• Категорія запису:Телець
  • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ТЕЛЕЦЬ ЖІНКА: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Телець жінка по своїй натурі наймиліший і найчарівніший знак зодіаку. Цей тип жінок відрізняється неймовірною серцевою добротою і м’яким характером, а їхня фігура і зовнішній вигляд завжди неперевершено жіночні й привабливі. Ці прекрасні характеристики по праву віддані саме Тельцям, оскільки цим знаком управляє планета любові, краси та гармонії – Венера. Саме ця планета наділяє людей, народжених під цим знаком, природною красою, чарівністю й м’якістю, яка так прикрашає прекрасну половину людства.

Хто така жінка Телець

Телець жінка, як правило, фізично приваблива, красива, чуттєва й добра особа з хорошим смаком і впертим характером. Телець за темпераментом – в чистому вигляді флегматик, вона володіє завидним спокоєм і впевненістю в собі без удаваної гордості й зарозумілості.

Вона досить витончена і любить красу у всіх її проявах – природу, людей, тварин, різні прикраси, творчість. Часто її професія якраз пов’язана зі сферою краси – модельний бізнес, мейкап, перукарське мистецтво. У будь-якому випадку, Телець жінка завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом і намагається завжди виглядати красиво. Примітно, що ця особа обожнює прикраси й парфуми, якими вона підкреслює свою жіночність і стає ще більш привабливою. У чоловічої статі вона з юності користується особливим інтересом і ніколи не буде обділена увагою, тому що при всій зовнішній красі, у неї є та сама м’якість, яка так подобається чоловікам.

Жінка Телець може домогтися успіху в сільському господарстві, комерції, квітникарстві, в готельно-ресторанному бізнесі, тобто в тих сферах, де робота дає очевидні результати.

Телець жінка завжди приємна в спілкуванні, вона також вміє уважно слухати свого партнера. Як правило має неабиякий інтелект і ніколи не допускає у висловлюваннях різкої критики співрозмовника. Завдяки розвиненому нюху, вона здатна правильно вибрати парфумерію і косметику і в більшості випадків не курить.

Читайте також: ТЕЛЕЦЬ ЧОЛОВІК: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Телець жінка

Тельці – чудові домогосподарки. У таких жінок природжене почуття порядку, тому у них ніколи не буває брудно ійне прибрано. Більш того, вони прекрасно готують і люблять радувати «домашніх» всілякою турботою і увагою.

Для жінки-Тельця комфорт і матеріальні блага стоять на першому місці у виборі супутника життя. Для декого це може здатися цинічним, адже, наприклад, жінки-Риби готові любити людину навіть всупереч його хворобам і бідам. Платонічна любов – це прекрасно, але не для жінок-Тельців, які «міряють» щастя конкретними матеріальними благами, бо бачать свою опору в них.

Телець жінка може похвалитися наявністю краси, граціозності, чарівності, власної позиції, спокійного характеру, м’якого голосу, плавних рухів. Загалом, коротко описати всі достоїнства можна одним словом – жінка-ідеал.

Телець жінка практично завжди є відмінною господаркою в будинку. У цьому питанні їх талантам цілком може позаздрити представник будь-якого іншого знака зодіаку. У квартирі або будинку представниць знака завжди чисто, особлива увага приділяється інтер’єру приміщення, а житло завжди затишне й обов’язково прикрашено безліччю квітів. Такі жінки вміють створити комфортну атмосферу в домі, затишок і при цьому витратити зовсім невелику суму грошей.

Основну увагу Телець жінка приділяє власним дітям. Такі матері віддають дітям всю свою любов і увагу, присвячують власне вільний час на їх виховання. Вона завжди готова допомогти дітям і словом, і ділом. Дуже часто вже в юнацькому віці жінка-Телець стає не просто матір’ю для дитини, а справжньою подругою, готовою допомогти в найпотаємніших питаннях. Звичайно діти, що вже підросли, не завжди йдуть на таке спілкування, але зате в них розвивається почуття вірності й любові.

Незважаючи на всю свою жіночність, представниць знака не можна назвати зніженими особами – вони дуже люблять роботу, адже в характері закладено такі якості як терплячість, сила волі, володіння собою. Тому результати роботи завжди найвищі.

Шанси завоювати увагу жінок-Тельців є лише у тих чоловіків, які відрізняються пишністю розуму, акуратним зовнішнім виглядом і гарним заробітком. Справа в тім, що таким жінкам важлива увага до себе не просто у вигляді банальних подарунків-дрібничок, а розкішних знаків уваги у вигляді дорогих презентів. Для жінки Тельця чоловіки повинні бути бездоганні у всьому: в знаках уваги, у виборі місць відпочинку, страв в ресторанах і в сексі.

Жінка Телець у спілкуванні

У відносинах з друзями і колегами Телець жінка не схильна відкрито висловлювати свої особливі симпатії, так само як і антипатії. Рівні стосунки з людьми призводять до того, що навіть в компанії вона перебуває «з усіма і ні з ким». Справжніх друзів у неї мало, але вони залишаються незмінними на протязі довгих років.

Вона дуже доброзичлива людина, на яку завжди можна покластися, тому проблем в колективах у Тельців не буває – всі їх люблять, адже вони вміють ладнати з людьми.

