• Категорія запису:Стрілець
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте СТРІЛЕЦЬ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ СТРІЛЕЦЬ

Стрілець характеристика (23 листопада – 21 грудня)

Вплив небесних тіл: Юпітер.
Стихія: вогонь.
Символ: кентавр-стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець.
Кольори: синій, блакитний, фіолетовий, багряний.
Камінь: топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, карбункул, сапфір, смарагд, агат.
Метал: цинк, бляха.
Квіти: гвоздика, нарцис, волошка, пальма.
Талісман: підкова, саламандра.
Щасливий день: четвер.
Невдалий день: середа.
Сприятливі числа: 3 (всі числа, що діляться на 3), 4, 9.

Декади. Стрілець характеристика

Перша декада (23 листопада – 2 грудня): Стрілець першої декади знаходиться під управлінням Юпітера. Чесні й відверті люди з відмінним почуттям гумором. Вони володіють щедрою, широкою душею.

Друга декада (3 грудня – 12 грудня): Стрілець другої декади знаходиться під управлінням Марса, що дає цим людям сильну енергію й потужний ентузіазм. Вони імпульсивні й вічно кудись поспішають.

Третя декада (13 грудня – 22 грудня): Стрілець другої декади знаходиться під управлінням Сонця. Це вразливі, щирі люди, що покладаються на свої інстинкти й вибирають своє оточення.

Стрілець характеристика

Астрологи виділяють у Стрільця таку особливість: в одній особистості він об’єднує і мислителя, і діяча. Він жваво цікавиться подіями, які відбуваються у світі, налагоджує багато контактів для спілкування, знак Зодіаку Стрілець перебуває в безперервному русі.

Представник зодіаку переповнений ідеями й прагненням їх втілити в життя. Але надмірна нетерплячість в поєднанні з невмінням зосередитися на чомусь одному часто не дозволяє йому довести розпочату справу до логічного завершення.

Знак Зодіаку Стрілець – активний (чоловічий) знак і це помітно. Він, будучи стратегом або простим виконавцем, завжди збереже свою діяльність, аж до невгамовності. Крім того, представники знаку з легкістю зважаться зробити божевільний вчинок тільки через безстрашність, з якою народилися.

Жвавість Стрільців має одну слабку сторону, а саме: вони можуть виконувати тільки одну справу, однак, концентрують увагу на ній повністю. Вирішувати відразу кілька завдань вони не прагнуть, та й не зможуть. Слід зазначити, що знак Зодіаку Стрілець діє надмірно імпульсивно, навіть не встигнувши як слід обміркувати вчинок і прикинути наслідки, які можуть очікувати в кінці.

Крім цього, Стрільцеві необхідно бути впевненим у тому, що він робить. Представники знаку не беруть до уваги загальноприйняті стандарти або перспективи, які обіцяють успіх, віддавши перевагу власним уявленням і схильностям, які непостійні, адже Стрільці приймають рішення спонтанно й часто змінюють обрану точку зору на зовсім протилежну.

Знак Зодіаку Стрілець обережний, але не боязкий. Саме він часто вибирає собі небезпечні професії й займається екстремальними видами спорту. Стрільці мають хист до цього, що допомагає обходити стороною ризиковані ситуації й травми.

Стрільці не хочуть ніколи нудьгувати, саме з цієї причини страх змінити життя у них відсутній. А нудьгували б вони досить часто, але мрії про справедливість у всьому світі й про власне щасливе майбутнє постійно відволікають їх.

Читайте також: ТЕРЕЗИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ТЕРЕЗИ

Стрілець характеристика
Стрілець характеристика

Стрільці протягом всього життєвого циклу виділяються активністю не тільки тіла, а й розуму. Вони майже завжди перебувають у піднесеному настрої й розвинені гармонійно. Для них цінними якостями є: свобода, невимушеність та відкритість. Будь-які обмеження представники даного знаку сприймають з певною часткою агресії.

Знак Зодіаку Стрілець щирий і добросердний. Ці якості врівноважує його надмірна імпульсивність. Крім цього, знак з легкістю впадає в крайнощі, наживаючи собі ворогів безрезультатною боротьбою за правду або ж зайвою відвертістю. Стрільці в більшості випадків захищають чужі права, ніж свої власні. Вони постійно перебувають у відповіді за тих, хто їх оточує і набридають їм своєю нескінченною турботою.

Стрільці бувають двох типів – це великодушні ідеалісти, які мають намір зробити всіх щасливими, і хитрі фінансисти, які прагнуть отримати владу за всяку ціну. Останні виглядають в очах людей снобами й підлабузниками, але їх подібна думка абсолютно не хвилює.

Стрільці переконані, що вони бездоганні, тому навіть на об’єктивну критику не реагують, а корисні поради не приймають і грубіянять. Однак з тими, хто не впливає на їх поведінку, поводять себе дуже мило. Вони завжди знайдуть для співрозмовника комплімент, жарт, хвилинку для балаканини й навіть жилетку, щоб поплакатися в неї.

Зодіакальним Стрільцям характерна своєрідність в спілкуванні. Незважаючи на притаманні до оточуючих доброту й великодушність, прямолінійність Стрільця може легко зіпсувати враження про нього. Часто предствники знаку, говорять в обличчя своєму візаві правду, не беручи до уваги ні його статус, ні вік. Природно, недоброзичливців у нього з-за цього, як кажуть, хоч відбавляй. У Стрільця безліч знайомих, однак по-справжньому близькі по духу люди йому зустрічаються рідко.

