• Категорія запису:Сонник
  • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ ВОШІ: ТЛУМАЧЕННЯ СНУ ПРО ВОШІ

Паразити викликають неприємні емоції та асоціації, проте сновидіння про них обіцяє чималі фінансові вигоди наяву.

Прокидаючись після такого сновидіння, сновидцю подвійно приємно від того, що паразитів у нього наяву немає і того, що бачення обіцяє гарні звістки. Тому, чого чекати від снів про воші та гниди, присвячена стаття про тлумачення сновидінь про волосяних паразитів. Отже, до чого сняться воші та гниди?

До чого сняться воші

Для початку варто точно з’ясувати, в якому стані і в кого ви бачили паразитів, що приснилися вам. Це багато що означає і дасть вам їжу для роздумів надалі.

Якщо воші тікають від вас. Нескінченну і марну гонитву за паразитом, який тікає від вас, можна тлумачити таким чином: ви марно витрачаєте час на якусь справу, яка не принесе вам прибутку та просування. Спробуйте або відмовитися від неї, або переглянути свої погляди на цю справу.

Читайте також: ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ ЗМІЇ: ЗАГАЛЬНЕ ТА РОЗШИРЕНЕ ТЛУМАЧЕННЯ

до чого сняться воші

Якщо ви відчуваєте воші, але не бачите їх. Таке сновидіння, де ви знаєте, що у вас паразити, але не бачите їх з якоїсь причини, має вкрай неприємний результат. Швидше за все, чекає швидка втрата.

До чого сняться воші у дитини. Найчастіше мами бачать у себе у кошмарах воші у свого дорогого чада. Не варто переживати та бити на сполох. Такий сон означає зайве занепокоєння через дитину.

7 з 10 снів, у яких мами бачать цих паразитів уві сні – це сни про надмірну опіку над дитиною.

Якщо з якоїсь причини уві сні ви давите вошей на голові у дитини, це означає, що ви намагаєтеся відгородити її від проблем та неприємностей, і у вас це виходить.

Якщо ж марність цього заняття видно відразу – вошей не стає менше, а навіть навпаки – можливо, ви занадто захопилися опікою. Варто видихнути та дати дитині трохи волі.

До чого сняться воші у іншої людини. Побачити комах у голові незнайомця обіцяє радість, удачу та благополуччя, а також позитивне завершення довгих справ. Радійте, адже неприємності вам більше не страшні.

Читайте також: ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ МИШІ: ТРАКТУВАННЯ СНІВ З МИШАМИ

До чого сняться воші

До чого сняться воші вагітним. Також, як і іншим, вагітним жінкам не варто перейматися сновидіннями з цими паразитами. Великі воші, у великій кількості обіцяють той самий прибуток і подарунки, а воші в інших людей – успіх у особистих справах.

Якщо ваша вагітність протікає не дуже гладко, і є проблеми зі здоров’ям, після сновидінь із паразитами варто здатися лікарю для огляду.

До чого сняться воші дівчині. Якщо дівчині, яка виходить заміж незабаром, наснилися малоприємні комахи, необхідно поділитися якимись секретами зі своїм судженим. Можливо, його цікавлять питання, які можуть стати причиною відмови від весілля, тому краще з’ясувати заздалегідь, щоб не мати один до одного жодних претензій.

До чого сняться воші жінці. Коли вже дорослій та зрілій жінці сняться воші, це привід засумніватися у вірності своєї другої половинки. Не варто будувати жодних теорій та припущень, робити рішення на гарячу голову чи розривати стосунки. Просто відверто поговоріть на цю тему та спробуйте щось з’ясувати. Завжди можна вирішити питання, що саме мучить вас, мирно та без скандалів.

До чого сняться воші чоловіку. Для чоловічої статі, навпаки, паразити уві сні – це корисний і навіть чудовий знак. 68% чоловіків підтверджують позитивну реалізацію сну.

До чого сняться воші

Той, хто бачить їх, незабаром закінчить якусь масштабну справу, отримає за неї грошову чи преміальну винагороду, а також загальне визнання та успіх.

До того ж, комахи обіцяють якийсь сприятливий період в особистому житті та підвищення працездатності.

До чого сниться одна гнида. Якщо комашка наснилася одна, озирніться навколо – хто з ваших друзів залишився поряд? Найчастіше такий сон сигналізує про самотність людини. Спробуйте налагодити стосунки зі старими приятелями, подумайте, чому ви перестали спілкуватися.

Якщо ви були причиною цього – зробіть все, щоб повернути колишню дружбу. І припиніть замикатися в собі і йти від людей, які намагаються заглянути вам у душу. Пам’ятайте, що люди, які страждають на самоті, живуть менше за інших.

До чого сниться багато гнид уві сні. А якщо багато паразитів? Це говорить про великий достаток обох партнерів у сім’ї. Самотнім жінкам таке сновидіння обіцяє знайомство з багатим покровителем, відносини з яким можуть призвести до укладання шлюбу.


При розшифровці будь-якого сновидіння дуже важливо пригадати абсолютно всі нюанси, адже від цього залежить і зміст побаченого символу. Намагаючись розібратися, до чого сняться воші, пам’ятайте, що обов’язково треба згадати, за яких обставин людина побачила це неприємне явище.

Залишити відповідь