• Категорія запису:Діва
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДІВА ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ДІВА

Діва характеристика: (24 серпня – 23 вересня)

Вплив небесних тіл: Меркурій.
Стихія: Земля.
Символ: діва, куб, чан.
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.
Камінь: нефрит, сердолік, «котяче око», агат, карнеол, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.
Метал: олово, мідь.
Квіти: айстри, мати й мачуха, червоні маки.
Талісман: коник, астра.
Щасливий день: середа.
Невдалий день: четвер, п’ятниця.
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27.

Декади. Діва характеристика

Перша декада (22 серпня – 2 вересня): Діви першої декади знаходяться під управлінням Меркурія. Набагато більш товариські й доброзичливі люди, ніж Діви інших двох декад.

Друга декада (3 вересня – 12 вересня): Діви другої декади знаходяться під управлінням Сатурна. Вони обдаровані особливою практичністю і стабільністю.

Третя декада (13 вересня – 22 вересня): Діви третьої декади знаходяться під управлінням Венери. У цих людей більш м’який характер, і вони більш мінливі, ніж інші Діви.

Діва характеристика

Діва – дуже інтелектуальний знак Зодіаку, вона володіє дуже цінними перевагами в порівнянні з найсильнішими представниками зодіакального кола, як людина, що володіє високою працездатністю й глибоким інтелектом. Вона може тонко відчувати підводні течії справ і відносин, а потім робити висновки, які точно і безпомилково направляють її в потрібне русло, уникаючи помилок і втрат.

Знак Зодіаку Діва – творча людина, вона вміє створювати шедеври, як в мистецтві, так і в звичайному житті, прагнучи його прикрасити, урізноманітити, зробити цікавим і ненудним. Вона високо літає в своїх мріях, але, на відміну від інших знаків – мрійників, ніколи не відривається від дійсності, орієнтується тільки на життя, на реальну практику.

Знак Зодіаку Діва, залишаючись ніжним та боязким на публіці, особливо – при незнайомих людях, широко розкривається, виблискуючи всіма талантами, в знайомій обстановці. Вона нерідко залишається “сірою мишкою” в колективі, і тільки близькі можуть здогадатися, наскільки вона яскрава й самобутня.

Знак Зодіаку Діва – тонкий стратег, який завжди знайде вихід з будь-якої ситуації та складе свій маршрут так, щоб обходити всі перешкоди і гострі кути. Діва дуже акуратна і охайна, вона ретельно підходить до виконання будь-якої роботи, яка перед нею стоїть, і виконує її просто бездоганно.

Керівництво компанії, де працює Діва, завжди цінує її, як дуже відповідального, досвідченого і незамінного працівника, і знак Зодіаку Діва завжди виправдовує покладені на неї надії, виконуючи навіть дуже складну й важку роботу, від якої інші просто можуть відмовитися.

Діва дуже важко знаходить собі співрозмовників, тим більше – друзів, тому що вона має дуже завищені очікування й вимоги до партнера. Починаючи з ним спілкуватися, знак Зодіаку Діва зауважує, що її співрозмовник недостатньо розумний, як цього хотілося б, недостатньо гарний і освічений, має не ті інтереси, які потрібно, і поступово втрачає інтерес до партнера, розчарувавшись в ньому.

Знак Зодіаку Діва все життя може шукати для себе ідеальних друзів і ідеального любовного партнера, але так і не знайти таких людей, часто залишається в похилому віці на самоті. Навіть знайшовши друзів, Діва схильна відмовлятися від цих відносин, тому що вони не відповідають її високим вимогам, і багато оточуючих вважають Діву дуже зарозумілою за цю рису характеру.

Читайте також: ЛЕВ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ЛЕВ

Діва характеристика
Діва характеристика

Знак Зодіаку Діва бажає завжди розвиватися, вчитися, це – вічний студент, який з одного процесу навчання перескакує на інший, утворюючи нескінченний прогрес. Але знак не цікавиться глибокими мудрими навчаннями, а розглядає будь-яке навчання з практичного боку, що він може застосувати конкретно в життя.

З самого дитинства Діви слухняні, але можуть бути в міру непосидючими й проблемними. Друзів у них можу бути багато, тому що вони не знущаються над тими, хто їх молодше і не бояться тих, хто їх старше.

Але з поясненнями, до речі, у них не дуже добре. Найгірші вчителі – Діви. Вони можуть дохідливо пояснити що завгодно, але якщо ви їх не розумієте, то можете втратити пару зубів. Ці люди не переносять тупість. Низький рівень інтелекту або лінь вони зрозуміти можуть, але ваше небажання їх зрозуміти приводить їх до сказу. Такими ви їх не побачите більше ніколи. Взагалі.

Краще їх не дратувати, тому що вони можуть кинути у вас ножем або виделкою. Краще не мучити їх і не знущатися над ними, бо в Дів живе справжній диявол – некерований і безжальний. Найбільше маніяків-психопатів серед Дів. Цей відсоток значно вищий, ніж у інших Знаків. Довести їх до вбивства важко, але намагатися не варто, інакше вас ніхто ніколи не знайде.

