• Категорія запису:Знаки Зодіаку
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ВОДОЛІЙ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ВОДОЛІЙ

Водолій характеристика (21 січня – 20 лютого)

Вплив небесних тіл: Сатурн.
Стихія: повітря.
Символ: водолій, срібні руки, крила, політ птахів і літаків, зигзаги, юність, мудрець.
Кольори: сірий, ліловий, синьо-зелених, фіолетовий (чорний колір – невдалий).
Камінь: гранат, циркон, світлий сапфір, опал, аметист, лазурит.
Квіти: фіалка, мирт, нарцис.
Метал: олово.
Талісман: ключ, ікона.
Щасливий день: середа, субота.
Невдалий день: неділя.
Сприятливі числа: 2, 4 (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13.

Декади. Водолій характеристика

Перша декада (20 січня – 29 січня): Водолії першої декади знаходяться під управлінням Сатурна й Урана. Сатурн дає їм цілеспрямованість, Уран – уяву і креатив, що робить цю людину неординарною й організованою.

Друга декада (30 січня – 8 лютого): Водолій другої декади знаходиться під управлінням Меркурія. Це логічні й дотепні люди, здатні встановлювати унікальні та інтелектуальні комунікації з іншими.

Третя декада (9 лютого – 18 лютого): Водолій третьої декади знаходиться під управлінням Венери. Для цієї людини важливу роль відіграє романтика, і вона вкрай приваблива для інших.

Водолій характеристика

Основна характеристика представників цього знаку формулюється дуже просто – знак Зодіаку Водолій переконаний реаліст. Тим часом, йому притаманне прагнення змінити наш тлінний світ на краще. Оскільки керують цим повітряним знаком дві планети одночасно, його характер відрізняється неоднозначністю. У число його улюблених занять входять подорожі – не тільки в компанії, але і самостійні, а також отримання нових практичних і наукових знань.

В характері Водолія простежується схильність до аналізу всього навколо, що відбувається. Він завжди слідкує своїм принципам. Знак Зодіаку Водолій вважається товариським знаком. Він має багато приятелів. Однак справжніх друзів у нього мало – всього одна-дві людини.

Представники цього знака наділені філософським складом розуму, вони щедрі й незалежні, цінують все нове, відрізняються ексцентричністю та оригінальним стилем одягу. При цьому Водолії здатні систематизувати великі обсяги інформації. Їх мета – служити іншим людям.

Стихія повітря наділяє Водолія прекрасними здібностями до комунікації. Вони готові ризикувати, починаючи неймовірні проекти, тому що дивляться в майбутнє, вірять в себе, переповнені ентузіазмом. Кращого партнера для фантастичного стартапу просто неможливо знайти!

Знак Зодіаку Водолій – імпульсивний, динамічний, мінливий, при цьому не позбавлений благородства й душевної широти. Він з легкістю бере на себе відповідальність за своїх близьких, членів сім’ї та друзів. Гороскоп Водолія дарує йому здатність легко адаптуватися до нових умов життя. Такі особистості цінують і люблять все нове, неординарне, небанальне, починаючи від гаджетів, і закінчуючи дієтами.

У Водолія є така приваблива риса, як доброзичливість. А готовність прийти в будь-який момент на виручку підсилює його позитивне сприйняття іншими людьми.

Однак оточуючим знак зодіаку Водолій іноді здається нетактовним. Причина в тому, що він часто ставить запитання особистого характеру безпосередньо і на це впливає Повітряна стихія знаку. Такі дії представника даного знаку не слід розцінювати, як прагнення образити візаві, він бажає пізнати таємницю людських відносин.

Читайте також: ДІВА ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ДІВА

Водолій характеристика
Водолій характеристика

Як представник фіксованого знаку, знак Зодіаку Водолій володіє стійкими ідеями й думками. Він має тверді переконання, які іншим людям похитнути неймовірно важко.

Знак Зодіаку Водолій позитивно реагує на будь-які несподівані зміни в житті, більше того, часто сам є ініціатором цих змін, оскільки людина цього знаку покликана вносити все нове в суспільну свідомість. Люди цього знаку одночасно поєднують в собі вельми суперечливі якості – практичний холодний розум і ексцентричність, екстравагантність в поведінці.

Знак Зодіаку Водолій – це волелюбний індивідуаліст, реформатор і новатор, який вважає за краще діяти автономно, але не стільки в своїх інтересах, скільки в колективних. Він вельми проникливий і володіє відмінною інтуїцією. Знак Зодіаку Водолій легко здатний вгадувати чужі бажання перш, ніж їх висловлюють.

Водолії наділені унікальною здатністю витягувати інформацію як би з повітря, немов радар вловлювати все що відбувається навколо. Характеристика Водолія часто виражається в незвичайній і оригінальній поведінці, в незрозумілих для інших вчинках. Справа у тім, що знак Зодіаку Водолій – це перш за все знак просвітлення, передбачення майбутнього.

