• Категорія запису:Знаки Зодіаку
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте РИБИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ РИБИ

Риби характеристика (21 лютого – 20 березня)

Вплив небесних тіл: Венера, Юпітер.
Стихія: Вода.
Символ: дві риби, що пливуть в різні боки, раковина, хвиля.
Кольори: пурпурний, фіолетовий, морської зелені, синій, ліловий, морської хвилі, сталевий.
Камінь: перли, аметист, олександрит, смарагд, сапфір, місячний камінь.
Квіти: нарцис, крокус, жасмин, фіалки, незабудки.
Метал: цинк.
Талісман: вузол (вензель), нарцис.
Щасливий день: понеділок, четвер, п’ятниця.
Невдалий день: середа.
Сприятливі числа: 6, 7 (всі числа, що діляться на 7), 11, повна магія – 3, 7, 9,12.

Декади. Риби характеристика

Перша декада (19 лютого – 29 лютого): Риби першої декади знаходяться під управлінням Юпітера і Нептуна. Вперті й цілеспрямовані люди, яким важливо бачити перед собою чітку мету.

Друга декада (1 березня – 10 березня): Риби другої декади знаходяться під управлінням Місяця. Це люди з неймовірною силою волі. Водночас вони бувають трохи примхливими й замкнутими.

Третя декада (11 березня – 20 березня): Риби третьої декади знаходяться під управлінням Марса. Більш активні, знають, як досягти успіху у всіх життєвих сферах.

Риби характеристика

Знак Риб завершує зодіакальний цикл. Знак Зодіаку Риби мають дуже м’який характер, вміють і люблять мріяти, але при цьому, іноді в мріях вони перевершують самі себе, живучи у вигаданому, ефемерному світі.

Знак Зодіаку Риби володіють хорошою уявою і їм не сумно на самоті, тому що, мабуть, тільки у вигаданому, своєму уявному і ретельно захищеному від усіх світі вони домагаються тих висот, до яких прагнуть, але не йдуть, боячись шляху.

Знак Зодіаку Риби не розуміє сенсу боротьби. Риби дуже переживають будь-яке насильство – над собою або іншими людьми, і часто приходять до висновку, що цей світ занадто жорстокий і несправедливий, щоб приділяти йому багато уваги.

Риби часто стають діячами мистецтва і культури, тому що саме там реалізуються їх основні прагнення й очікування від життя. Відсутність суворих рамок і правил допоможе цьому знаку Зодіаку освоїтися у світі, не боятися несвободи або підпорядкованості.

Знак Зодіаку Риби – це завжди цікаві особистості, вони відрізняються від всіх інших знаків своїм неймовірно сильним прагненням повсякденне життя прикрасити казками або вигадками.

Над ними часто сміються. Знак Зодіаку Риби стає об’єктом глузувань в колективі, він здається іноді «не від світу цього» – настільки перевалює в його характері прагнення до фантастики і мрій, які він сам вже перестає відрізняти від реальності.

Незважаючи на це, знак Зодіаку Риби має хороше почуття гумору і не ображається на насмішників, сприймаючи це, як милі жарти. Представник цього зодіакального сузір’я дуже розташований до спілкування, якщо воно відбувається в теплій, дружній атмосфері, і ховається в свою нірку, якщо суспільство здається йому чужим.

Здатність Риб слухати, співпереживати, дуже затребувана тими людьми, які чекають співчуття або підтримки, тому що серед усіх знаків Зодіаку таким співчутливим слухачем бувають тільки Риби.

Читайте також: СУМІСНІСТЬ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ – ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ

Риби характеристика
Риби характеристика

Знак Зодіаку Риби намагається не привертати до себе увагу в суспільстві, він повністю розчиняється в співрозмовниках і слухачах, не претендуючи, однак, на останню інстанцію і не бажаючи для себе привілеїв у вигляді поваги або захоплення.

