• Категорія запису:Рак
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте РАК ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ РАК

Рак характеристика: (22 червня – 22 липня)

 • Вплив небесних тіл: Місяць.
 • Стихія: вода.
 • Символ: рак, краб, серце.
 • Кольори: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір – невдалий).
 • Камені: місячний камінь, смарагд, рубін.
 • Квіти: жимолость, латаття, всі білі квіти, жасмин.
 • Метал: срібло.
 • Талісман: конюшина, серце.
 • Вдалий день: понеділок, четвер.
 • Невдалий день: вівторок, субота.
 • Сприятливі числа: 2 (всі числа, які діляться на 2), 4, 5, 8.

Декади. Рак характеристика

Перша декада (21 червня – 1 липня): Раки першої декади знаходяться під управлінням Місяця. Неймовірно чутливі, щедрі й креативні люди. Інколи надто емоційні.

Друга декада (2 липня – 12 липня): Раки другої декади знаходяться під управлінням Марса (планета, що відповідає за силу й життєстійкість). Найхоробріші та найсильніші з усіх представників цього знака.

Третя декада (13 липня – 21 липня): Раки третьої декади знаходяться під управлінням Юпітера. Вони набираються досвіду за допомогою освіти й подорожей. Незалежні та гармонійні, але часом занадто безтурботні для нових починань.


Рак характеристика

Знак Зодіаку Рак відрізняється високою потребою в сім’ї та власному будинку. Сімейні традиція та історія рідної країни багато значать для Рака. Вони патріоти й шанують традиції. Любить чистоту і її відсутність може позначитися на здоров’ї, у вигляді фізичного нездужання. Не любить ризиковані справи та не ставить гроші понад усе, звертається з ними обережно. На Рака завжди можна покластися, він не кине вас у важкій життєвій ситуації.

Знак Зодіаку Рак сповнений протиріч. У Раків є наполегливість та прагнення виконувати те, що потрібно виконувати; вони самодостатні й не хочуть залежати від людей, а також від речей. З іншого боку, вони все ж залежать від людей, а точніше від їх емоційної підтримки.

Однак той Рак, який усвідомлює себе як особистість та розуміє свої сильні й слабкі сторони, буде більш успішним. В цілому ж, цей знак постійно жадає уваги й комфорту від інших людей, і він безмірно щасливий, коли у нього є невелика і дуже близька група друзів та родичів.

Рак надзвичайно лояльний до тих, хто цінує та підтримує його: таких людей він завжди пестить, плекає й утримує біля себе. Одна з його особливостей – це феноменальна здатність змусити інших відчувати себе добре й затишно поруч із ним. Просто знак Зодіаку Рак, замість того, щоб думати про себе та свої потреби, проектує власні люблячі й дбайливі почуття на навколишніх.

Раки уважно прислухаються до проблем людей і допомагають їм, однак вони рідко будуть висловлювати будь-кому свої глибокі почуття. Люди, які діляться з Раком своїми емоційними роздумами й думками, можуть відчути, що це гра виключно в одні ворота, оскільки сам знак Зодіаку Рак ніколи їм повністю не відкриється, тримаючи все в собі. Якщо ж Рак зможе побороти свою сором’язливість і невпевненість, то він зможе стати досить помітною особистістю, проте такі випадки дуже рідкісні. Цей знак досить упертий навіть в своїй невисокій самооцінці.

Завдяки своєму потужному внутрішньому голосу, чутливості, спостережливості та інтелекту, Раки будуть мати великий успіх у всьому, що вони роблять. Знак Зодіаку Рак – це відмінні ділові люди, які користуються своїми інтуїтивними здібностями й творчим мисленням і здатні передбачити й спрогнозувати майбутні тенденції. Вони дуже добре привертають багатство та знають, куди інвестувати.

Гроші й фінансове благополуччя вкрай важливі для Рака. Йому потрібна фінансова безпека, і якщо він зможе належним чином зосередити свою енергію і не дозволить своїм емоціям взяти гору, то у нього є шанс стати неймовірно успішним бізнесменом.

Читайте також: БЛИЗНЮКИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ БЛИЗНЮКИ

Рак характеристика
Рак характеристика

Проте, ці люди складні, тендітні, непередбачувані й темпераментні. Вони потребують цілодобової підтримки та опори більше, ніж всі інші знаки. У Рака майже патологічна потреба бути комусь потрібним. Навіть якщо всі його потреби задоволені, він все одно може бути плаксивим, примхливим та дратівливим. Вони легко ображаються й надовго замикаються, впиваючись жалістю до самих себе.

Раку дуже важко відкритися й вступити в близькі емоційні відносини з іншою людиною. Це обумовлено його божевільним страхом довіритися кому-небудь, що тільки викликає внутрішнє наростання гніву й образи всередині.

