• Категорія запису:Сонник
 • Час читання:5 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ ЗМІЇ: ЗАГАЛЬНЕ ТА РОЗШИРЕНЕ ТЛУМАЧЕННЯ

Що чекає на людину в майбутньому, якщо їй приснилася змія? Цей символ складний, вимагає ретельної розшифровки. В одних культурах він означає мудрість, в інших – небезпеку. Християнство асоціює змію з підступним спокусником, а іслам – з владою. Тому варто звертати увагу на дії, місце і на свої власні відчуття уві сні. Отже, до чого сняться змії?

До чого сняться змії: загальне тлумачення

Тлумачення символу складне й суперечливе. Багато людей відчувають страх перед рептиліями. Сновидіння, в яких вони присутні, викликають неприємні відчуття. Для таких снів значення завжди буде негативним. Плазун – це вмістилище отрути, тому багато хто сприймає його, як зло або попередження про небезпеку.

В античних культурах і на сході змію вважали символом мудрості. Вона постійно змінює шкіру, тому служить втіленням нескінченного життя, поновлення. Сновидцю вона віщує новий досвід, знання.

В іудаїзмі та християнстві змію порівнюють з сатаною-спокусником, який став причиною вигнання Адама і Єви з раю. Ісламський погляд додав до цього трактування ще й символіку земної влади. Бачити, як інша людина тримає змію в руках означає, що вона має вплив на життя сплячого, повеліває над ним. Доброзичлива і добра змія – до швидкої появи порадника й помічника. Клубок гадів або черв’яків у вас вдома говорить, що в житті ви заплуталися в інтригах, вас оточують зловмисники. Змія заповзає в будинок – близький знайомий хоче зруйнувати сім’ю. Якщо рептилія приснилася вагітній, значить, її дитині нічого не загрожує, вона народиться здоровою і сильною.

До чого сняться змії жінці, чоловікові та дитині

До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • Жінці такий символ пророкує розлад у родині. Він почнеться на грунті сексуальної незадоволеності або безкомпромісності одного з партнерів. Наскільки швидко вийде повернути гармонію в сім’ю залежить від вашої ініціативності та сміливості.
 • Чоловікові сни про змій пророкують зрадництво близького друга або ділового партнера. Через нього ви втратите кохану жінку, понесете великі збитки або пропустите можливість просування по службі.
 • Дівчині бачити змій в нічних мареннях – до розчарування в коханому. Цьому посприяє нанесена їм образа, викриття його обману або зрада. Невдалий роман змусить вас серйозніше підходити до вибору супутника життя.
 • Вагітній змії з сновидіння обіцяють народження дівчинки. Ваша дочка буде мати міцне здоров’я і проникливий розумом, який дозволять їй легко крокувати по життю.
 • Дитині змії уві сні віщують хворобу. ЇЇ тривалий перебіг виснажить його життєві сили.

Що робили змії і скільки їх було

До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • Коли вкусить багато, скоро ви отримаєте посаду, про яку давно мріяли.
 • Гніздо – означає сумніви в прийнятому рішенні, а якщо змій величезна кількість, значить, душевну рівновагу буде порушено.
 • Клубок змій – почуття невдоволення собою, внутрішня боротьба. Щоб позбутися від них, потрібно більше уваги приділяти реалізації своїх мрій і бажань.
 • Дві змії – внутрішня боротьба, осуд від оточуючих, необхідність відстоювати власні принципи в суспільстві і відвойовувати місце під сонцем.
 • Якщо змія уві сні вжалила, остерігайтеся зради близьких людей, хвороб. Настають не найкращі часи для реалізації планів.
 • До чого сняться змії, які нападають – загроза здоров’ю, пора зайнятися собою.
 • Коли рептилія їсть землю, вам належить дізнатися новини, але вони будуть небезпечні для вас. Слід остерігатися сварок і конфліктів.
 • Бачити змію, яка повзе до Вас та яку Ви не боїтеся, – означає, що ви незабаром зумієте заробити завдяки випадковому знайомству або знайдете нового друга. Якщо вона переповзає через дорогу, проти вас плетуть підступи.
 • Спляча змія обіцяє велике везіння, якщо змія відповзає – перемога над ворогами, але для цього знадобиться чимало зусиль.
 • До чого сняться змії, що поїдають яйця – слід берегти дітей від небезпеки.
 • Рептилія обвила тіло – чекайте змін. Можливо, скоро хлинуть нові почуття, закоханість. Якщо вона душить при цьому, то проблеми наваляться з різних сторін, з ними важко буде впоратися.
 • Змійка спить – неймовірне везіння або майбутня сутичка з ворогами.
 • Пливе змія – занепокоєння про майбутнє, можливі втрати через підступи зловмисників.
 • До чого сняться змії, що шиплять – вас захищають від невидимого ворога.

