• Категорія запису:Козеріг
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте КОЗЕРІГ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ КОЗЕРІГ

Козеріг характеристика (22 грудня – 20 січня)

Вплив небесних тіл: Сатурн, Марс.
Стихія: Земля.
Символ: козел, сходи, баштовий годинник.
Кольори: темно-зелений, чорний, попелясто-сірий, синій, блідо-жовтий, темно-коричневий і всі темні тони.
Камінь: рубін, онікс, гранат, місячний, лазурит.
Метал: свинець.
Квіти: біла гвоздика, чорні маки, плющ.
Талісман: чорний кіт, диявол.
Щасливий день: вівторок, субота.
Невдалий день: понеділок, четвер.
Сприятливі числа: 3, 5, 7, 8 (всі числа, що діляться на 8), 14.

Декади. Козеріг характеристика

Перша декада (23 грудня – 31 грудня): Козероги першої декади знаходяться під управлінням Сатурна. Неймовірно сильні люди, здатні перенести будь-які випробування й навантаження.

Друга декада (1 січня – 10 січня): Козеріг другої декади знаходиться під управлінням Венери. Найчастіше в житті такої людини відбувається саме так, як йому хочеться. Йому подобається як вигода, так і задоволення.

Третя декада (11 січня – 19 січня): Козеріг третьої декади знаходиться під управлінням Меркурія. Розумний, чесний, комунікативний. Кращий, ніж інші Козероги, в спілкуванні і в усьому, що пов’язано з інформаційними засобами.

Козеріг характеристика

Знак Зодіаку Козеріг знаходиться під управлінням планети Сатурн. Хто не в курсі астрології, Сатурн – це та сама планета, великий кармічний учитель, яка все наше життя викладає нам уроки. І знак Зодіаку Козеріг пішов весь у неї – такий же занудний, розумний, стриманий, упорядкований, розважливий і меланхолійний. Це ходячий прагматик, у якого в кожній кишені по калькулятору, а у найбільш просунутих – ще й рахівниці завалялися. Знак Зодіаку Козеріг, як Друзь, знає відповіді на всі питання.

Розумні й працьовиті Козероги – справжні господарі свого життя. Вони завжди домагаються того, що задумали, як в особистій, так і в професійній сфері. Їх вважають упертюхами, але насправді Козероги просто знають, чого хочуть, і чого чекають від інших.

Педанти Козероги обожнюють порядок, ієрархію й чіткі правила. Хоча вони здатні мислити непересічно, їм комфортніше діяти в суворо встановлених рамках. Козероги вміють заробляти й інвестувати гроші та успішно піднімаються кар’єрними сходами.

Знак Зодіаку Козеріг також люблить проводити час з сім’єю і надає великого значення сімейним традиціям. При цьому Козероги страждають на перфекціонізм і прагнуть робити все ідеально. Вирішивши, що харчуватися потрібно тільки домашньою їжею, вони завжди готують самі, не допускаючи думки про те, щоб замовити додому піцу або купити готову їжу.

Знак Зодіаку Козеріг надає величезного значення зовнішньому вигляду, а його будинок зазвичай виглядає, як картинка з інстаграма. Часом, надмірно дбаючи про зовнішню сторону речей, Козероги забувають отримувати задоволення від життя, через що можуть відчувати себе пригніченими й нещасними. Козерогам варто було б зрозуміти, що успіхи й досягнення – це лише частина їх особистості, і любити себе незалежно то того, як їх сприймають оточуючі.

Козеріг характеристика
Козеріг характеристика

Знак Зодіаку Козеріг вміє дружити. Цікаво спостерігати, як в близькому колі він розкріпачується й дотепно жартує над друзями. У любові він проявляє себе як надійний партнер і щосили намагається допомогти своїй половинці домогтися успіху й щастя. В якомусь плані Козероги сприймають особисті відносини, як роботу, і вірять, що, якщо докласти зусиль, можна зробити союз максимально міцним. Іноді романтична розмова з Козерогом перетікає в щось, що нагадує робочу нараду з обговоренням планів і стратегій розвитку. І це не так уже й погано – адже в підсумку відносини дійсно стають міцнішими.

Люди знаку Зодіаку Козеріг – природжені трудівники. Доля нечасто обдаровує їх своєю милістю, їм доводиться досягати всього власними силами. У оточення вони викликають швидше почуття поваги, ніж захоплення. Основні їхні риси – стійкість і стриманість.

Знаку характерний великий запас життєвих сил, який дозволяє їм досягати поставленої мети. Вони не рвуться до неї напролом, їх шлях продиктований самою долею. Вони не намагаються йти наперекір обставинам, як це часто буває у Стрільців, а, навпаки, вичікують слушного моменту для подальших кроків. У них є щось від міцних дубків, які поступово зростають і наполегливо протистоять всім стихіям.

Сильно розвинений інстинкт самозбереження є головною якістю в характеристиці цього знака зодіаку. Такі люди інтуїтивно відчувають небезпеку і вчасно йдуть в сторону, хоча в інших ситуаціях можуть справляти враження повільних і не дуже тямущих людей. Але це не так, просто Козероги діють в життя за принципом «сім разів відміряй, один раз відріж».