Знак Зодіаку Діва – мстивий, він ніколи не забуде навіть найлегших образ – тут йому може скласти конкуренцію тільки Скорпіон. Разом ці два Знаки можуть розробити такий план помсти, якому позаздрив би сам Гітлер. У 99 відсотках випадків ці плани не реалізуються, оскільки Дівам стає шкода своїх жертв. Вони їх прощають, але якщо жертва знову стане вести себе погано, то тут вже пиши пропало.

Якщо у Дів поганий настрій, то вони не будуть зриватися на вас або попросять відразу вибачення, стоячи на колінах, але якщо ви ризикнете їх хоч трохи зачепити, то отримаєте удар в обличчя. Не здумайте їх провокувати – вони некеровані, коли щось не так.

Вони потребують друзів, любові, розуміння. Їм потрібна допомога в розкритті своїх талантів, тому їх сумісність досить висока з багатьма Знака Зодіаку.

Любов і пристрасть Діва схильна сприймати за хвороба, а тому тривалий час може чинити опір почуттям, вважаючи їх непотрібними і навіть шкідливими. Вона намагається зрозуміти свої почуття, аналізуючи, препаруючи їх, і часто сама проявляє іронію до своєї, як вона думає, раптової слабкості – любові.

Читайте також: СУМІСНІСТЬ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ – ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ

Діва характеристика
Діва характеристика

Діва характеристика: переваги

 • Знак Зодіаку Діва – найбільш організована людина з усіх знаків. Їх головний девіз – це порядок і організація. З раннього віку вони обережні. Вони відносяться до всього неймовірно серйозно.
 • Їм потрібно все ретельно обміркувати, зважити й тільки потім прийняти рішення. Імпровізація й ставлення “нехай буде, як буде” до них не відносяться.
 • Знак Зодіаку Діва стає рабом своїх принципів. Крім порядку вона дуже сильно дотримується регулярності, акуратності й пунктуальності. Вона чесна й сумлінна.
 • Знак Зодіаку Діва має чудову пам’ять. Діви багато читають і навчаються. Ці знання ретельно впорядковані в їх розумі. У школі Діви завжди своєчасно та якісно роблять домашнє завдання. Пристрасть до книг часто призводить до того, що вони відсувають спілкування з однолітками на другий план.
 • Вони люблять критикувати інших, що приносить їм безперечне задоволення. У Дів швидкий і логічний розум. Все, що вони роблять, повинно мати сенс, бути цілеспрямованим і виправданим.
 • Знак Зодіаку Діва не рівняється на інших і намагається зробити все самостійно. Діви беруться за найважчі та складні проблеми, на вирішення яких іншим не вистачає терпіння.
 • Діва намагається вирішувати проблеми неквапливо. Не дивно, що найбільше число лауреатів наукових премій, в тому числі лауреатів Нобелівської премії, народжені підцим знаком.
 • Робоче місце Діви стане прикладом для інших. Якщо це офіс, документи будуть на місцях і необхідну інформацію буде легко отримати. У майстерні інструменти будуть очищені й розставлені по своїх місцях.
 • Удома вони також дуже організовані й незалежні. Вони можуть спланувати й реалізувати все найбільш оптимальним чином. Педантичні не тільки жінки, а й чоловіки, народжені під цим знаком. Вони ретельно складають, розставляють та зберігають свій одяг й особисті речі.
Діва характеристика
Діва характеристика

Діва характеристика: недоліки

 • Люди, народжені під цим знаком, здаються боязкими, але це скоріше через їх небажання виходити на перший план. Їм не вистачає життєвого оптимізму. Вони дивляться на все стримано і з сумнівом, що призводить до песимістичного погляду на світ.
 • Незважаючи на високий інтелект, Діви не створені для того, щоб управляти навколишнім середовищем або домінувати над ним. Їм не вистачає навичок лідерства, нахабства й хитрості.
 • Їм не подобається виходити на перший план, вони не люблять грати на перших скрипках.
 • Люди, народжені під знаком Діви, не відчувають себе комфортно в компанії. Та й інші в їх присутності не відчувають захоплення. Це пов’язано зі стриманістю і якоюсь холодністю Дів. Вони не дозволяють собі захоплюватися божевіллям.
 • Знак Зодіаку Діва надзвичайно чутливий до того, що про нього думають інші. Випадково вимовлені слова критики доходять до серця Діви, і вона не може їх забути.
 • Вони неохоче приймають будь-які зміни в роботі, навколишньому середовищу та способі життя. Всі новинки викликають у них занепокоєння, тому вони заздалегідь упереджені. Все, що є великим і дуже видимим, викликає у них інтерес і в той же час бентежить.
 • Вони відчувають себе краще в невеликих групах, займаючись спокійною, навіть кропіткою роботою. Їм не вистачає сміливості для великих або ризикованих справ.
 • У шлюбі знак Зодіаку Діва залишається вірним і турботливим, але багато хто з них все-таки вибирає самотнє життя. Самотні Діви з віком озлобляються і стають допитливими. Їм подобається всім заважати й вічно проявляти невдоволення вголос. До них неймовірно підходить приказка “сварливий як стара баба”.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

 1. Анонім

  Фуухх,прочитала все повністю про себе

Залишити відповідь