Знак Зодіаку Стрілець величезну кількість часу проводить в пошуку. Причому цей пошук стосується буквально всього. У прагненні знайти сенс життя й досягти гармонії він готовий об’їздити всю планету, але так і не здогадається, що секрет його спокою захований в ньому самому.

Сам Юпітер визначив непосидючість Стрільців і їх вічний рух. Вони дійсно багато подорожують по світу і можуть на тривалий час осісти за кордоном. Їх вабить все нове й незвідане, а самі Стрільці люблять експериментувати й грати з життям.

Багато Стрільців досягають успіхів за рахунок незрозумілого везіння або вдалого збігу обставин. Вони неймовірним чином можуть виявитися в ситуації, з якої отримають максимум вигоди, в тому числі й матеріальної.

Їх допитливий розум постійно виношує цікаві ідеї й будує грандіозні плани, причому успіх діяльності Стрільців багато в чому залежить від їх передчуття прийдешніх подій, вміння прогнозувати й робити заздалегідь необхідні кроки.

Стрілець характеристика
Стрілець характеристика

Спілкуючись зі Стрільцем, ви можете бути впевнені, що він не хитрує. Причому щирими будуть як його похвали, так і докори. Завжди прямолінійний знак Зодіаку Стрілець каже правду-матку в обличчя, не роблячи поправки на громадську думку й моральні принципи, і рідко тримає в рукаві запасних тузів. З одного боку, ви знаєте, з ким маєте справу, але з іншого – така відкритість і нездатність іноді промовчати робить Стрільців уразливими й обертається найчастіше проти них.

Цьому знаку притаманні романтичність і пристрасть, в яку Стрільці готові зануритися з головою, але, на жаль, саме в любовних відносинах вони часто зазнають невдач. Будучи ідеалістами по своїй натурі, вони переживуть і зраду, і розставання, хоча і з труднощами, але їх віру в дружбу і любов не зможе змінити жодне нещастя.

У побуті Стрільцям зазвичай не вистачає прагматизму. Будучи досить стабільними внутрішньо, вони прагнуть до постійних подорожей і зміни обстановки, що часом приводить близьких в подив.

Невміння виявити серед свого оточення недоброзичливця може підірвати репутацію Стрільця, але він може бути впевнений, що справжні друзі завжди виручать його. Часом представники цього знаку починають просто плисти за течією життя, залишаючи всі справи й проблеми в стороні, в надії, що все зможе владнатися і без їх участі.

Стрілець характеристика: переваги

 • Серед астрологів знак Зодіаку Стрілець має репутацію самого прекрасного з усіх знаків. Крім того, він характеризується величезною енергією життя, мобільністю й прямолінійністю. Він завжди намагається йти по життю з піднятою головою.
 • Знак Зодіаку Стрілець – великий любитель природи й тварин. Він любить тварин, але також любить і полювати на них. Він відчуває необхідність частого контакту з природою, тому що це дозволяє йому відновлювати життєві й розумові сили.
 • У бізнесі він зазвичай досягає дуже хороших результатів, тому що він працьовитий і наполегливий. Удача зазвичай прихильна до нього. Знак Зодіаку Стрілець любить будувати великі кар’єрні плани й намагається їх реалізувати по максимуму.
 • Невдачі не сильно вибивають представниців знаку з колії, вони швидко відновлює душевну рівновагу й психічно більш стійкі, ніж інші.
 • Знак Зодіаку Стрілець любить знайомитися з новими людьми і шукати собі на голову проблем. Він швидко вчиться й робить практичні висновки з власних ідей.
 • Він любить обговорювати різні теми й сперечатися. Він може перемогти супротивника надзвичайно точними аргументами або репліками. Стрільцю огидні несправедливість, підлість і мстивість. Він готовий завжди боротися з цими негативними проявами.
Стрілець характеристика
Стрілець характеристика

Стрілець характеристика: недоліки

 • Стрілець відомий величезною життєвою активністю. За сприятливих обставин він здатний розкрити всю повноту своїх здібностей, але при менш сприятливих умовах він може стати невпевненим і навіть боязким. Стрілець часто пливе за течією, легко долає перешкоди й отримує визнання навколишнього світу.
 • Знак Зодіаку Стрілець хоче побачити нові місця, пізнати нових людей і отримати новий досвід. Фантазувати й втілювати в життя мрії – його улюблені заняття.
 • У своїй активності він часто перебільшує або демонструє недбалість, яка може перекреслити його попередні досягнення. Його великий оптимізм часто межує з наївністю.
 • Знак Зодіаку Стрілець вважає себе щирим і правдивим. Насправді він дійсно не лицемір, але у нього також немає дипломатичних здібностей маскувати свої почуття. Він прямо говорить те, що думає. Оскільки йому часто не вистачає такту, він може відштовхувати людей.
 • Знак Зодіаку Стрілець не вміє зберігати секрети. Його не можна назвати економним. Він живе сьогодні, майже не думає про майбутнє. Те ж саме з його здоров’ям. З біологічної точки зору, він повинен жити в доброму здоров’ї до старості, але частіше за все через безтурботний підход до себе і свого здоров’я він не в повній мірі використовує цей дар природи.

Цей запис має один коментар

 1. Настя

  Прекрасний сайт!Вичерпна характеристика особливосей знаку зодіаку.

Залишити відповідь