Як виглядала змія

До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • Сни про великих змій пророкують хворобу, розчарування і загрозу від ворогів. На тлі погіршення самопочуття, зради близької подруги або підлості від скривдженого знайомого ваше подальше життя втратить сенс.
 • Маленька змія вважається несприятливим символом у сновидіннях. Він обіцяє обман від коханого, зраду другої половинки, інтриги з боку недоброзичливців, плітки заздрісників або початок затяжної хвороби.
 • Величезна змія, яка веде себе агресивно, попереджає про великі неприємності. Вони увійдуть у ваше життя разом з хворобами, проблемами на роботі, загибеллю близької людини, зрадою друзів, збитковими починаннями і розладами в любовних відносинах. Сили для протистояння нещастям вам дасть підтримка родичів.
 • Доброзичливий плазун обіцяє здійснення задуманого. Вам вдасться влаштуватися на престижну роботу, розрахуватися з боржниками, поміняти автомобіль, забезпечити дітей житлом або завоювати серце чоловіка, що сподобався. Впевненість у собі й цілеспрямованість допоможуть зробити те, що раніше здавалося недосяжним.
 • Гігантська змія вважається негативним знаком у снах. Вона пророкує різке погіршення самопочуття, загибель члена сім’ї, серйозні грошові збитки й незворотні помилки. Поставлений вам діагноз, конфіскація майна або втрата довіри з боку щирої людини змусять поміняти спосіб життя й мислення.
 • Товста змія символізує загрозу для вашого здоров’я і благополуччя. Джерелом небезпеки може виступити майбутня поїздка, епідемія, нове романтичне захоплення, екстремальне хобі або знайомство з ненадійними людьми. Відмова від далеких переміщень на легковому транспорті, випадкових інтимних зв’язків та угод з малознайомими людьми забезпечать довге і багате життя.

Читайте також: ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ МИШІ: ТРАКТУВАННЯ СНІВ З МИШАМИ

До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • Мертва змія обіцяє велику удачу. Вона допоможе вціліти в автокатастрофі, уникнути тюремного ув’язнення, поставити тяжкохворого родича на ноги або дати відсіч злісному ворогові. Все, що для цього необхідно, – це слідувати підказкам інтуїції. Тому, хто бореться з комплексами й страхами, після такого сюжету вдасться їх перемогти. Не виключено, що ви перестанете боятися публічних виступів, позбудетеся від сором’язливості під час спілкування з протилежною статтю або почнете подорожувати по світу авіатранспортом.
 • Жінці мертва змія обіцяє духовне оновлення. Воно настане після того, як ви займетеся внутрішнім розвитком, почнете відвідувати церкву, поміняєте спосіб життя або станете більш вимогливим до самої себе. Духовні практики, боротьба з алкогольною залежністю або поява в житті нових цілей відкриють шлях до пізнання Всесвіту.
 • Сплячі змії уособлюють таємних недоброзичливців. Вони чекають слушної нагоди, щоб заявити про себе і розтоптати ваші надії. Сумлінне виконання трудових обов’язків, скритність в спілкуванні з товаришами і співпраця лише з перевіреними людьми зруйнують плани ваших ворогів. Іноді подібний сон пророкує ділове везіння і хороше самопочуття. Ви укладете вигідну угоду, уникнете скорочення або відчуєте прилив свіжих сил. Нові звершення змусять повірити в свої сили.
 • Отруйна змія пророкує неприємності, небезпеку для життя і активізацію ворогів. Ви можете посваритися з начальником, потрапити в аварію, отримати побутову травму або стати жертвою чужих інтриг. Щоб відвернути від себе невдачі, вам слід навчитися поступатися в суперечках, жаліти себе і триматися в стороні від заздрісників.
 • Тлумачення сну про гримучу змію залежить від поведінки рептилії уві сні. Якщо вона вела себе спокійно і не намагалася напасти, найближче майбутнє ознаменується отриманням корисного досвіду. Ви підете на стажування за кордон, пройдете курси підвищення кваліфікації, відвідайте психологічний тренінг або навчитеся поводитися в екстремальній ситуації. Набуті знання сприятимуть кар’єрному зростанню і збагаченню.
До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • Гримуча змія, яка проявляла агресію – постраждаєте через нечесну людину. Їм ризикує опинитися заздрісний колега, егоїстичний друг або меркантильна коханка, яка обманом спробує вивідати у вас важливу інформацію, заволодіти вашими грошима або зрушити вас з займаної посади. Ретельна перевірка сказаного захистить вас від брехні.
 • Агресивна змія – постраждаєте через конфліктну людину.
 • Неагресивна змія – до придбання нових знань і мудрих порад.
 • Добра змія уособлює старого приятеля, який незабаром з’явиться на вашому шляху. Він поділиться з вами цінною інформацією, попросить про допомогу або посприяє вирішенню вашої проблеми. Подяка і чуйність допоможуть встановити з ним міцні дружні стосунки.
 • Ручна змія обіцяє успіх і достаток. Ви станете організованіше, активніше і цілеспрямованіше, що допоможе обійти конкурентів на керівну посаду, відкрити свою справу або знайти прибутковий підробіток до основної роботи. Найближче майбутнє подарує шанс втілити всі ділові амбіції в життя.
 • Домашня змія пророкує події з негативним забарвленням. Ви можете серйозно захворіти, постраждати від нещасного випадку, позбутися даху над головою через стихійне лихо, поховати родича або дізнатися про зраду другої половинки. Помолітесь, щоб вищі сили змилувались над вами і відвели від вас біду.
 • Наснилася довга змія – незабаром опинитеся у владі поганих намірів. Вони змусять вас обдурити начальника, підставити ділового партнера, вкрасти чужий гаманець або порушити клятву вірності своєму чоловікові. Знайдете в собі сили, щоб протистояти злу всередині себе, – будете винагороджені міцним здоров’ям і сімейним благополуччям.
До чого сняться змії
До чого сняться змії
 • До чого сняться змії, що літають, – залежить від статі сплячого. Чоловікам даний символ пророкує проблеми інтимного характеру. Їх імовірною причиною буде страх розчарувати свою партнерку. Для жінки літаюча змія є уособленням її нездійснених бажань. Спогади про них викликають у вас співчуття і образу на себе. Відпустіть минуле і радійте новому дню.
 • Шипляча змія – станете маріонеткою в чужих руках.
 • Змія з яйцями – до розчарування в людині, яку ідеалізували.
 • Вагітна змія – опинитеся за крок від скандалу.
 • Золота змія – станете мудрішими або наживете заздрісника.
 • До чого сняться змії, що говорять, – до завершення безтурботного періоду.
 • Ласкава змія – до неприємностей від лицемірного друга.
 • Смирна змія – відчуєте, як вороги і конкуренти дихають вам в спину.
 • Двоголова змія сниться людям, яким належить опинитися об’єктом для пліток. До цього підштовхне ваша хвалькуватість, непоступливість або непорядність. Скритність в спілкуванні з оточуючими, вміння рахуватися з чужою думкою і сувора перевірка своїх дій на відповідність моральним принципам не дозволять заробити погану славу.
 • Змія без голови натякає на те, що небезпека минула. Найімовірніше до вас подобрішає начальник, ворог усвідомлює вашу могутність або відступить хвороба. Подякуйте Богу за те, що він виконав ваше прохання.
 • Триголова змія – до упущень, помилок і розчарувань через підлий обман.