Риби не розважливі, у них відсутні честолюбні амбіції й зарозумілість, вони будуть гарно працювати на будь-якій посаді, в будь-якій професії.

Вони абсолютно не мають грошових амбіцій, не вміють розпоряджатися коштами і заробляти їх, і тому потребують підтримки практичної людини, щоб досягти високих успіхів навіть в бізнесі.

Знак Зодіаку Риби дуже часто постає перед іншими людьми в образі жертви, але оточуючі часом стають жертвами Риб, підлаштовуючись під їх мінливість, поганий настрій і бажання звинувачувати всіх і вся в своїх бідах. Але Риби не потребують допомоги, як такої, вони живляться своєю жертовністю і не хочуть іншого життя, ніж те, яку мають.

Риби будуть добре працювати лікарями й доглядальницями, педагогами й психологами, будуть вести наукову діяльність, ловити рибу і спостерігати за погодою. Серед Риб багато музикантів, артистів, письменників і працівників культури. Серед Риб також багато людей, які серйозно займаються астрологією і хіромантією.

Більшість екстрасенсів народжене саме під цим знаком. Вони абсолютно неегоїстичні, дуже щедрі, абсолютно не вміють поводитися з грошима.

У любові знак Зодіаку Риби – справжні дияволи, правда, в хорошому сенсі цього слова. Якщо вони вважають, що можуть вам допомогти, вони це зроблять. Вони хочуть пробудити в людині сильні емоції, їм подобається сам процес. Часом вам може здатися, що вони перегинають палицю. Подумайте як слід. Ці люди не завжди знають, де зупинитися.

Завоювати серце Риб дуже складно, ще складніше – утримати цю любов, відповідати їх фантазіям, не розчарувати їх високу душу. Риби можуть любити рвучко, як морський прибій – то наближаючись і накидаючи на партнера в пориві пристрасті, то відбігаючи, залишаючись холодними і байдужими. Риби часто люблять без взаємності, але навіть не намагаються нічого зробити, щоб наблизити до себе об’єкт свого обожнювання. У такому нерозділеному коханні Рибам важлива їх жертовність, вони мовчки страждають, але це страждання солодко для них, як найяскравіше почуття.

Характер Риб дуже суперечливий, зрозуміти їх може тільки той, хто близько їх знає і любить. Для більшості людей знак Зодіаку Риби залишається загадкою, ось чому він такий привабливий для протилежної статі. Хоча настрій Риб змінюється зі швидкістю звуку, вони рідко сердяться або бурчать. В їх грудях б’ється золоте серце.

Дуже чутливі, Риби чудово розуміють почуття інших людей і прислухаються до їхньої думки. При першій зустрічі вони можуть здатися сором’язливими, але насправді знак Зодіаку Риби дуже товариський і володіє справжнім ораторським даром. Перш ніж судити про Риб, постарайтеся дізнатися їх ближче. Уміння говорити допомагає їм вибратися з неприємностей, в які вони з легкістю потрапляють.

Риби характеристика
Риби характеристика

Головне для Риб в людях, що їх оточують – це серце і душа. Вони вміють бачити внутрішній світ людини краще за інших знаків Зодіаку. Знак Зодіаку Риби дуже чутливий до думки інших, і в цьому його головна слабкість. Він легко піддається чужому впливу і нехтує власною думкою. Дуже шкода, тому що саме його думка виявляється найчастіше вірною.

Риби не люблять наполегливо працювати, щоб втілити свої чудові ідеї в життя. Терпіння і зосередженість – не їхній коник. Вони швидко відволікаються на щось більш цікаве і свіже. Риби володіють відмінним смаком.

Знак Зодіаку Риби змінюється зі швидкістю звуку. Якщо ви запланували інтимний вечір, не дуже покладайтеся на заздалегідь розроблений план. Цілком ймовірно, що в останній момент ваші Риби приведуть вас в місцеву забігайлівку, а не в романтичний ресторан.
Риби люблять випити і смачно поїсти.