На відміну від інших знаків, наприклад Раків, у них немає страху перед труднощами, що виникають і перешкодами. Знак Зодіаку Козеріг зберігає холоднокровність в найгостріших ситуаціях і завжди може прийняти правильне рішення. Йому варто довіряти. Козероги чесні й не схильні до витончених інтриг. Коли виникає необхідність, Козероги здатні взяти на себе функції лідера, хоча в звичайному житті їм більше до душі рівноправні відносини з людьми, а не влада над ними.

Серед Козерогів багато успішних бізнесменів і управлінців. Вони вчаться командувати ще з пелюшок, сльозами й криком нарізаючи завдання мамі й татові. У дитячому садку Козероги створюють свою першу команду і активно займаються тімбілдінгом, в школі – читають майстер-класи на задньому дворі про те, як захопити світ і посунути від влади цих нахабних дівчат, а в університеті – як заробити мільйон на продажі біткоінів.

Козероги завжди спираються на докази і здоровий глузд, рідко коли йдуть на поводу емоцій і, взагалі, – справжнісінькі калькулятори (пам’ятаємо, ми вже це говорили, але раптом Козероги перший раз нам не зарахували).

Козероги займають перше місце в тому, що стосується професіоналізму й традиційних цінностей. Знак Зодіаку Козеріг – дуже практичний (як вважають, найсерйозніший) знак Зодіаку. Вроджена незалежність Козерога дозволяє йому досягти успіхів як в бізнесі, так і в особистому житті.

Козеріг характеристика
Козеріг характеристика

Знак Зодіаку Козеріг – земний знак і сім’я для нього – найважливіше. Здібності до самоконтролю у Козерогів приголомшливі.

Представники цього знака вміють відкладати гроші. Якщо потрібно довести власну правоту, Козерогу немає рівних. Так само як і в упертості. Козероги здатні на все, щоб пробитися нагору, але вважають за краще добиватися цього власним досвідом.

Якщо Козерогу знадобиться зблизитися з колегами, можливі проблеми. Козерогам тяжко примиритися з тим, що інші люди відрізняються від них. Доведеться або почати контролювати інших людей, або відмовлятися від традиційних цінностей. Козеріг вічно вважає, що він один в змозі вирішувати проблеми. Їм би навчитися не звинувачувати інших у всіх смертних гріхах.

Козеріг характеристика: переваги

 • Характер Козерога неймовірно складний, і в ньому домінують амбіції й здатність адаптуватися до будь-якої ситуації. Те, як він прагне досягти мети, відрізняється від того, що властиво іншим знакам.
 • Крок за кроком знак Зодіаку Козеріг весь час піднімається вгору. Він не розраховує на подарунки та удачу й досягає своєї мети важкою працею.
 • Реалізуючи свої професійні плани, знак Зодіаку Козеріг докладає дуже багато зусиль. Він може зменшити темп тільки тоді, коли передбачувана мета досягнута. Тоді Козероги починають приділяти більше часу своїм близьким, стають миліше й лагідніше. Цей період, проте, триває недовго. Набравшись сил, вони ставлять такі, ще більш високі цілі і починають послідовно їх реалізовувати.
 • Вони характеризуються послідовністю, рішучістю, залізною волею та впертістю. Слід також додати, що навіть під час найскладніших проектів вони демонструють спокій, самоконтроль, концентрацію й проникливість. Самі Козероги не люблять розкривати себе, але дуже уважно стежать за обстановкою, всебічно аналізують ситуацію і роблять для себе висновки.
козеріг характеристика
Козеріг характеристика

Козеріг характеристика: недоліки

 • Внутрішнє життя грає величезну роль для Козерога. Знак Зодіаку Козеріг не хоче розкриватися людям.
 • Його надзвичайно багате внутрішнє життя – виключно його справа. Тому Козерогу важко знайти спільну мову з оточуючими. Це може бути пов’язано з деяким внутрішнім опором, страхом бути висміяним, тому що насправді знак Зодіаку Козеріг хотів би мати друзів і бути більш товариським. Але йому важко подолати свої психологічні бар’єри, і він часто впадає в апатію й зневіру.
 • Існує думка, що Козероги жорсткі в своєму житті й неемоційні. Крім того, неймовірна впертість, характерна для цього знака, є однозначною перешкодою.
 • Козероги – це вірні люди, які серйозно ставляться до своїх обов’язків і на яких завжди можна розраховувати, але все ж вони не завжди можуть знайти баланс між сімейним і професійним життям. Це може навіть призвести до розпаду шлюбу, і тоді Козероги стають ще більш сумними, скритними й недовірливими.
 • Знак Зодіаку Козеріг часто справляє враження мізантропа, егоцентричного, байдужого до всього, що відбувається навколо нього. Крім того, йому властиві аскетизм і песимізм.
 • І в професійній сфері, і в шлюбі знак Зодіаку Козеріг прагне отримати перевагу. Часто робота закінчується звільненням, а шлюб – розлученням. Це пов’язано з поведінкою Козерога: він ігнорує інших, диктує всім, що робити, нав’язує свою думку і так далі. У своїх діях він намагається спиратися тільки на те, що вимірюється, конкретно й приносить перевагу. Він ретельно приховує свої слабкості від оточуючих.

Залишити відповідь