• Категорія запису:Овен
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ОВЕН ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ОВЕН

Овен характеристика: (21 березня – 20 квітня)

 • Вплив небесних тіл: Марс, Сонце.
 • Стихія: вогонь.
 • Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати.
 • Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір – невдалий).
 • Камені: алмаз, рубін, аметист, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд.
 • Квіти: глід, анемона, запашний горошок, фіалка, волошка.
 • Метал: залізо, сталь.
 • Талісман: молот, золоте руно.
 • Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11.
 • Щасливі дні: вівторок, неділя.
 • Невдалі дні: п’ятниця, субота.

Декади. Овен характеристика

Перша декада (21 березня – 30 березня): Овнами першої декади керує Марс. Вони частіше за інших проявляють агресію і нетерпіння. Це безстрашні Овни, які підпорядковуються впливу природи.

Друга декада (31 березня – 9 квітня): Овнами другої декади керує Сонце. Це конструктивні й творчі люди, які люблять домінувати. Цим Овнам подобається досягати вершин.

Третя декада (10 квітня – 19 квітня): Овнами третьої декади керує Юпітер. Ці люди люблять вчитися й отримувати нові знання. Вони цінують дрібниці. Це артистичні Овни, які люблять філософствувати.


Читайте також:


Овен характеристика

Знак зодіаку Овен є першовідкривачем гороскопу на початку зодіакального року. Для людей, що належать даному знаку властива цілеспрямованість, яка дозволяє досягати поставлених цілей навіть в складних ситуаціях, коли шанси на загальний успіх мінімальні.

Для людей, що належать до цього знаку властива велика і невгамовна енергія. Не буває ситуацій, коли Овен з особистої вигоди поступиться опонентові. Особливо сильно за рахунок подібної упертості доводиться страждати молоді, яка не має достатнього життєвого досвіду.

Читайте також: ЗМІЄНОСЕЦЬ – НЕВИЗНАНИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ

Знак Зодіаку Овен характеристика
Знак Зодіаку Овен характеристика. Сузір’я Овна

Наявність природного оптимізму рухає їх вперед у будь-якій ситуації, але критика з боку найбільш близьких людей катастрофічно на них впливає і здатна стати причиною повної відмови від подальших дій. Для людей цього знака характерно марнославство, тому вони потребують постійної похвали і визнання успіхів.

Знаку Зодіаку Овен, притаманний він жіночій половині населення або чоловічий, має приблизно однакову оцінку характеру. Так, розіб’ємо три пункти характеру людей, які народилися в період з кінця березня до кінця квітня.

Перше принципове положення Овнів – самовпевненість. Це не те щоб така пихата впевненість у всьому, що говорять Овни. Ні, це, скоріше, впевненість у тому, що він має рацію. Адже, якщо Овен не правий, він мовчить і не сперечається з шановним співрозмовником.

Другий принцип – любов до життя. Знак Зодіаку Овен цінує кожну хвилину, витрачену на своє життя. Звідси випливає безмежна жага до життя, величезне бажання пробувати все, що ще не пробував.

Третій принцип – оптимізм. На жаль, оптимістичний лад може бути перебудований на дитячість. Дитинство, в свою чергу, стає великою перешкодою на шляху до самовдосконалення і вміння сприймати критику. Безпосередньо, такі напади дитинства трапляються досить рідко.

Овни сміливі й агресивні по життю люди. Готові на все, щоб позбутися від нудьги і неробства. Ведуть активний спосіб життя, але не завжди здоровий. Не бояться нікого і нічого, тому рішуче вступають в боротьбу, якщо це необхідно. Будують багато планів, придумують цікаві ідеї, але не завжди втілюють їх в життя.

Знак Зодіаку Овен характеристика
Знак Зодіаку Овен характеристика

Головне якість Овна – це егоїзм. Любить тільки себе і не особливо піклується про інших. Любить бути в центрі уваги. Бореться з несправедливістю і неправдою, проявляючи навіть агресію. Зовні Овен з першого погляду створює враження самовпевненої та егоцентричної людини. Його не особливо хвилює думка і невдоволення оточуючих.

Овни часто йдуть на ризик і не бояться наслідків, оскільки їх самовпевненість не дозволяє їм в собі засумніватися.

