• Категорія запису:Знаки Зодіаку
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ТЕРЕЗИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ТЕРЕЗИ

Терези характеристика: (24 вересня – 23 жовтня)

 • Вплив небесних тіл: Венера, Сатурн.
 • Стихія: повітря.
 • Символ: ваги, книга.
 • Кольори: темно-блакитний, зелений, колір морської хвилі й пастельні тони.
 • Камені: опал, лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, берил, місячний камінь, зелена яшма, кришталь, хризоліт.
 • Метал: бронза.
 • Квіти: календула (нігтики), троянди, фіалки.
 • Талісман: серце, книга.
 • Щасливий день: п’ятниця, субота.
 • Невдалий день: вівторок, неділя.
 • Сприятливі числа: 2, 5, всі числа, що діляться на 6, 9, 15.

Декади. Терези характеристика

Перша декада (23 вересня – 3 жовтня): Терези першої декади знаходяться під управлінням Венери. Своєю чарівністю вони запросто приваблюють людей і справляють на них враження.

Друга декада (4 жовтня – 13 жовтня): Терези другої декади знаходяться під управлінням Сатурна й Урана. Сильні, але непередбачувані люди. Володіють незалежною точкою зору.

Третя декада (14 жовтня – 22 жовтня): Терези третьої декади знаходяться під управлінням Меркурія. Ці люди дуже хороші в спілкуванні.

Терези характеристика

Разом зі знаками Водолія й Близнюків цей знак Зодіаку Терези відносять до стихії повітря.

Терезам протегує Венера – планета любові й гармонії. Вони прагнуть рівноваги й справедливості, у вчинках частіше керуються логікою та рідко – почуттями. Перш ніж прийняти рішення, вони зважують всі за і проти. Такий процес може затягнутися надовго і в цьому вони нагадують нерішучого Рака. Але Венера наділила їх любов’ю до правди і краси, тому знак Зодіаку Терези зроблять все можливе, щоб вибратися з бруду й жити гідно.

Зазвичай, знак Зодіаку Терези – добродушні та щедрі люди. Спілкуватися з ними легко й приємно. Вони радо дарують свою чарівну посмішку кожному – і сусідові, і продавцеві, що стоїть в переході, і водієві трамвая.

Вони жадають оточити себе гармонією й миром. Але знак Зодіаку Терези не наївні. Вони бачать світ не тільки з позитивного боку. Це непідкупні судді. Вони слідують принципам ще однієї античної богині – Феміди. Вони її очі й вуха. Вірніше сказати, самі очі у них начебто зав’язані, вони дивляться на речі одним тверезим розумом. І перш ніж підняти меч правосуддя, знак Зодіаку Терези довго міркують і аналізують ситуацію. Коли ж вони, нарешті, винесуть вердикт, він буде справедливим, але не жорстоким. Вони намагаються робити це м’яко й великодушно.

Терези характеристика
Терези характеристика

Діти Венери не схвалюють лінь і неробство, хоча у них самих бувають періоди розвантаження. Їх життя поділено на цикли – «робота-відновлення». Знак Зодіаку Терези здатен впадати в крайності. Після тривалого періоду радості й наполегливої ​​праці вони раптом занурюються в зневіру і байдужість. Але не треба лякатися – все це тимчасово. Терезам просто потрібен час для переосмислення речей і відпочинку.

Представники цього знака зазвичай володіють сангвінічним темпераментом. Характер Терезів товариський, ввічливий, дипломатичний. Зазвичай це гармонійна, чарівна людина, що володіє почуттям прекрасного, вишуканими манерами і є інтелектуалом. Має дипломатичний дар, вміє поєднувати протилежні речі.

Знак Зодіаку Терези вміє підлаштуватися під кожну людини. Негативний представник даного знаку – брехун, лицемір, ненадійний партнер у справах, підлабузник.

Представники цього знака легко сходяться з людьми. Мають тонкий психологічний дар, вміють сподобатися й підлаштуватися. Знають як згладити гострі кути в конфліктних ситуаціях, вміють легко й невимушено йти на примирення. При цьому вони керуються логікою та здоровим глуздом.

Знак Зодіаку Терези, як правило, інтелектуали й хороші тактики. Вони добре себе почувають там, де є протистояння протилежностей. У характеристиці знака проглядається їх здатність лавірувати між протилежними сторонами конфлікту й отримувати при цьому вигоду для себе. Вони завжди намагаються домовитися зі своїми опонентами.

