• Категорія запису:Лев
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ЛЕВ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ЛЕВ

Лев характеристика (23 липня – 23 серпня)

 • Вплив світил: Сонце.
 • Стихія: вогонь.
 • Символ: лев, лебідь.
 • Кольори: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір – невдалий).
 • Камені: бурштин, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз.
 • Метал: золото.
 • Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
 • Талісман: божа корівка, лев, орел.
 • Щасливий день: неділя.
 • Невдалий день: субота.
 • Сприятливі числа: 1, 4, 10, 13, 19, 22.

Декади. Лев характеристика

Перша декада (23 липня – 2 серпня): Левами першої декади керує Сонце. Енергійні й неймовірно життєздатні люди з чутливою самооцінкою, які не схильні покладатися на інших людей та обставини.

Друга декада (3 серпня – 12 серпня): Левами другої декади керує Юпітер. Ці люди цінують все прекрасне й хороше, що наповнює наше життя. Вони випромінюють підтримку та добродушність.

Третя декада (13 серпня – 22 серпня): Левами третьої декади керує Марс. Запальні, агресивні, безстрашні люди. Вони незалежні й чесні.

Лев характеристика

Знак Зодіаку Лев – це владні, горді, великодушні, пристрасні й напористі люди. У характеристиці знака слід зазначити його привабливість і магнетизм. Зазвичай це дуже здібна людина, має гарний інтелектуальний розвиток.

Народжені під знаком Лева – природжені лідери. Вони драматичні, самовпевнені, схильні до домінування. Леву дуже складно протистояти (це чудово роблять тільки Близнюки!). Леви можуть досягти, чого завгодно й отримати все, що завгодно. Будь-то матеріальні блага, сім’я або друзі.

Леви – знак Вогню. Це означає, що представники цього знака люблять життя й люблять добре проводити час. Як і інші знаки вогню (Овен і Козеріг), знак Зодіаку Лев може використовувати свій розум, щоб вирішити найскладніші завдання. Лев з легкістю візьме на себе всі складні завдання.

Знак Зодіаку Лев керується Сонцем, а тому він шанує Сонце в усіх проявах. Більш того, Лев вважає, що його его і є Сонце. Це, загалом, непогано, оскільки знак Зодіаку Лев легко знайде те, що йому треба. З іншого боку, він запросто ігнорує потреби й проблеми інших людей. Особливо якщо ці інші люди та їх забаганки заважають Леву задовольнити його бажання.

Все життя Леви вважають себе босами місцевої пісочниці. У них багато друзів. Оскільки представники цього знака Зодіаку – щедрі й вірні.

лев характеристика
Лев характеристика

Впевненість і привабливість Лева допомагають йому об’єднувати великі групи людей (якщо це необхідно). Проблеми починаються з точки, коли знак Зодіаку Лев починає занадто пишатися своїми досягненнями. Представники цього знаку можуть бути дуже самовпевненими, ледачими й не гнучкими. А все тому, що Лев щиро вважає, що за ним обов’язково хтось прибере.

Леви дуже незалежні, але їм вічно треба щось контролювати. А ще – щоб хтось ними захоплювався і (практично) обожнював їх. В принципі, у Левів є все, що необхідно, щоб добитися всього самостійно. Однак, вони відчувають себе набагато щасливішими, якщо у них є аудиторія і навіть послідовники. Бути одному? Це, явно, не для Лева.

Знак Зодіаку Лев зазвичай щедрий, завжди прагне перебувати в центрі уваги. Дуже любить, щоб його звеличували. Вони зазвичай дуже здібні люди. Причому здібності виявляються майже у всіх сферах діяльності. Природа щедро обдарувала його талантами. Йому легко все дається. Однак потрібно сказати, що знак Зодіаку Лев далеко не завжди користується тим даром, який має.

Леви дуже люблять розваги й іноді переоцінюють себе, вважаючи, що вони все знають і все вміють. Тим часом щоб досягти успіху одних здібностей мало, потрібна постійна робота. Характер Левів такий, що вони часто нехтують роботою перед розвагам, тому іноді виявляються не в перших рядах, що боляче б’є по їхньому самолюбству. Щоб досягти успіху представнику цього знака необхідна самодисципліна.

