• Категорія запису:Близнюки
 • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте БЛИЗНЮКИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ БЛИЗНЮКИ

Близнюки характеристика: (21 травня по 21 червня)

 • Вплив небесних тіл: Меркурій.
 • Стихія: повітря.
 • Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
 • Кольори: фіолетовий, сірий, світло-жовтий, сіро-блакитний, помаранчевий (зелений колір – невдалий).
 • Камені: хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
 • Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
 • Метал: золото, амальгама, срібло.
 • Талісман: змія, маска.
 • Сприятливий день: середа, неділя.
 • Несприятливий день: четвер.
 • Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18.

Декади. Близнюки характеристика

Перша декада (21 травня – 31 травня): Близнюками першої декади керує Меркурій. Ці люди неймовірно розумні й здатні грамотно викладати свої думки. Дотепні від природи й талановиті у спілкуванні.

Друга декада (1 червня – 10 червня): Близнюками другої декади керує Венера. Вони притягують до себе людей, тому якомога краще проявляють себе в суспільстві. Креативні та чарівні.

Третя декада (11 червня – 20 червня): Близнюками третьої декади керують Сатурн і Уран. Вони неймовірно креативні й здатні придумувати що завгодно. Виявляють свою оригінальність у справах, які їм цікаві.


Близнюки характеристика

Близнюки – інтелектуально обдарований знак. Часто вони легко освоюють іноземні мови, талановиті в літературі й акторській професії. Мінливі на думці, можуть змінювати своє ставлення кілька разів в день. Товариські і безцеремонні вигадники.

Цьому знаку протегує Меркурій – планета, названа на честь швидконогого бога торгівлі, красномовства, прибутку, збагачення, ну, і ще негласного покровителя шахраїв.

Знак Зодіаку Близнюки – яскраві, легкі на підйом і дотепні натури. Ну, поки в них не прокинеться їх альтер-его – старий скрипучий дід, якого дратують всі навколо. Вони настільки складні й суперечливі, що будь-якому середньостатистичному представнику знака можна по фото ставити діагноз “роздвоєння особистості”. Близнюки схильні до різких перепадів настрою, вічного сум’яття й пошукам, вони часто вплутуються в авантюри й підозрілі затії.

Близнюки характеристика
Близнюки характеристика

Люблять подорожувати, займаються спортом, знаходяться в постійному пошуку їжі для розуму. Дещо холодні в емоційному плані, що пояснюється верховенством розуму над почуттями. Близнюки вміють і люблять піклуватися про все на світі, спостережливі, розуміють істинні потреби оточуючих.

Все життя збирають і зберігають в пам’яті шаблони й моделі ситуацій – поведінка людей, казуси, парадокси. Цей архів Близнюки використовують для оцінки подій і людей, рідко помиляються через поверхове ставлення до всього. Це кращі посередники, заступники керівника, журналісти й критики, комедіанти, фахівці з реклами, диспетчери, педагоги й комерсанти.

Близнюки легкі на підйом, вони постійно в русі, але рідко коли бувають щасливі й задоволені життям. Амбіції й безперервний потік ідей не дають їм розслабитися ні на секунду, а разом з ними і всім нещасним, хто їх оточує.

Близнюки здаються поверхневими, але не треба їх недооцінювати. Вони розумні, хитрі й рішучі, тому якщо захочуть щось отримати на блюдечку з блакитною облямівкою, то, можете не сумніватися, вони отримають. Ідеально, якщо в парі з ними буде хтось, хто зможе впорядкувати життя Близнюків і надати їх часто хаотичному руху постійний напрямок.

Дивно, але за показною маскою цього знаку ховається ранима натура. Знак Зодіаку Близнюки не може похвалитися міцним здоров’ям, він схильний до депресій і постійних пошуків себе та сенсу життя.