Швидко домагаються успіху в кар’єрі. З них виходять відмінні вчителі, вчені, лікарі, поліцейські, юристи та скульптори. Знак Зодіаку Овен завжди намагається бути найкращим і найпершим. Він не визнає друге або третє місце. Тільки перше. І найчастіше, у нього це виходить, тому що завжди впевнений у собі.

Для Овна не характерна лінь. Ніколи не сидять склавши руки і завжди можуть знайти собі заняття. Не терплять ледарів і нероб. Таких начальників, як Овен, не люблять, оскільки він змушує працювати і якщо треба, то ви будете переробляти роботу знову і знову, приходячи навіть у вихідні дні, поки він не отримає від вас те, що потрібно.

Вони можуть серед ночі почати роботу, яку задумали і краще їм не заважати. Краще залишити його одного. Так Овен зможе зосередитися і створити шедевр. Для Овна слава займає далеко не останнє місце, а ось меркантильністю вони не страждають. Можуть прожити на середньостатистичну зарплату, тому що вони дуже економні.

Знак Зодіаку Овен завжди правий і ніколи не визнає свою неправоту. Його завжди супроводжує удача така, що можна навіть позаздрити. Овен відходить і швидко забуває образи. Живе одним днем. Хоче за один день зробити все і відразу.

Потребують постійної підтримки від рідних і близьких. Знак Зодіаку Овен радіє як дитина своїм успіхам і хорошим ідеям. Часто хворіють мігренню, хворобами шлунка, хворобами суглобів. Овни – оптимісти по життю. Ця якість робить їх життя щасливим і безтурботним.

Знак Зодіаку Овен характеристика
Знак Зодіаку Овен характеристика

Овен характеристика: переваги

 • Знак Зодіаку Овен здатність проникати в душі інших людей, вони є спонтанними, безпосередніми, сповненими творчого смаку, динамічними. Овни працюють без коливань і не бояться бути скомпрометовані. Відкриті для нових знань. Вони не переживають довгих невдач і не впадають у відчай, а відразу обтрушуються і йдуть вперед.
 • Люди з цього цього знаку шляхетні, готові до самопожертви, допомагають у захисті слабких. Ці риси не є помилковими, навпаки, щирими й природними. Якщо Овну подобається певна сфера життя – то він зазвичай в ній досягає успіху. Він щосили намагається завоювати найбільший соціальний престиж, тому у нього не бракує амбіцій.
 • Інша його особливість – незалежність. Він рідко піддається впливу. Він працює за своїм власним ритмом і методами. Будучи індивідуалістом, він досягає набагато більшої кількості сольних ефектів, ніж в командній роботі. Він вірить в себе і свої навички.
 • Овнів зазвичай цікавлять вищі цілі. Знак Зодіаку Овен не боїться ні ворогів, ні загроз. У боротьбі з лихами йому допомагає інтенсивність дій і природа вічного воїна. Коли йому вдається досягти своєї мети, навіть з великими зусиллями – він веселий, дотепний і чесний. З оптимізмом він дивиться в майбутнє і може бути щедрим до своїх близьких.
 • Знак Зодіаку Овен любить гарний жарт, навіть короткий. У нього також є відмінне почуття гумору. Він ніколи не ображається, якщо щось про нього йдеться в анекдотах.

Овен характеристика: недоліки

 • Якщо у вас є знайомі, народжені під таким знаком, то ви напевно знаєте, наскільки Овни можуть бути агресивними, нетерплячими, позбавленими такту і делікатності у вираженні своєї думки. Їх безпосередність може поранити більш чутливих людей.
 • Найяскравіший недолік Овнів – зайва і часто нічим не підкріплена самовпевненість. Вони вірять в себе як в надлюдину, визнають виключно свою думку, ніколи не зізнаються у своїх помилках. Якщо їм щось втовкмачити в голову, переконати їх неможливо, навіть якщо вони раз по раз провалюють якусь справу і натикаються на одні й ті ж перешкоди.
 • Ще одна яскраво виражена негативна риса Овнів – прагнення до домінування. Вони пригнічують тих, хто знаходиться поруч, демонструють свою перевагу, постійно перебивають співрозмовників і намагаються все за всіх вирішувати.
 • Знак Зодіаку Овен розглядає професійні проблеми як поле специфічної боротьби. Кожна перемога наповнює його гордістю, і навіть невелика перемога зростає в його уяві до серйозного досягнення.

Залишити відповідь