Люди цього знаку живуть завтрашнім днем ​​і мислять глобальними категоріями. Їх ідеї часто випереджають свій час і тому, сприймаються оточуючими як фантастичні. Знак зодіаку Водолій подарував світові чимало геніїв, втім, безумців і душевнохворих також чимало.

Протилежна стать Водолія звичайно ж цікавить, але часто менше, ніж все інше. У любовні відносини Водолії воліють вступати з інтелектуально розвиненими людьми, які поділяють їхні інтереси й переконання. Закохавшись, підопічний цього знака здатний діяти ексцентрично і вельми непередбачувано.

У ліжку з Водолієм навряд чи буде палахкотіти пожежа пристрасті, але ось нудно з ним точно не буде. Він здатний здивувати кохану людину різноманітними вигадками. Навіть вступивши в серйозні стосунки, Водолії прагнуть зберегти свою незалежність.

Взагалі до шлюбу багато Водоліїв відносяться як до кандалів, які тільки ускладнюють життя. Уклавши шлюб, знак Зодіаку Водолій здатний прожити в ньому багато років, але до домашнього вогнища сильної прихильності ніколи не буде.

Волелюбні Водолії погано переносять режимну і конвеєрну роботу, пов’язану з дотриманням суворого регламенту і монотонними діями. Повною мірою фантастичні таланти Водолія реалізуються лише в умовах, коли в роботі йому надана свобода дій, можливість творити без порад і настанов ззовні, тоді він здатний досягти приголомшливих результатів.

З урахуванням характеристик Водолія, підопічним цього знака найбільше підходять «вільні» професії: письменника, IT-фахівця, дизайнера, психолога, фахівця з реклами, актора, музиканта, художника і т. д. Водоліям до душі практично будь-яка дослідницька та експериментальна робота. Улюблені наукові напрямки пов’язані з космосом, психологією і психіатрією, генетикою, новітніми технологіями.

Водолій характеристика
Водолій характеристика

Водолій характеристика: переваги

 • Знак Зодіаку Водолій має багато переваг. Перш за все, він не шкодує своїх сил в спробах поліпшити світ. В ім’я людства він готовий на великі жертви.
 • Розум Водолія перебуває в постійному русі. Більшість його думок і відкриттів утопічні, але завжди є щось, що принесе користь суспільству.
 • Він любить розгадувати головоломки і захоплюється парапсихологією. Оцінюючи ситуацію, Водолій зберігає високу точність і реалістичність. Він не прагне до високих посад, і, якщо він вже займає їх, він не задовольняє свої власні амбіції, а намагається краще реалізувати поставлені завдання.
 • По відношенню до навколишнього середовища Водолії добрі, терпимі, великодушні, вони легко прощають завдані ним травми і не використовують чужі слабкості у власних інтересах.
 • Їх не цікавлять ігри та інтриги. Вони не соромляться захищати жертв. Вони не намагаються силою подолати супротивника, а сперечаються словесними аргументами.
 • Вони характеризуються низьким нервовим імунітетом, тому легко ламаються навіть при незначних збоях, але висока внутрішня сила дозволяє їм швидко оговтатися.
 • Знак Зодіаку Водолій має здатність пристосовуватися до різних ситуацій. Його настрій може часто змінюватися. Відчай незабаром перетворюється в ейфорію, а радість – у страждання.
 • Водолії – чудові винахідники, раціоналізатори і попередники нових рішень. Вони внесли великий вклад в прогрес цивілізації.
Водолій характеристика
Водолій характеристика

Водолій характеристика: недоліки

 • Знак Зодіаку Водолій – одинак. Йому набридли всі правила, звичаї і етикет. Він не любить будь-які угоди.
 • Водолій відчуває себе добре без компанії, добре працює поодинці. Проте, йому потрібна дружня атмосфера, щоб надихнути його на подальший розвиток. Тоді він у своїй стихії. Позбавлений моральної підтримки і емоцій друзів, Водолій втрачає свої цінності і поводить себе бездумно. Він стає ревнивим і заздрісним. Йому буде добре з тим, хто підтримає його прагнення і творчі ідеї.
 • Люди під цим знаком зазвичай милі, товариські й добрі. Це не означає, однак, що у них багато друзів. Вони часто можуть нехтувати своїм оточенням, і їм все одно, тому що вони можуть обходитися без компанії.
 • Їм важко працювати в команді, тому що у них інший стиль роботи. Вони також не працюють систематично.
 • Серед Водоліїв є люди з обмеженою уявою. Вони не можуть впоратися з повсякденними проблемами, не практичні й повністю втрачені.
 • Водоліям важко визначитися з діями, вони демонструють брак енергії, концентрації й логіки, у них погана пам’ять, і, що найгірше, вони не можуть робити висновки на майбутнє з несприятливих ситуацій.

Залишити відповідь