Який був колір змії

До чого сняться змії
До чого сняться змії

Колір рептилії грає велику роль. Ось як сонник про змія розшифровує кольорові бачення:

 • Чорна або сіра – нападки ворогів на сім’ю, проблеми зі здоров’ям.
 • Біла – сюрпризи долі, несподівана удача і прибуток.
 • Зелена – новий життєвий період, зміни, можливі сімейні конфлікти швидко вирішаться.
 • Жовта – зрада й лицемірство. Якщо вона в будинку, значить вдасться проявити мудрість і кмітливість у вирішенні складних питань, отримати прибуток.
 • Червона – невміння впоратися з емоціями, сварки з коханою. Якщо тварина на вулиці, вас чекає приємна подорож.
 • Різнобарвна шкіра – цікаві знайомства, розваги, приємні подорожі. Але слід побоюватися спокус, не забувати про обережність.
 • Рожева – підлість і зрада.
 • Золота або помаранчева – дійсність не така, як здається. Речі й люди, приємні на перший погляд, принесу проблеми.
 • Коричнева – зрада друга, інтриги за спиною, небезпечні змови з боку колег.
 • Блакитна – приємне спілкування і розваги, удача в азартних іграх, виграш в лотерею.
 • Синя – помилковий вибір, депресія, безуспішні спроби змінити обставини життя.

Ще до чого сняться змії

 • Вбити змію уві сні – можливий конфлікт з близькими людьми.
 • Якщо плазун намагається відповзти від вас, то це віщує повний крах недоброзичливців.
 • До чого сняться змії, що нападають, – це попереджає про появу злісних наклепників.
 • До чого снять змії, що падають з неба, – до можливого конфлікту з особою, яка володіє владою. Має бути тривала боротьба за свої права.
 • Якщо уві сні ви побачили змію, яка мирно згорнулася колечком, то будьте насторожі: ваші недоброзичливці замислили підлий удар в спину.
 • Велика змія, що обвиває шию – поганий знак: ймовірно, що хтось із близьких смертельно хворий і саме вам належить проводити людину в останню путь.

Залишити відповідь