• Категорія запису:Знаки Зодіаку
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте СКОРПІОН ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ СКОРПІОН

Скорпіон характеристика: (24 жовтня – 22 листопада)

 • Вплив небесни тіл: Плутон.
 • Стихія: вода.
 • Символ: скорпіон, змієносець, орел, знак смерті, світильник, піраміда.
 • Кольори: жовтий, темно-червоний, яскраво-червоний, малиновий.
 • Метал: залізо, сталь.
 • Камені: аквамарин, корал, берил, рубін, місячний камінь, кришталь, топаз, малахіт.
 • Квіти: гвоздика, півонія, хризантема.
 • Талісман: жук, скорпіон, знак смерті.
 • Щасливий день: вівторок.
 • Нещасливий день: понеділок, п’ятниця.
 • Сприятливі числа: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666.

Декади. Скорпіон характеристика

Перша декада (23 жовтня – 1 листопада): Скорпіон першої декади знаходиться під управлінням Марса. Загадкові й неймовірно витривалі люди, хоробрі й привабливі. Скритність в їх природі.

Друга декада (2 листопада – 11 листопада): Скорпіон другої декади знаходиться під управлінням Юпітера. До всіх похмурих і таємничих рис Скорпіона додається наполеглива амбітність та гострий розум.

Третя декада (12 листопада – 22 листопада): Скорпіон другої декади знаходиться під управлінням Місяця. Глибоко чутливі й дбайливі люди, які ще сильніше прагнуть допомагати й оберігати.

Скорпіон характеристика

Знак Зодіаку Скорпіон – один з найбільш харизматичних і темпераментних знаків. На відміну від вогненних знаків, які у своїх мріях завоювали Всесвіт виглядають по-дитячому наївно, ці товариші творять свої справи під покровом ночі. І якщо для інших знаків килим – це блохи, міль і, взагалі, фу-фу-фу, то для Скорпіона – чудове прикриття штаб-квартири, де розробляється тактика й стратегія бойових дій. Скорпіони ще в пісочниці проявляють задатки сірих кардиналів, а їх рольова модель – герцог Рішельє.

Знак Зодіаку Скорпіон легко захоплюється, але якщо справа не занадиться або навіє нудьгу, не роздумуючи, кине її. Скорпіон вміє захоплювати так, що за ним юрбами ходять люди, які вірять в усе, що він їм говорить.

Представники цього знака живуть пристрастями, вони емоційні, суперечливі, непостійні, честолюбні, агресивні, запальні, образливі, мстиві. Якщо ви ще не зрозуміли, обходьте їх десятою дорогою, якщо хочете спокійного життя: чоловіка, іпотеку та двох діток. Або купуйте собі абонемент до психолога, який буде періодично штопати ваші мізки після того, як їх чайною ложечкою розколупав Скорпіон.

Таємничий, завжди невловимий знак Зодіаку Скорпіон є найзагадковішим знаком. У нього дуже розвинена інтуїція, він може не знати чогось, але безпомилково визначить правильну відповідь з маси можливих.

Представники знаку завжди знаходяться в напрузі, їх життя повне стресами й кризами, оточуючі часто навіть не можуть зрозуміти, як же це можливо – виживати в таких критичних ситуаціях. Треба сказати, що знак Зодіаку Скорпіон черпає сили й натхнення в напрузі та тривозі, і тому іноді свідомо провокує кризи, щоб бути на висоті, доводячи самому собі й оточуючим свою спроможність.

Знак Зодіаку Скорпіон завжди бажає йти по краю прірви, по межі фолу, небезпека його заводить, але тільки на вигляд здається, що він бездумно йде на ризик – насправді, Скорпіон точно оцінює свої сили, і ніколи не переступає межі розумного для нього ризику.

Читайте також: ДІВА ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ДІВА

Скорпіон характеристика
Скорпіон характеристика

Він є дуже небезпечним супротивником, Скорпіона краще мати в друзях – цей представник зодіакального кола завжди холоднокровний і відважний, він завжди вивчає всі нюанси, тонкощі справи, особливості противника, виявляє його слабкості, а потім завдає раптовий і точний удар.

Але знак Зодіаку Скорпіон зовсім не агресивний – він здатний лише заступитися за свою честь, або ж честь своїх близьких, без потреби він ніколи не стане битися. Якщо він поставив перед собою мету, його вже марно відмовляти або переконувати – він доб’ється свого, у що б то не стало. Цей знак Зодіаку ніколи не кине розпочату справу на півдорозі, якщо тільки в процесі вона не виявиться явно безперспективною.

Знак Зодіаку Скорпіон є дуже відповідальним працівником, підганяти або налаштовувати його на результат немає необхідності – він все зробить сам, без зайвих слів, в найкращому вигляді. Скорпіон завжди має великий авторитет і повагу в будь-якій групі людей, а дуже часто ця повага має в своїй основі страх перед невідомою, загадковою натурою знаку.

