрій. Він завжди слідує тому, що задумав, і тримає своє слово, будучи надійним партнером і в роботі, і в особистому житті.

Телець чоловік ніколи й нічого не забуває – він пам’ятає кожну дрібницю, всі дати. З року в рік, вітає всіх з днем ​​народження, роковинами весіль і так далі. Унаслідок хорошої пам’яті Телець чоловік часто має славу злопам’ятної людини, тому що він ніколи не забуде тих, хто його коли-небудь обдурив або зрадив. Сам гранично чесний і справедливий, Телець чоловік вимагає цього ж від свого оточення.

Телець чоловік на роботі

Чоловіки Тельці в кар’єрі можуть робити великі успіхи, але мова йде не про стрімке кар’єрне зростання, а про найпростішу працьовитість.

Вони спокійні й рішучі, допитливі й старанні, будь-яку справу доробляють до кінця і намагаються зробити її максимально добре. При цьому не мають потреби в похвалі та рідко шукають матеріальну вигоду. Для них головне зробити все так, щоб ніхто й ніколи не зміг до них причепитися.

Відповідальні, розважливі, планомірно, старанні й працьовиті. Головне для них, це відчувати, що вони корисні, що приносять користь, що потрібні людям. Але особливо люблять роботу в колективі, командну роботу.

Плюс до всього, вони доброзичливі й завжди приходять на допомогу, не відмовляють колегам в допомозі, намагаються по максимум задіяти себе в роботі.

Тельці дуже повільні, через що ними нерідко буває невдоволено начальство. Але в той же час, повільність є запорукою гарного результату. Вони не люблять, коли їх кваплять або критикують, реагують на критику різко. В роботі Телець чоловік намагається враховувати всі дрібниці й прораховувати всі свої дії наперед.

В начальники Тельці не мітять, не бажають брати на себе відповідальність за роботу інших людей. Лідерські риси можуть проявитися в будь-який момент, але якщо такий чоловік і стане лідером, то тільки негласним. Легко підкоряються, не сваряться з начальством, безконфліктні й не принципові в роботі. З такими легко порозумітися, працювати в команді, і просто співпрацювати.

Телець чоловік у спілкуванні

Відразу варто відзначити той факт, що хлопці Тельці по натурі дуже доброзичливі й комунікабельні. Але оточувати себе вони намагаються тільки тими людьми, з якими їм комфортно, при яких можна розкритися, можна показати себе справжнього, нічого не приховуючи, без секретів.

Вибудувати глибокі дружні стосунки для чоловіка-Тельця не проблема. Людині, яка довірилась йому, він теж стане довіряти, відкриється, розповість про все.

Разом з тим, в спілкуванні й дружбі Телець чоловік може бути й потайним. Але виявляється це тільки в тому, що він намагається не поповнювати своє оточення новими людьми. Новим людям він не довіряє, з новими він намагається контактувати якомога менше. Зазвичай у таких двоє-троє друзів, але зате справжніх, таких, яким можна довіряти, яким можна розповідати про переживання, образи й проблеми.

Чоловіки-Тельці дуже справедливі й не допускають несправедливості у своїй присутності. Скривджених несправедливо, ображених без причини, пригноблених Телець завжди намагається рятувати, допомагати їм. В цьому Телець чоловік і чудовий – від нього не дочекаєшся поганого вчинку або зради, і зрадників навколо нього немає, він їх відганяє при першій же можливості.

А ще хлопець-Телець дуже чутливий і обожнює розмовляти по душам. Він із задоволенням вислухає, поспівчуває, допоможе, якщо не ділом, так точно вже порадою. Хороший друг і товариш.

Чоловік-Телець в любові

Чоловіки-Тельці, завдяки своїй повільності та вдумливості, дуже уважно підходять до вибору партнерки. Вони ніколи не стануть відразу кидатися “в усі тяжкі”: представники цього знака спочатку ретельно зважать всі “за” і “проти”, проаналізують ситуацію, ну а потім, можливо, зроблять будь-які дії, якщо мета буде виправдана.

Телець чоловік

Хоча чоловіки-Тельці й здаються дуже м’якими, піддатливими та поступливими, в стосунках вони дуже вперті та свавільні. Тельці дуже повільно закохуються, тому на перших порах відносин вони справляють враження холодного й трохи відстороненого чоловіка.

Вони здаються галантними і навіть трішки старомодними, можливо, тому що в своїх фантазіях малюють любов, як годиться справжнім романтикам – клятви під місяцем, обіцянки, пристрасні поцілунки й обійми … І якщо чоловікові-Тельцю трапиться не особливо романтична панночка, він миттєво розчаровується в ній і потім довго страждає від її “підступності”.

Безперечно, чоловіки-Тельці надзвичайно добрі, ніжні, а головне – безмежно віддані. Але вони не терплять брехні й вимагають аналогічної вірності і від дружини. Якщо ви збираєтеся пов’язати себе узами шлюбу з чоловіком, народженим під сузір’ям Тельця, будьте готові, що це той ще власник, який ніколи ні на крок не відпустить кохану дівчину від себе, а якщо відношення не складуться і справа дійде до розлучення, навряд чи він просто так відмовиться від вас.

Телець чоловік в шлюбі

Чоловік Телець у шлюбі являє собою чуйного і дуже доброго чоловіка. Його сумісність з жінками різних типажів грає на руку в шлюбі. Плюс, позитивно позначається на щедрості. Він ніколи не поскупиться на подарунок для коханої жінки, на зайвий букет квітів або просто дорогу покупку. Іншими словами, може навіть здатися, що в шлюбі він ідеальний.

Вірність і відданість – ще один важливий плюс чоловіка-Тельця в шлюбі. Він ніколи не зрадить сім’ю і конкретно супутницю життя. Але того ж зажадає і від неї. Найменший привід для ревнощів може поставити хрест на відносинах, знищити любов, і зруйнувати шлюб.

Не варто жінці, яку обрав травневий чоловік, користуватися його довірливістю, адже один раз порушивши довіру, можна зруйнувати сім’ю. У цьому Телець дуже принциповий. А ось що стосується побутових справ, відповідальності й чоловічих обов’язків, так тут все складно.

Чоловіки Тельці в більшості випадків вважають, що їх матеріальної підтримки повинно бути достатньо. Вони ліниві в плані побутових турбот, рідко допомагають своїм дружинам по будинку, намагаються уникати всього з цим пов’язаного. Хоча знову ж таки, все залежить від відносин, рівня шлюбу і сумісності.

Залишити відповідь