Близнюки характеристика
Близнюки характеристика

Близнюки характеристика: переваги

 • Знак Зодіаку Близнюки можна охарактеризувати як практичних інтелектуалів. Як і всі інші, вони підтримують погляди й демонструють прихильність всім видам діяльності, які приносять їм практичну користь.
 • Завдяки розуму і вродженому інтелекту вони можуть швидко, майже миттєво, оцінити ситуацію. Вони часто помиляються, але потім передумують ще швидше, без будь-яких обмежень щодо цього. З такою гнучкістю поглядів їм набагато легше в житті, ніж, скажімо, впертим Тельцям див. (ТЕЛЕЦЬ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ТЕЛЕЦЬ) або злісним Скорпіонам, які допустили помилку.
 • Якщо взяти до уваги, що знак Зодіаку Близнюки має тенденцію зберігати свою розумову хватку, рефлекси й різнобічні інтереси до пізньої старості, а це, безумовно, самий явний з усіх переваг, то цей життєво важливий прагматизм надзвичайно корисний і зручний.
 • Немає сумнівів що Близнюки успадковують риси свого покровителя Меркурія – посланника богів, зберігача дипломатів, торговців і злодіїв. Ймовірно, це пов’язано з простотою встановлення контактів, швидкої орієнтацією на нові проблеми й здатністю адаптуватися до мінливої ​​ситуації.
 • Близнюки улюбленці в компаніях і охоче туди запрошуються. Вони не наполягають на своїй думці, навіть правильній. Застій, одноманітність і детальне обговорення проблем лякає їх найбільше. У еротичному житті вони керуються не своїм потягом, а своєю цікавістю.
 • Вони цінують чуже співчуття найбільше й тільки на цій основі можуть побудувати міцні відносини. Близнюки, особливо жінки, під впливом несподіваного бажання або забуття не піддаються слабкості, а діють усвідомлено, в основному з цікавості й бажання випробувати щось нове.
 • На відміну від Скорпіона або Риб, секс не є для них сутністю життя. У шлюбі вони намагаються бути якщо не повністю вірними, принаймні лояльними. Якщо за цим не слідкує духовна основа, тоді це тільки швидкоплинні любовні відносини.
Близнюки характеристика
Близнюки характеристика

Близнюки характеристика: недоліки

 • Знак Зодіаку Близнюки часто змінює свої погляди, але роблять це в основному від нудьги, для самого руху, тому що все постійне не дуже цікаве і втомлює їх. Їм подобається мати справу з декількома проблемами одночасно, хоча їм не приділяється багато уваги. Ось чому знак Зодіаку Близнюки зазвичай вивчає реальність поверхнево, не проникаючи в суть речей.
 • Близнюки потребують нового досвіду у нових цінностей. Вони універсальні люди. Вони знають все, але при цьому нічого. Вони швидкі – але неточні, хоча і блискучі ерудити. Близнюки уникають спілкування з неосвіченими і непрактичними людьми. Якщо вони звертають на них увагу, то головним чином, щоб визначити їх інтелект і ерудицію.
 • Знак Зодіаку Близнюки дуже переймається чужими думка про себе. У них також є великі наслідувальні здібності. Вони можуть використовувати знання інших у своїх справах. Вони вкладають в це багато зусиль, що викликає їх надмірну нервозність.
 • Вони докладають значних зусиль, щоб домогтися визнання навколишнього середовища. Вони люблять брати участь у тривалих дебатах і дозвільних дискусіях, з яких зазвичай нічого не виходить, але вони можуть продемонструвати своє красномовство й точку зору.
 • Знак Зодіаку Близнюки намагається знайти нових слухачів і прихильників, щоб аудиторія могла дізнатися його думку. Було б дуже важко знайти тему, про яку Близнюку було б нічого сказати. Його знання, проте, часто поверхневі. Проте він вміє вправно оперувати мізерними даними і примудряється підказувати іншим.
 • Кожен день життя з Близнюками іноді дуже дратує. Він не слухає поради і ненавидить критику. Він хотів би йти своїм шляхом, але це часто призводить до небажаних наслідків. Знак любить легко витрачати гроші, і йому важко їх отримувати.
 • Близнюк не надає великого значення порядку. Часте прибирання вважається марною тратою часу. У своїх намірах він не завжди чесний. Він нерідко думає про одне, але говорить щось ще. Він діє так, як йому зараз комфортніше.

Залишити відповідь