• Категорія запису:Телець
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ТЕЛЕЦЬ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ТЕЛЕЦЬ

Телець характеристика(21 квітня – 20 травня)

 • Вплив небесних тіл: Венера.
 • Стихія: земля.
 • Символи: бик.
 • Кольори: зелений, блакитний, рожевий, аквамариновий.
 • Камені: смарагд, діамант.
 • Квіти: троянда, червоний мак, наперстянка.
 • Метал: мідь.
 • Талісман: сова, золотий телець.
 • Сприятливі числа: 2, 4, 6, 11, 20, 29, 37, 47, 56.
 • Щасливі дні: понеділок, п’ятниця.
 • Невдалі дні: вівторок.

Декади. Телець характеристика

Народжені з 21 квітня по 1 травня під впливом Меркурія – володіють великими розумовими здібностями і схильністю до комерційних та сільськогосподарських підприємств. Меланхолійні.

Народжені з 2 травня по 11 травня під впливом Місяця – мрійливі, шляхетні, нерішучі, схильні до політики й літератури.

Народжені з 12 по 20 травня під впливом Сатурна – нетовариські, песимісти, бояться бідності й люблять самотність.


Телець характеристика

Знак Зодіаку Телець – приземлений і практичний. Свою покровительку Венеру вони поділяють з Терезами – знаком повітря. Але впливає планета любові на них по-різному. Якщо Терези зважують все, щоб досягти гармонії, то знак Зодіаку Телець вже має її.

Він не розпорошується на гнів або ейфорію, а досягає мети повільно і впевнено. Він спокійний і усидливий, його терпінню можна лише позаздрити. Телець – людина непублічна, однак, у нього прекрасно розвинені підприємницькі якості. Це природжений бізнесмен.

Знак Зодіаку Телець разом із Левом, Скорпіоном і Водолієм належить до фіксованого хреста, що говорить про його уміння неухильно йти до мети. Знак Зодіаку Телець разом зі знаками Діви й Козерога відноситься до стихії землі, що дає йому велику стабільність і практичність. Телець є знаком зони творчості.

Телець характеристика
Телець характеристика. Сузір’я Тельця

Він не любить істерик і підвищеної емоційності. Звичайно, він дивиться на імпульсивних людей поблажливо, але в якості друзів вибирає тільки розсудливих і врівноважених. Взагалі, в галасливій і незнайомій компанії він відчуває себе некомфортно.

Знак кам’яного спокою повністю розкривається тільки у вузькому колі. Серед людей, народжених у квітні-травні, є і метушливі особистості. Як то кажуть, кожне правило має винятки. Але типовий знак Зодіаку Телець небалакучий. Він говорить або по суті, або по душам. Іноді його тягне на романтику, а іноді він проявляє себе, як непоправний педант.

Вивести з себе Тельця важко. Але не треба перевіряти це на практиці! Він спокійний до пори до часу. Якщо його розсердити, він почне «бити копитом об землю», як справжній бик. І тоді вже – тримайтеся! В такому випадку краще бігти щодуху і не обертатися.

Знак Зодіаку Телець впадає в лють інстинктивно, тому може наробити такого, про що на наступний день буде шкодувати. Він не накопичує гнів і образу місяцями, негативні емоції охоплюють його раптово, але для цього обов’язково слідує довга передконфліктна ситуація. Багато разів він намагається придушити обурення або взагалі ігнорувати кривдника, але в один прекрасний момент його благородне терпіння лопається, і тоді він стає практично некерованим.

Не варто копатися в душі Тельця і ​​нав’язувати йому допомогу. Також не можна няньчитися з ним, як з дитиною, наполегливо заспокоювати або виявляти зайву жалість. Знак Зодіаку Телець – сильна особистість і опіка йому не потрібна. Як і Діві, йому необхідно перечекати погане самопочуття. Залиште його в спокої і все буде нормально.