Вони з легкістю набувають шкідливих звичок – будь то любов до шоколаду, алкоголізм чи наркоманія. Помірність – таке слово не входить в їх лексикон.

Риби здатні бачити сонячну сторону життя, але не бояться заглянути і в морок. Їх цікавлять питання життя і смерті. Вони вміють пожартувати над смертю, але досить уїдливо. Смерть привертає їх і лякає одночасно.

Знак Зодіаку Риби не боїться проявляти свою любов і дружбу на людях. А часом Риби стають холодні як лід. Не лякайтесь. Вразливі Риби легко піддаються перепадам настрою. Швидше за все на них вплинуло щось зовнішнє, а зовсім не ваша поведінка. Якщо ви образили Риб, то про це ви дізнаєтеся дуже швидко.

Риби характеристика: переваги

 • Незважаючи на досить велику кількість негативних рис характеру, зазвичай Риби – дуже емоційні, чуттєві і делікатні люди, які глибоко відчувають любов і ніжність.
 • Риби – хороші домогосподарки, мами і дружини. Вони хочуть досягти ідеалу. Вони люблять красу, у них є розум, і все для того, щоб бути ідеальною господинею.
 • Риби люблять вести стабільний, безпечний спосіб життя. Вони не борються за матеріальні або моральні вигоди. Хоча істина часто на їхньому боці, вони не будуть тиснути силою, а скоріше пасивно візьмуть своє з плином часу.
 • Знак Зодіаку Риби цінує чесних і тонких людей. Риб можна легко образити неприйнятним жартом або непристойною поведінкою, а заслужити їх прощення надзвичайно важко.
 • Рибам дуже важко знайти супутника життя. Це повинна бути дуже тонка людина, віддана і наполеглива. Але у разі правильного вибору Риби будуть дуже активні в статевому житті, часто перевищуючи потреби партнера.
Риби характеристика
Риби характеристика

Риби характеристика: недоліки

 • Тих, хто народився під знаком Риб, дуже важко оцінити і описати. Їх характер складний і мінливий, складно передбачити, як вони поведуть себе в певній ситуації. Неможливо передбачити дії людини, який керується не логікою або загальноприйнятими життєвими принципами, а лише інтуїцією, передчуттям і асоціаціями.
 • Символ цього знаку заслуговує на увагу – дві риби з головами, повернутими в різні боки. Це, ніби, промовляє про подвійність і нерішучість людей, народжених під цим знаком. Може бути, одна риба хоче плисти в певному напрямку, а інша гальмує її і тягне в протилежну сторонц. Це приклад типової відсутності єдності.
 • При аналізі поведінки Риб потрібно забути про логічні міркування і раціональні дії. Риби керуються насамперед інтуїцією і передчуттям. Тільки Риби можуть зв’язати факти і події, між якими, здавалося б, немає нічого спільного. Зазвичай вони спокійні і мирні люди, але спроби переконати їх в нелогічності їх дій приречені на провал.
 • Риби не чують ніяких аргументів і шукають наївні приводи. Як не дивно, незважаючи на свої суперечності, своєю впертістю вони можуть досягти своєї мети.
 • Гіперчутливість Риб призводить до того, що у них немає сильної волі, і тому вони менш стійкі до шкідливих звичок. У їхньому випадку, потяг до алкоголю, наркотиків, сигарет і навіть кави набагато шкідливіше, ніж для людей, які набагато більш стійкі до психічних розладів, таких як Овен або Скорпіон.
 • Більшість з тих, хто народився під знаком Риб, – люди слабкого характеру, легко піддаються на небезпеки долі, тікають від всіляких перешкод, боязкі й нерішучі. Можливо, саме вплив води викликає у Риб сильні емоції. Духовна чутливість часто призводить до різних типів неврозів.

Залишити відповідь