Хоча Телець жінка і акуратна в своїх висловлюваннях, вона не любить заперечень. Зауваження на свою адресу в колективі може бути прийнято занадто емоційно, але такі випадки – виключення з правил, оскільки вивести з рівноваги жінку-Тельця дуже складно. Але співрозмовникам не варто випробовувати терпіння представниць знака. Висловлювати будь-які претензії можна тільки з аргументацією своїх слів, інакше жінка просто вийде з себе, запам’ятає таку розмову надовго.

Телець жінка

Телець жінка в сім’ї та коханні

Заслуговує на особливий аналіз поведінка жінки Тельця в любові. Не роблячи відмінностей між почуттям і бажанням, жінка буде домагатися від свого обранця абсолютного поклоніння й шанування. Для неї не існує коханого, котрий відповідає на її почуття. При цьому, домігшись взаємності, вона очікує, що ця любов буде тривати вічно. Дуже важко переживає розрив, буквально «випадає» з життя. Серед жінок-Тельців зустрічаються навіть ті, хто схильний до суїциду на грунті любовних негараздів. Але ці спонтанні спроби робляться, скоріше, для залучення уваги, а не зведення рахунків з життям.

Зате при спокійному розвитку подій в шлюбі Телець жінка балує свого чоловіка постійною турботою і увагою, печеться про його здоров’я, створює затишок в домі й комфортні умови у взаєминах. Жінка-Телець віддасть перевагу тихому сімейному відпочинку замість галасливої компанії, а замість розважального круїзу вибере поїздку з чоловіком на сімейний курорт.

Телець жінка – одна з тих представниць, які найкраще підходять для створення міцної сім’ї. Вона завжди буде завидною дружиною і прекрасною мамою, тому що може дати багато ласки і відданого кохання своїм близьким людям.

Жінка-Телець – це просто мрія представників сильної статі. Це прекрасна супутниця життя, ніколи не претендує на роль глави сім’ї і завжди поважають думку свого чоловіка. Однак такі жінки не дозволяють ображати і себе, вони завжди поводяться гідно. Життєве кредо таких жінок – це повага до свого супутника життя, турбота про родинне вогнище і про своє потомство.

Типова Жінка-Телець мріє про велику сім’ю і дітей, про люблячого і турботливого чоловіка. Але, не варто спокушатися на цей рахунок, адже Телець самий практичний і матеріальний знак зодіаку, який любить гроші і не уявляє без хорошої матеріальної бази щасливе сімейне життя. Тому, Телець (хоч чоловік, хоч жінка) вирішує створити сім’ю, коли є всі необхідні умови – квартира, машина, гідна і стабільна зарплата, ще якісь перспективи.

Телець жінка

Телець жінка у ліжку

У ліжку жінка-Телець притягальна й спокуслива. Вона знає, як створити комфортну обстановку. Щоб партнер отримав невимовне задоволення, вона продемонструє всі свої сильні сторони. Після того як потрібне враження створено, представниця знака дасть можливість коханому проявити себе й діяти самостійно.

Телець жінка любить увагу, ласку і терпіння в ліжку. Секс вона представляє таким, яким його показують у дамських романах. Вона не стане чекати чого-небудь дивного або надзвичайного. Для цієї особи важливо отримати насолоду. Щоб Телець жінка захотіла поекспериментувати й урізноманітнити інтимне життя, їй необхідна повна впевненість у своєму обранцеві, інакше вона буде цуратися змін.

Партнеру жінки-Тельця слід приготуватися до високих вимог з її боку. Безумовно, їй подобаються стримані ласки, але в той же час це темпераментна коханка, яка не знає втоми. Після близькості чоловік буде дуже виснаженим. Кожен секс відрізняється напруженістю. Після нього у кожного із закоханих не залишається сил.

Телець жінка обожнює романтику в інтимному житті. У ліжку вона потребує повного комфорту. Для неї грає важливу роль обстановка, місце і музика. Представниця зодіакального знаку Телець відчуває пристрасть до хутра. Вона із задоволенням займеться коханням на хутряній шкурі, що знаходиться біля каміну. Однак з плином років вимоги до зовнішньої обстановки починають скорочуватися. Цю особу перестає цікавити як місце, так і атрибутика.

Для жінки-Тельця характерна мрійливість. З цієї причини всі її фантазії неодмінно втілюються в життя. У ліжку вона любить приміряти на себе різні образи. Обранцеві цієї жінки необхідно розуміти її сексуальність і вимогливість. Йому доведеться сильно постаратися, щоб вона отримала насолоду. Телець жінка нерідко є німфоманкою. Це обумовлено сильним і неконтрольованим прагненням до найвищого задоволення.

Жінки-Тельці практично завжди полігамні. Тобто, вони можуть мати багато партнерів. Причому до кожного з них вона буде відчувати особливі почуття, цінувати й дорожити партнером. Саме ця обставина часто призводять до того, що сімейне життя Тельців-жінок досить нестійке. Але представниці знака, які щиро кохають, рідко наважуються на зради і здатні зберігати вірність своєму чоловікові все життя.

Залишити відповідь