• Категорія запису:Овен
  • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ОВЕН-ЧОЛОВІК: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

На чому ж варто акцентувати увагу, описуючи характер такого непростого створіння, як Овен-чоловік? Перш за все, слід згадати про те, що чоловіки, представники знаку Овен вкрай войовничі. Але це не тому, що Овен-чоловік природжений воїн, а скоріше тому, що він дуже хоче виглядати сильним. У чоловіка, під знаком зодіаку Овен, вкрай велике бажання бути самостійним, навіть, напевно, самодостатнім.

Чоловік-Овен характеристика

Для чоловічої половини характерний натиск, активність, наявність ділової жили. При всьому при цьому в душі вони залишаються дітьми до старості. Найчастіше вони уважно планують свою діяльність для справ, на які навіть уваги звертати не варто, в той час як справи, що вимагають дійсно серйозного підходу можуть залишитися осторонь. Найчастіше вони не слухають поради інших людей, але при невдачі гостро потребують розради й підтримки.

Почуття гумору у чоловіка даного знаку зодіаку відмінне. Овен-чоловік чесний, виконавчий і відвертий, але він завжди буде наполягати на своїй думці. Він з великим успіхом може дістати велику суму грошей, але ось утримати її він не зможе. Так як він вірить в те, що трата коштів – одна з можливостей демонстрації його сили. Незважаючи на те, що вам може бути дуже нелегко перебувати поруч з таким чоловіком, відмовитися від нього ви не зможете.

Овен-чоловік не сприймає буденність. Сюрпризів від нього можна буде очікувати в будь-якій ситуації, навіть тоді коли це абсолютно не потрібно. Крім цього, такі сюрпризи не завжди можуть бути приємними.

Читайте також: ЖІНКА-ОВЕН: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

овен-чоловік

У той же час для нього дуже важливе почуття безпеки. Швидше за все, саме через це Овен-чоловік ідеально підходить для створення сім’ї, оскільки з ним діти й дружина завжди будуть відчувати себе комфортно і в їхніх взаєминах ніколи не виникне ніяких складнощів і стресових ситуацій.

Приховати щось від чоловіка Овна часом буває дуже складно, так як він все одно сам докопається до правди. Чоловік-Овен має таку особливість характеру, що в будь-яких випадках він завжди домагається свого, і робити це він буде неявно і непомітно.

Одне з найсильніших принижень для чоловіка знаку Овен – це коли хтось ставиться до нього як до дитини. Однак як би не хотілося думати інакше, це саме так і є – в космічному плані чоловік Овен і є справжнісінька дитина. Саме тому багато вчинків чоловіка Овна, розцінюються як вчинки дитини. З віком, як правило, настає зрілість, проте в самих запущених випадках, Овен чоловік залишається в своїй інфантильності на дуже довгий термін, іноді до самої старості.

Представник знака зодіаку Овен чоловік, як правило, не любить відповідати за наслідки, які його чекають, від деяких вчинків. Головна мета такої людини – це довести оточуючим свою індивідуальність.

Демонстрація цієї сили проявляється в абсолютно різних ситуаціях. Знак Зодіаку Овен-чоловік практично скрізь здатний демонструвати свої можливості на межі виживання. Однак ще одним методом демонстрації своєї індивідуальності для цих чоловіків може стати прояв дужого інтелекту.

Чоловіки, народжені під знаком Овна, як правило, досить вперті в своїх судженнях і будуть відстоювати правоту до переможного кінця. Найголовніша проблема в стосунках з цим чоловіком це те, що він не вміє програвати. Вроджене честолюбство слабо мотивує дії Овна. Таким чином, знак Зодіаку Овен зазвичай сильний, але ніяк не розуміє, що робити і навіщо. Тому він часто перевіряє відносини на міцність.

овен-чоловік

Овен-чоловік у роботі

Овен-чоловік у кар’єрі може робити великі успіхи й показувати себе з найкращого боку, а може навпаки, продемонструвати максимум безвідповідальності й недбалість. Все залежить від того, про яку роботу йдеться, і які цілі в ній переслідуються самим Овном.

Взагалі чоловіки Овни в кар’єрі завжди акцентують свою увагу на підсумкових цілях. Якщо немає шансів піднятися по кар’єрних сходах або отримати преміальні бонуси, то тоді такий чоловік ніколи не стане намагатися, та й працьовитості не проявить. Але якщо є шанс піднятися по кар’єрних сходах або отримати будь-яку матеріальну вигоду, то тут Овен-чоловік покаже себе з найкращого боку. Тоді-то він і проявить всі свої навички та здібності, стане відповідальним, надійним, виконавчим, по суті, ідеальним працівником.

Що ж до керівних посад, так тут теж все не так вже й просто. Якщо у Овна немає мети, то і чекати від нього якихось великих успіхів не варто. Зазвичай, втрачаючи мету, Овни стають занадто нейтральними. Вони можуть проявити максимум працьовитості й старанності в процесі досягнення цілей, наприклад, домагаючись підвищення. А ось домігшись мети, ставши начальником, такий чоловік може просто охолонути. Йому потрібен стимул, мета, до якої у нього буде бажання прагнути.