Знак Зодіаку Терези тактовний і обережний, в крайньому випадку, їм так здається. Якщо треба вибирати між істиною та дружбою, вони віддадуть перевагу істині. Якщо ви вирішили поплакатися їм в жилетку, то будьте готові до довгого виснажливого допиту й сухого аналізу. Знак Зодіаку Терези захоче з’ясувати, чому ви зазнали невдачі, що ви зробили для того, щоб цього не сталося і т.д. Вони почнуть розкладати факти по поличках, наче відповідальний секретар важливі документи.

Підопічних Венери приваблюють творчі професії, а також ті, які сприяють розвитку особистості. З них виходять хороші фахівці й знавці своєї справи, але в кріслі начальника Терезам незатишно. Керівник повинен приймати відповідальні рішення, але діти чарівної богині занадто розсудливі для цього. Вони будуть сумніватися й мучитися, а нерідко й страждати від докорів сумління.

Даний знак зодіаку вимогливий до своїх колег і членам сім’ї. Для них кожен чітко займає своє місце. Наприклад, якщо чоловік начальник, то дружина – його заступник, а діти – секретарі. Якщо чоловік визначився з великою метою, то він готовий працювати по 20 годин на день, але запропонує так робити й дружині – для Терезів це нормально. Марно нити та скаржитися їм на втому – красиве життя того варте.

Терези характеристика
Терези характеристика

Якщо ви попросите поради у Терезів, то будьте впевнені, що вони обов’язково знайдуть вихід і точно не порадять вам нічого поганого. Їх слова обдумані й не позбавлені сенсу, тому у них можна чогось навчитися.

Знак Зодіаку Терези обожнюють літературу й хороші фільми, вони інтелектуальні та всебічно розвинені. Не дивуйтеся, якщо виявиться, що ваш співробітник-менеджер пише на дозвіллі вірші або відвідує уроки фортепіано.

Цей знак любить поговорити й подискутувати, але знак Зодіаку Терези здатен й уважно слухати. Їх манери й культура мови – зразок для наслідування. В душі вони аристократи і це пояснює їх прагнення до вишуканості й естетиці.

Терези характеристика: переваги

 • Позитивні сторони людей, народжених під знаком Терези, включають в себе сильно розвинене почуття справедливості і об’єктивності в оцінці подій.
 • Найчастіше вони милі й красиві. У них надзвичайно мирний характер. Вони уникають серйозних суперечок і сварок, не кажучи вже про бійки. Це не означає, що Терези боягузливі, тому що вони неймовірно рішучі в момент небезпеки.
 • Основний сенс їхнього життя – це ритм, гармонія і баланс. Не дивно, що майже всі Терези мають відмінні танцювальні навички та музичний слух. Якщо ми додамо ввічливість, тактовність, соціальні таланти й елегантність, ми одержимо уявлення про їх дипломатичні таланти.
 • Почуття краси й художні таланти також дають їм великі шанси створити собі ім’я в творчій сфері. Природа всіх Терезів чутлива й делікатна. Їх ображають вульгарність, жорстокість і нетактовність. Вони люблять жити благополучно й без проблем.
 • Знак Зодіаку Терези відчуває гостру потребу в партнері. Ось чому вони намагаються одружуватися молодими. У шлюбі вони постійні, головним чином тому, що не люблять змін.
 • З раннього віку вони користуються великою популярністю, що можна пояснити їхньою особистою чарівністю. Вони дбають про свою привабливість. Ось чому вони так помітні в будь-якій компанії.
Терези характеристика
Терези характеристика

Терези характеристика: недоліки

 • Серед народжених під знаком Терези зустрічаються ледачі люди, які перш за все думають про власну зручність. Жінки цього знака можуть проводити багато часу на відпочинку, а чоловіки – уникати роботи. На щастя, таких Терезів небагато.
 • Ще одним недоліком цього знака є надмірна балакучість, витіюваті конструкції, мудрі фрази. Найважливіша інформація може бути сказана в кінці виступу або написана в кінці листа, часто в постскриптумі. Все, що роблять Терези, має багато грації, але мало сенсу. Отже, не можна сприймати буквально те, що вони говорять, а, скоріше, їм потрібно просто давати висловитися.
 • Терези не люблять перевтомлюватися або надто напружуватися. Вони з радістю заводять нові знайомства, але не можуть повністю пожертвувати собою. У важких ситуаціях їм не вистачає рішучості й віри в успіх.
 • Чесність не є їх сильною стороною. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, Терези ніколи не висловлять однозначну позицію в суперечці й не приймуть непопулярні рішення. Їх девіз в таких випадках – просто почекати. Замість того, щоб відмовити людині, вони вважають за краще давати йому помилкову надію, сподіваючись, що проблема вирішиться сама собою.
 • Терези можуть хитро вийти зі складної ситуації. Вони знайдуть тисячу причин не робити те, що їм не подобається. Вони витончено перекладуть свою проблему на плечі інших.

Залишити відповідь