• Категорія запису:Сонник
 • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ МИШІ: ТРАКТУВАННЯ СНІВ З МИШАМИ

У більшості людей сон, в якому присутні миші, викликає неприємні асоціації і навіть страх. У деяких випадках такі сни стають кошмарами. Тлумачення сновидінь за участю мишей багато в чому залежить від розміру гризуна: великі віщують великі неприємності, а до чого сняться маленькі миші?

Розповідаємо до чого сняться миші хлопцеві й дівчині, великі та маленькі, білі або сірі.

До чого сняться миші

Сонник каже, що у древніх людей миші уві сні сприймалися як послання богів. Це вважалося попередженням про небезпеку. У різних народів, миша має своє особливе значення: у західному світі бачити уві сні мишей – це символ жіночої розпусти. Ймовірно, ви зіткнетеся з некоректною поведінкою якоїсь жінки. Відповідно до старої перської традиції, миша уві сні обіцяє прибуток і достаток. Східна культура говорить, якщо уві сні ви ловите мишу, це до несподіваних і легких грошей.

За допомогою нашого сонника ви зможете зрозуміти значення сну. Перш ніж приступити до тлумачення, згадайте, чи не доводилося вам напередодні мати справу зі звірами. Можливо, ви чули шарудіння й думали про те, чи не завелися в будинку миші?

Може бути так, що сон – це лише віддзеркалення думок і недавніх переживань. Це «пусте» сновидіння не несе ніякої інформації, тому і не заслуговує на особливу увагу.

Читайте також: ДО ЧОГО СНИТЬСЯ РИБА – СОННИК, ТЛУМАЧЕННЯ Й ПРИКМЕТИ

До чого сняться миші

Аналіз і тлумачення снів про мишей:

 • Багато мишей уві сні для жінки означає, що в реальному житті хтось дуже близький розставляє проти вас пастки. Будьте готові відстоювати своє право і «боротися» за місце під сонцем.
 • Якщо в нічному сюжеті ви полювали за гризунами, значить ви – відважний шукач пригод і через свої авантюри часто потрапляєте в незручне становище.
 • Побачили, як вас вкусила миша? Чекайте підступу на сімейному фронті. Для жінки сновидіння може означати непорозуміння у відносинах з партнером. Чим більше укус – тим більше неприємність. Велика рана – чекайте від другої половинки зради. У деяких випадках цей сон говорить про невиправдані надії, які покладалися на близьку людину.

До чого сняться миші дівчині

До чого сняться миші дівчині? Іноді такий сон тлумачать, як те, що дівчина буде противитися власним любовним почуттям через дріб’язковість, розрахунок чи страх поводити себе не так, як потрібно. Швидше за все, вона занадто сильно прислухається до чужих порад, які абсолютно не підходять до її ситуації і в результаті втратить любов і ніжні почуття коханої людини.

До чого сняться миші хлопцям? Сни про мишей означають неприємні клопоти, сварки і те, що він буде займатися не тим, що саме йому подобається.

До чого сняться миші

До чого сняться миші: їх поведінка

Дуже важливо звернути увагу на поведінку мишей уві сні. Отже, тлумачення їх поведінки:

 • Якщо миші поводилися надто активно, видаючи при цьому гучні звуки, значить в реальному житті не минути пліток і неприємних пересудів за спиною.
 • Якщо миші були спокійними, не виявляли агресії й не боялися вашої присутності, значить у вашому оточенні є той, хто приховує за хорошим ставлення погані наміри. Ця особистість не тільки нехтує вашою добротою і порядністю, але і чекає відповідного моменту для завдання удару.

До чого сняться миші: їх забарвлення

Перш ніж почати тлумачення свого нічного бачення, згадайте, якого кольору був гризун:

 • миша чорного кольору – незабаром вас чекають дрібні неприємності;
 • сірі гризуни – не завжди миша означає погану подію, сіра мишка підказує про те, що можливо ви перебуваєте в стані депресії й чорна смуга незабаром закінчиться;
 • миша білого кольору – якщо поведінка звірка була дуже нахабною і нав’язливою, значить у вашому оточенні є особа жіночої статі, яка має не дуже хороші наміри по відношенню до вас;
 • руда миша – символ боягузтва, крім того, маленький рудий звір може сигналізувати про заздрість оточуючих.
До чого сняться миші

До чого сняться миші: їх розмір

Миша величезного розміру – ваш внутрішній страх. Зміни швидше за все відбудуться в професійній сфері, а почуття тривоги – незмінний супутник кардинальних змін. Якщо уві сні фігурували звірята маленьких розмірів, остерігайтеся неприємностей, що виникли на порожньому місці. Іноді сновидіння символізує людину, сильну духом, яка в силах впоратися з бідою без будь-чиєї допомоги.

До чого сняться миші: їх кількість

Якщо наснилося багато мишей, то тут сонник дає два тлумачення. Якщо уві сні миші просто бігали по підлозі й псували продукти, їжу – чекайте несприятливого розвитку подій. Великі справи й радості, свята доведеться відкласти на невизначений час, оскільки дрібниці і хвороба можуть вивести вас із себе і змусити почекати з новими проектами і святами.

Але якщо вони кусалися і поводили себе агресивно, можлива зміна місця проживання, сварки в будинку або навіть захворювання не небезпечне, але вкрай неприємне. Так само сонник пише про те, що варто на якийсь час відкласти дрібниці, так як великі справи і плани можуть бути й зовсім нездійсненними.

До чого сняться миші

До чого сняться миші: їх місцезнаходження

Дуже важливий аспект – де саме ви бачили гризуна:

 • миші у власній квартирі або будинку – до сімейної сварки;
 • на роботі (в офісі, на підприємстві, на території робочої зони) – потрібно ігнорувати плітки й не вестися на провокаційні ситуації;
 • напівпідвальне або порожнє приміщення – серйозне капіталовкладення, яке принесе розчарування;
 • гризуни на пшеничному полі – дуже хороший знак, попереду вас чекає благополуччя й матеріальний прибуток.

Цей запис має один коментар

 1. Анонім

  Ех буде не приємність та обсужданні

Залишити відповідь