Лев характеристика
Лев характеристика

Лев характеристика: переваги

 • На думку астрологів, ті, хто народився під цим знаком, мають характеристики, які дозволяють їм грати велику роль в суспільстві. Завдяки амбіціям і гордості, знак Зодіаку Лев може домінувати над своїм оточенням. Їх поведінка багато в чому залежить від настрою.
 • Вони часто милі, ввічливі, принаймні толерантні, але іноді бувають і зарозумілими без будь-яких на те причин. Позитивні риси Лева включають правдивість, відкритість і чесність.
 • Незважаючи на їх зарозумілість, вони можуть бути наївними, іноді навіть дуже. Вони вірять людям і часто помиляються. Всупереч створеному образу, вони не завжди сміливі. Тим не менш, вони завжди приходять на допомогу страждаючим.
 • Леви також мають організаторський талант. Вони можуть організувати відмінні заходи.
 • Дружини-Леви мають великі амбіції в питаннях шлюбу. Вони хочуть, щоб їх партнером по життю був той, хто має владу й певне положення. Якщо їх чоловік не досягне цього, він буде зустрінутий зневажливим ставленням. У такій ситуації дружина-Лев буде заздрити своїм друзям. Чоловік повинен подбати про розваги, інакше дружина-Лев буде розважатися сама.
 • Знак Зодіаку Лев зазвичай благородний і відданий. Йому не властиві підлість та зрада.
 • Якщо він оточений суспільством, яке приймає його поведінку, то він веселий, дотепний і завжди готовий прийти на допомогу.
Лев характеристика
Лев характеристика

Лев характеристика: недоліки

 • Йому властива велика впертість, яке є результатом переконаності у власній непогрішності. Ще однією характерною рисою Лева є тенденція до домінування. Це проявляється як в його життєвих цілях, так і в поведінці у повсякденному житті. Рухи, жести, міміка Лева не випадкові, а продумані, майже театральні. Часто їх поведінка демонстративна.
 • Людина під королівським знаком Лева – велика людина, яка намагається підпорядкувати собі всіх і не любить пристосовуватися до громадської думки.
 • У компанії знак Зодіаку Лев намагається здивувати інших за будь-яку ціну. Якщо він зазнає невдачі, він просто змінює свою компанію.
 • Знак Зодіаку Лев надає великого значення думкам інших. Ці думки він може вважати правдивими або помилковими в залежності від того, приємні вони йому чи ні. Леви схильні любити себе, їх не дуже турбують недоброзичливці, тому що вони вважають, що ніщо не може перешкодити їм досягти своєї мети.
 • Якщо вороги зроблять спроби перешкодити Леву, він знищить їх без всяких сумнівів. Оскільки Лев не є дипломатом і йому навіть характерне значне насильство й нетерпіння, він часто проявляє велику впертість, гордість і нещадність.
 • Лев відчуває потребу в насиченому статевову житті, що обумовлено його життєвою силою. Він пристрасний в любові, але вона не триває довго. Його засмучують невдачі, і він шукає статевий контакт перш за все для того, щоб самоствердитися.
 • Леви, які страждають від нестачі успіху або самореалізації, стають саркастичними, грубуватими й неприємними для оточуючих. У таких випадках найбільше страждають або його сім’я, або підлеглі. Обговорювати що-небудь з Левами надзвичайно важко, тому що вони вважають за краще чути себе і вважають свої погляди єдино вірними.
 • Знак Зодіаку Лев багато думає про те, як перекласти свої обов’язки на інших. Він звик до комфорту та розкоші, йому подобається добре харчуватися, перебувати в елегантних інтер’єрах. Він може бути лінивим. На жаль, він не розуміє людей, часто ведеться на красиві слова, а коли заплутається, наслідки його спочатку неправильної оцінки часто непоправні.

Залишити відповідь