Особливо сильно Овни цінують командний дух і командну роботу. Вони вміють налагодити позитивну атмосферу в команді, знають, як налаштувати людей на роботу, і вміють підлаштовуватися під обставини. Поодинці такі чоловіки не люблять працювати, їм потрібно, щоб їх праця, їх справи завжди були на виду у інших людей.

В спілкуванні з людьми

В спілкуванні з людьми овен-чоловік не завжди позитивний і ідеальний, як прийнято вважати. Насправді у хлопця, який народився в березні, можуть бути великі проблеми зі спілкуванням.

овен-чоловік

В дитинстві гороскоп Овна передбачає проблеми через нерішучість і невпевненості в собі. Плюс, він занадто незалежний і волелюбний, через що і намагається проводити час на самоті. Але це тільки в дитинстві. У підлітковому віці хлопець Овен стає більш товариським, рішучим, впевненим в собі. Але досягти популярності в суспільстві однолітків йому може заважати його стриманість.

Овни-підлітки намагаються триматися нейтрально від всього, що відбувається навколо. Друзів у таких мало. Овни не прагнуть обзаводитися великою кількістю друзів. Зазвичай в школі та інших освітніх установах хлопчаки-Овни намагаються знайти собі одне одного, з ким і проводять весь свій час. Нерідко Овнів обманюють і зраджують, що відповідно залишає сліди на його характері.

Хлопці знаку Овен, що знаходяться під заступництвом місяці березня і початку квітня, не визнають домінування інших людей, влади над собою, або чийогось лідерства. Це по своїй натурі руйнівники авторитетів. Вони, приходячи в компанію людей, швидко змінюють обстановку навколо себе. При цьому не присвоюють і не бажають привласнити лідерство собі. Навпаки, вони всім своїм нутром вболівають за інших, більше гідних лідерства.

Але при нагоді Овни не втрачають можливості показати і себе особисто. Свої заслуги й досягнення чоловіки-Овни демонструють, показують, виставляють напоказ.

А ще гороскоп чоловіків Овнів говорить і про те, що більшість з таких представників сильної половини людства є майстрами сюрпризів. Цим-то вони і притягують до себе людей. Будь-яку ситуацію Овен-чоловік здатний обернути тим боком, яким можна здивувати всіх навколо.

Овен-чоловік коханні

Кохання для чоловіків-Овнів ніщо інше, як можливість розкритися, показати себе і свою натуру, проявити нутро таким, яке воно є.

Нерідко Овни чоловічої статі намагаються всіма силами прискорити розвиток відносин і перевести їх в більш серйозне русло. Цим же вони і відлякують більшість своїх потенційних партнерок.

Він завжди відкидає будь-які правила й умовності. У ліжку, якщо він, звичайно, дотерпить до нього, він не сприймає традиційні позиції. Овен-чоловік може спокійно зайнятися коханням на рухомому моторному човні, на даху автомобіля або в переповненому громадському транспорті.

овен-чоловік

Овен-чоловік може бути дуже ревнивим. При цьому ревнувати він може вас практично до всіх. Він може побувати в ліжку кількох інших жінок, але від своєї партнерки він зажадає вірності й відданості.

Для чоловіка-Овна любов, це не просто почуття, це в першу чергу відданість і чесність. І вони ці два фактори проявляють на всі сто відсотків, але вимагаючи того ж і від партнерки.

Вони здатні піклуватися про коханих, плекати їх і приділяти їм немало уваги. Іноді занадто настирливі й наполегливі, навіть докучливі. Це подобається не всім, і саме тому перші відносини Овнів часто стають надто швидкоплинними й недовговічними.

Але не можна не відзначити і те, що для Овнів не настільки важлива саме кохання, скільки почуття закоханості. Любові, як поняття, для чоловіків-Овнів не існує. Вони закохуються і люблять почуття закоханості, і намагаються зберегти його на якомога більший період часу. Чим швидше приходить така любов, тим швидше вона і вичерпується, і відносини тоді вже переходять на стадію «швидкого розриву».

Овен-чоловік у шлюбі

У шлюбі, в сім’ї, у Овнів чоловіків все залежить в першу чергу від такого фактора як сумісність, як власне і у інших знаків. В цілому ж можна відзначити, що чоловіки-Овни, це лідери по натурі. Вони активні й дієві, зазвичай виявляють себе в сім’ї і шлюбі домінуючими особистостями. Вирішують всі питання, вникають з легкістю в будь-які проблеми, і не гребують навіть жіночими турботами й проблемами.

Тут важливо, щоб в парі була хороша сумісність характерів, тому як терпіти такого чоловіка у шлюбі витримає далеко не кожна жінка. Чоловіки Овни прямолінійні і в шлюбі не цураються образити жінку. Вони завжди кажуть правду в очі, з легкістю говорять жінці про те, що вона погано виглядає і критикують її.

Жінці зі слабким характером і волею чоловік-Овен може здатися справжнісіньким диктатором, тираном. В інші ж моменти, за умови, що в характерах партнерів є сумісність, Овен може бути янголятком, парою, про яку мріє кожна жінка. Так, він ревнивий, вимогливий, любить домінувати, але і без уваги свою даму не залишить. Він обдарує свою жінку такою увагою, щоб всі навколо їй заздрили.

Залишити відповідь