Тельці прив’язані до рідної землі. Вони важко адаптуються в нових умовах. Їх погляди і звички залишаються незмінними до кінця життя. Це досить консервативні люди. Новизна і невизначеність їх лякає. Вони дуже шанують традиції.

Читайте також: ЗМІЄНОСЕЦЬ – НЕВИЗНАНИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ

Телець характеристика
Телець характеристика

Зазвичай у Тельців богатирське здоров’я. Навіть шкідливим звичкам не так просто їх підкосити. Але якщо вже цей знак підхопив недуг, то хворіє довго і важко. Одягається він зручно, віддає перевагу вільному або спортивному стилю.

Цей знак обожнює риболовлю, полювання, а також роботу на дачі й квітникарство. Нерідко можна зустріти заможного Тельця-акціонера, у якого «гроші роблять гроші», а він сам вирощує троянди і виготовляє домашнє вино.


Телець характеристика: переваги

Щоб описати знак Зодіаку Телець можна використовувати одне слово: надійний. Телець – це фіксований знак, що означає, що Тельці не люблять змін.

Найважливішими професійними характеристиками знака Тельця є:

 • терпіння і наполегливість.
 • Тельці дуже посидючі й можуть довго займатися однією справою, занурюючись в неї з головою.
 • У них розвинене фінансове чуття.
 • Вони вміють розпоряджатися грошима.

Представники цього знака мають тонкий естетичний смак, природне прагнення до краси, часто обдаровані музичними здібностями.

Девіз Тельця – «Я володію!». Він рідко живе у злиднях. Він любить гроші і знає, як їх заробляти. Знак Зодіаку Телець не захоплюється сізіфовою працею, але якщо треба, він не гидує найважчою роботою.

Цей знак здатний роками, а то й десятиліттями терпіти певні обставини, аби отримати заслужену нагороду. Іноді здається, що ця людина з каменю, що він подібний до скелі і ніщо на світі не може його розворушити. Але це не зовсім вірно. В душі Тельця живе доброта і жалість, він чуйний і вірний друг.

Телець характеристика
Телець характеристика

Він будує свій замок камінь за каменем без найменшого сумніву й страху. Він вважає за краще мати власну справу, щоб не залежати від начальства. Досягнувши певного рівня, цей знак може найняти працівників, а сам спокійно покурювати трубку. Він не ледачий, але не витрачає енергію на порожні доводи або інтриги. Він просто рухається вперед і тягне за собою візок достатку.


Телець характеристика: недоліки

 • Нові ідеї викликають у Тельця занепокоєння і тривогу. Не намагайтеся зіштовхувати їх з різкими змінами – тут вони проявлять всю свою “бичачу” впертість!
 • Завзятість – негативна риса Тельців. Хоча в багатьох випадках вона допомагає їм домагатися бажаного, але і нерідко створює проблеми в спілкуванні. Жоден інший знак зодіаку не володіє таким впертим характером, навіть Овен (див. ОВЕН ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ОВЕН). Але рука в руці з цим йде й залізна витримка.
 • Деякі люди вважають Тельців ледачими, тому що їх може бути важко змусити щось робити, але насправді вони зберігають свою енергію для проектів, які хочуть робити самі, і не витрачають її на те, що інші хочуть, щоб вони робили.
 • Хоча ви можете ніколи не побачити їх істинний характер, будьте впевнені, що у всіх Тельців він є. Під маскою терпіння ховається особистість, яка не любить, коли їй кидають виклик. Якщо ви не будете переходити дорогу Тельцю, все буде добре. Але якщо ви це зробите – стережіться!
 • Тельці можуть стати дуже залежними у відносинах, тому вони схильні бути власниками, якщо відчувають в цьому необхідність. Люди, які не розуміють, що матеріальні блага означають безпеку для Тельця, можуть розглядати його прагнення як потурання своїм бажанням і навіть жадібність.

Залишити відповідь