• Категорія запису:Овен
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ЖІНКА-ОВЕН: ПСИХОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Читайте також: ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ ОВЕН

Жінки, що народилися під знаком Овна, не знають меж у своєму прагненні до досконалості й прагнуть поводитись як справжні леді в будь-який момент свого непростого й повного подій життя.

Жінка-Овен характеристика

Астрологічний опис представників знака зодіаку жінка Овен вказує на той факт, що ці створіння частенько поводяться як природжені феміністки, як людина, абсолютно не здатна будувати гармонійні, глибокі відносини. Проте одного разу настає той момент, коли до Овна жінки приходить усвідомлення і вона починає надолужувати згаяне, і, тоді вона розкривається як красива квітка лотоса в перших променях сонця, що сходить.

Для оточуючих жінка-Овен може бути еталоном успіху: вона здається щасливою, благополучною, завжди добивається свого. На жаль, не завжди жінка-Овен настільки щаслива. Важко повірити, що її постійно мучать сумніви у власній успішності, але це саме так. Така жінка рідко буває задоволена собою; якими б не були результати її дій, вона впевнена, що могла б домогтися більшого. Крім того, вона чи не постійно відчуває страх втратити те, чого встигла досягти.

жінка-овен

Така жінка мріє про лицаря, який виявиться сильнішим і досвідченішим її, не упустить свою гідність в будь-яких обставинах, буде ідеальний і чудовий, вірний їй і готовий оцінити її успіхи, таланти й чесноти. Досить часто жінка-Овен живе одна; іноді це відбувається тому, що вона не в силах змиритися з думкою, що її обранець і близькі люди будуть мати якісь недоліками.

Для того, щоб бути щасливою, ця дама повинна пишатися буквально всім – якістю життя, роботою і діловими партнерами, своїм обранцем, своїми дітьми. Від близьких же потрібно захоплення її здібностями і абсолютна відданість: Овен страшна власниця в любові. Зате вона може бути щедрою по відношенню до своїх коханих і родичів, друзів і добрих знайомих.

Критикувати обранця жінки-Овна може тільки дуже нерозумна і хоробра людина; той, хто буде захоплюватися іншими жінками в її присутності, накличе на свою голову чимало неприємностей. І довго чекати їх не доведеться – Овни рідко тримають емоції в собі, і всерйоз вважають, що помста може існувати тільки як дуже гаряче блюдо.

Жінка-Овен дивним чином поєднує в собі риси характеру, які прийнято вважати «чоловічими», і жіночу чарівливість. Вона завжди залишається оптимісткою, і тільки найближчі люди знають (і то не завжди), як легко її ранити.

Часом жінка-Овен буває агресивна. Якщо вона розчарована в людині або всерйоз ображена, то навряд чи колись стане знову відчувати до неї інтерес, навіть якщо вона була їй безмежно симпатична.

жінка-овен

Жінка-Овен вірна в любові, але лише до тих пір, поки почуття її живі – а проходять вони, треба визнати, часом досить швидко. Вона кокетлива, але постійна, тому може проводити час в оточенні великої кількості шанувальників, але серце її часто спрямоване до того, кого вона ще не встигла завоювати. При цьому вона не з тих, хто буде мучити себе безнадійними, приреченими відносинами, або страждати від нестачі уваги – не бажаючи, щоб за нею бігали невідступно, вона втрачає інтерес, якщо обранець занадто далеко від неї.

Для жінок, що належать даному знаку властива повна нездатність адекватно оцінювати оточуючих людей, яскравий ідеалізм власного «Я» і нездатність повноцінно розглядати життя під усіма ракурсами.

Буває і так, що при першій зустрічі Ви навіть не помічаєте в жінці Овну навіть натяку на жіночність і еротизм. У молодості, жінки представники знака зодіаку Овен часто навіть складені як чоловіки. З віком це проходить і, якщо вона захоче надати собі привабливості, жіночності та чарівності, то знайде способи, як виправити “недоліки” фігури й опинитися в центрі загальної уваги.

Будучи жінкою, дама, народжена під знаком зодіаку Овен, має сміливість виявляти і такі риси характеру, які зазвичай вважаються чоловічими. Іноді, під напором обставин, у Овна жінки може з’являтися войовничість, цілеспрямованість і чоловіча твердість характеру.

Взагалі, в астрології характер жінки Овна описується як характер людини домінуючої, інколи навіть трохи деспотичної. Це найчастіше проявляється в схильності сильно применшувати роль чоловіка в її житті. І навіть, якщо жінка Овен зіткнеться зі своїм бажанням народити дитину, то вона, швидше за все, зможе знайти не один спосіб, як це можна зробити й без постійного партнера.

Основна причина складності в побудові відносин для жінки, народженої під знаком зодіаку Овен, це її небажання докладати зусилля для того, щоб побудувати ці самі відносини. Її ахіллесова п’ята це злиття її войовничості і інфантильності. Психологи по праву вважають, що виховання дитини в неповній сім’ї (однієї матір’ю) проблематично. Але в разі матері Овна ця проблема знімається, особливо в дитячі роки дитини. Однак надалі, коли дитина підросте і їй знадобитися досвід побудови відносин між чоловіком і жінкою однієї жінки Овна, яка виступає і як матір і як батько, явно буде мало.