Представник цього зодіакального сузір’я з плином часу може змінювати свої погляди на полярні їм, але характер Скорпіона не змінюється ніколи протягом життя. Під зовнішньою маскою деякої відстороненості або холодності в душі Скорпіона перебувають пристрасті, які можуть дрімати, але ніколи не вмирають.

Йому вірять завжди, тому що знак Зодіаку Скорпіон володіє особливим, магічним впливом на людей, він вміє змусити себе вірити і йти за собою, куди завгодно. Скорпіон – керівник здатний на все заради досягнення цілей, він може піти навіть на непопулярні заходи, щоб закликати співробітників до порядку й відповідальності.

Скорпіона привертає діяльність, в якій потрібно щось досліджувати, розкривати, вести спостереження або розвідку – він стане першокласним слідчим, вченим, криміналістом, аналітиком, інспектором. Скорпіона також часто можна зустріти серед людей екстремальних професій – пожежників, рятувальників, хірургів, спортсменів – екстремалів.

Незважаючи на стриманість в спілкуванні, знак Зодіаку Скорпіон створений для любові, має потребу в ній. Він дуже привабливий і легко може завоювати серце обраниці, навіть, якщо вона в цей момент не вільна. Він не вірить словам, довіряє тільки своєму серцю й інтуїції, і завжди визначає людину, з якою він буде щасливий все життя.

Але, при цьому, знак Зодіаку Скорпіон часто залишається один, тому що не кожен партнер може витримати на собі магічну дію його погляду. Скорпіон не любить показувати свої почуття на публіці, він може бути навіть грубуватий, підкреслено холодний з партнером. Але, залишившись наодинці, він стане проявляти ніжність і ласку, буде чуйним і пристрасним коханцем, піклуватися й турбуватися про свого обранця, як ніхто інший.

Скорпіон характеристика
Скорпіон характеристика

Скорпіон характеристика: переваги

 • Цілеспрямованість. Коли знак Зодіаку Скорпіон чогось по-справжньому хоче, він це отримає. “Бачу ціль, не бачу перешкод” – це про них. Скорпіон, сфокусований на своїй цілі, справляється з усіма перешкодами на своєму шляху.
 • Сміливість. Хоробрість і зухвалість Скорпіонів не знає кордонів. Скорпіони не бояться труднощів у житті. Те, що здається божевільним ризиком більш обережним знакам, може бути буденністю для хороброго Скорпіона.
 • Відданість. Одна з чудових особливостей Скорпіона – відданість значущим для нього людям. Скорпіони надають великого значення довірі й щирості, і Скорпіони чекають того ж від близьких. Він може допомогти своїм друзям як ніхто інший, і його прихильність дійсно вражає.
 • Вірність у стосунках. Скорпіон – знак зодіаку, який завжди слідкує за своїм серцем, це один з найвірніших знаків зодіаку. Скорпіони із задоволенням вкладаються у відносини і зберігають вірність обранцеві. Це надійний, сильний, ніжний і люблячий партнер.
 • Амбіційність. У Скорпіонів великі амбіції, в них сильний дух суперництва, який підштовхує їх прагнути до більшого. Вони здатні досягти всього, чого захочуть, і вони ніколи не здаються. Скорпіон – дуже самостійний знак зодіаку. Він може добитися безпрецедентних успіхів в обраній галузі. Скорпіон зайнятий роботою не заради грошей і почестей, а тільки для боротьби з проблемами.
 • Еротизм. Надзвичайно важливими рисами Скорпіона є еротизм і секс. Почуття є для нього основою всього, а його сексуальний темперамент – найбільшим в усьому зодіаку. Ця енергія, якщо вона буде спрямована на професійну діяльність, принесе Скорпіону значні результати.
Скорпіон характеристика
Скорпіон характеристика

Скорпіон характеристика: недоліки

 • Ревнощі. Не варто жартувати з цим знаком, коли справа стосується ревнощів. Для Скорпіона ревнощі стоять на першому місці, поруч з помстою. Якщо ви зробите щось погане Скорпіону, то він повністю відплатить вам.
 • Мстивість. Крім приголомшливої ​​агресивності, він підступний, володіє стратегічними здібностями, холоднокровністю, хитрістю в житті й завзятістю. У своїй відплаті він не знає поблажливості, не щадить переможених, навіть якщо вони слабкіше його. Скорпіона неможливо підкупити чи заспокоїти. Якщо у нього буде можливість, він завжди помститься.
 • Власництво. У відносинах Скорпіони швидко впадають в лють, якщо партнер приділяє занадто багато уваги тому, кого вони вважають загрозою.
 • Скритність. Знак Зодіаку Скорпіон – загадковий і потайний знак. Скорпіони майже ніколи не розповідають людям про себе, щоб захистити свої почуття й особистість.
 • Прагнення домінувати. Скорпіони схиблені на контролі. При цьому вони не люблять, коли їх контролюють інші. Вони завжди хочуть домінувати, а не підкорятися. І нічого з цим не поробиш.

Залишити відповідь