В результаті знак Зодіаку Рак починає занадто негативно дивитися на життя, думаючи про те, наскільки воно важке й позбавлене радості. Він нерідко скептично ставиться до людей і свого оточення, а тому втрачає всі приємні моменти й щасливі життєві події.

Дуже доброзичливий знак, але Місяць грає з ним злий жарт: у будь-який момент з відкритої та радісної людини Рак може стати замкнутим і стриманим. Справляє враження спокійної та врівноваженої людини, хоча насправді може приховувати обурення.

В якому настрої Рак в певний момент ніхто не може здогадатися. Така поведінка робить його незрозумілим серед оточуючих. Знак Зодіаку Рак образливий і в цьому стані емоції беруть гору. Навіть випадково вимовлене недобре слово може увігнати його в депресію й переживання. Завдяки сильній внутрішній енергії, з легкістю можна сказати, що такий стан передасться оточуючим.

Знак Зодіаку Рак пертий як дитина, ніжний, лагідний і готовий допомогти в будь-яку хвилину. Він не постійно страждає від тягаря цього світу, як може здатися на перший погляд. Він теж любить пожартувати й володіє прекрасним почуттям гумору. Життя Рака це низка постійних злетів і падінь.

Вони вважають за краще брати хитрістю, а не натиском, щоб не витрачати сили. Ракам слід проявляти більше характеру. Не боятися сказати НІ, стежити за своїм настроєм, бути менш чутливим до навколишнього світу. Брати відповідальність на себе при виконанні дорученої йому справи.

Рак характеристика
Рак характеристика

Рак характеристика: переваги

 • Чутливість. Риса, така характерна для Рака, яка часто неправильно розуміється іншими знаками зодіаку. Коли знак Зодіаку Рак відчувають душевний біль, йому важко висловлювати свої емоції. У таких випадках вони закриваються в собі та стримують свої емоційні реакції. Часом Раки здаються емоційно незрілими в порівнянні з іншими знаками зодіаку. Хоч в деяких випадках це може бути й правдою, найчастіше це просто унікальна сприйнятливість та чутливість Раків.
 • Познайомившись з Раками ближче, ви швидко зрозумієте, що вони неймовірно розуміють люди, Раки не просто чутливі до своїх власних емоцій, а й уважні до почуттів інших людей. Така емпатична здатність ускладнює емоційний стан Рака. Багато з них не можуть вловити різницю між своїми почуттями й почуттями інших.
 • Знак Зодіаку рак – ідеальний сім’янин. Сім’я, яку Раки створюють разом зі своєю другою половинкою, забезпечена їх вічною самовідданістю. Вони звернуть гори, щоб побачити благополуччя своїх дітей, яких будуть щедро обдаровувати не тільки любов’ю, але й матеріальними благами.
 • Раки здатні на велику любов, але спочатку вони повинні навчитися відкрито її віддавати. Як тільки у них це вийде, їх сім’я розквітне в турботі й теплоті.
 • Знак Зодіаку Рак дуже пишається своїми дітьми й бачить в них продовження себе. Він виховує іх зі всією турботою й участю. Раки вважають свої будинки притулком, де вони насолоджуються порядком та спокоєм. У своїх будинках Раки із задоваолнням господарюють і перезаряджуються після неспокійного дня.
 • Раки – домосіди. Вони прив’язані до своїх домівок. Подібно ракам-самітникам, вони не можуть вижити без рідного місця, яке могли б назвати своїм будинком. Це заспокоює й змушує їх відчувати себе у безпеці. Раки витратять багато грошей на те, щоб прикрасити свої будинки й наповнити їх всім, що втішить їх і змусить відчути гармонію.
Рак характеристика
Рак характеристика

Рак характеристика: недоліки

 • Страх відмови. Ракам важливо показувати свої почуття, не боячись докорів. Сором’язливі Раки смертельно бояться бути відкинутими, тому, якщо вони відчувають, навіть найменший натяк на осуд, то негайно відступлять і сховаються в себе.
 • Вразливість. Раки стають скривдженими і дратівливими досить швидко. Якщо вони відчувають образу (об’єктивно чи ні), вони, швидше за все, дозволять собі її стримувати, поки, нарешті, не вибухнуть. Проблема в тому, що багато що здатне змусити Раків відчувати себе скривдженими. У них неймовірно багата уява, і коли вони не використовують її продуктивно, ці таланти стають руйнівними.
 • Ракам вкрай важко догодити. Найкраще, що ви можете зробити, це почекати, поки знак Зодіаку Рак вийде зі стану скривдженого й повернуться до звичайного.
 • Нездатність прощати. Якщо ви одного разу впадете в добрих очах Рака, вас ніколи не пробачать. Ви можете навіть не зрозуміти, чим образили знак Зодіаку Рак, але в одному точно не варто сумніватися: закрившись перед вами один раз, ці двері більше ніколи не відкриється. Ви могли б витратити роки на з’ясування причин, але навряд чи зумієте розгадати складність емоційності Рака.

Залишити відповідь