Жінка-Овен у роботі

Часто такі жінки займають керівні пости, стають чиновниками або починають власну справу. Овен-домогосподарка – відносно рідкісне явище, але навіть якщо доля складається саме таким чином, подібна жінка навряд чи обмежиться домашніми справами і турботою про дітей, коло її інтересів буде дуже і дуже широким. Надзвичайно важливо, щоб чоловік проводив достатньо часу в бесідах з нею і вмів слухати, не перебиваючи.

жінка-овен

Жінка-Овен в роботі:

 • може бути надто самостійною;
 • завжди намагається передбачити розвиток подій;
 • володіє практичним розумом;
 • ніколи не здається;
 • сповнена енергії, здатна працювати багато і не втомлюватися;
 • наполегливо прагне до досягнення мети, але працею доводить почате до кінця.

Жінка-Овен прагне до кращого в усьому: чи вибирає вона одяг, чи займається роботою або вирішує сімейні проблеми, перфекціонізм завжди залишається з нею. Від свого чоловіка жінка-Овен хоче багато чого – часом куди більше, ніж «середньостатистичний» представник сильної статі здатний їй дати.

Жінка-Овен в особистому житті

 • завжди залишається лідером і любить «керувати процесом» – це стосується навіть самої інтимної сфери відносин;
 • прагне до рівноправності, не терпить чоловічого шовінізму;
 • може запропонувати чоловікові шлюб, іноді керує вчинками обранця, але не хоче бачити його своєю іграшкою;
 • чарівна, сентиментальна і щира: вона – надійний і уважний друг, хоча деколи досить вимогливий;
 • не терпить вульгарності: постійно вдосконалюється і того ж вимагає від обранця;
 • може бути добувачем в родині або дбайливою господинею;
 • не прощає тих, хто дражнить або злить її.

Жінка-Овен – це втілення вогню і пристрасті, роман з нею може стати самою незабутньою подією в житті чоловіка. Їй необхідний високий рівень комфорту, не відмовиться така дама і від традиційних атрибутів «красивого життя».

Овнам ніколи не набридають розкішні аромати, шовкова білизна, музика і вечері при свічках. Хорошим способом зняти стрес або уникнути нервового виснаження для неї є активний рух під музику, так що регулярне відвідування нічних клубів або фітнес-центрів – зовсім не примха чи марна трата грошей.

жінка-овен

Якщо ваша обраниця – Овен:

 • ви неодмінно будете ревнувати її, тому що вона часто віддає перевагу компанії чоловіків, однак не варто демонструвати своє невдоволення її поведінкою;
 • вам доведеться довіряти їй, не сподіваючись на те, що вона стане настільки ж сліпо довіряти вам;
 • вам потрібно бути з нею відвертим, тому що таку даму наявність «секретів» в близьких відносинах доводить до сказу;
 • вчіться ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом, по можливості покращуйте манери, позбавляйтеся від шкідливих звичок і намагайтеся завоювати високе положення в суспільстві; свого обранця Овен хоче бачити бездоганним;
 • часом вона буде вас контролювати, якщо ви повідомили їй, що змушені допізна затриматися на роботі – не відправляйтеся веселитися з друзями, обман буде розкритий, але не прощений;
 • незважаючи на свою силу і стійкість, вона потребуватиме підтримки і захисту;
 • вона не пробачить вам, якщо ви не приймете її сторону в суперечці;
 • жінка-Овен навряд чи залишить чоловіка тільки тому, що він мало заробляє, або має тимчасові труднощі, однак не зможе поважати того, хто не докладає, на її думку, достатніх зусиль для того, щоб покласти край «чорній смузі»;
 • вона навряд чи буде скаржитися на погане самопочуття, але все ж, як і будь-яка людина, може захворіти, і в цьому випадку вам доведеться піклуватися про неї, як про дитину, умовляти йти до лікаря і стежити за тим, щоб ліки були прийняті вчасно.
 • вас можуть чекати бурхливі сцени, з’ясування відносин, при цьому жінка-Овен швидко приходить до тями, знаходить душевну рівновагу – вона не затаює злобу, не мстить, не розчиняється в жалості до себе.

При всій своїй силі й душевній стійкості, дама-Овен дуже жіночна. Якщо ви зумієте знайти правильний підхід до неї, то знайдете вірну подругу, яка хвилює, імпульсивну, самостійну й незалежну. Вона здатна повернути вам упевненість в собі, а разом з нею – інтерес до життя і оптимізм. Але для того, щоб жінка-Овен була щаслива в шлюбі, він повинен бути романтичним і пристрасним. Овен – артистка життя, але це не означає, що вона нещира: кожен раз вона ототожнює себе з роллю, яку відіграє.


Загалом, жінка Овен істота вкрай багатогранна, і як людина і як жінка. Побудувати відносини з нею цілком можливо, однак назвати їх простими, значить спробувати обдурити самого себе.

Залишити відповідь