• Категорія запису:Сонник
 • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте СОННИК СОБАКА – ДО ЧОГО СНИТЬСЯ СОБАКА

Собака уві сні символізує щирість, відданість, вірність і доброзичливість. Її поява віщує удачу, благополуччя, нові знайомства та зміцнення старих зв’язків, розірваних обставинами. Найближчим часом ви підете на підвищення, здобудете матеріальну стабільність, знайдете нових друзів або зустрінете старого знайомого. Поговоримо детальніше про те, до чого сниться собака.

До чого сниться собака жінці та чоловіку

Якщо такий сон привидівся жінці, їй є на кого покластися. Докази цього з’являться в найкоротші терміни.

Собака, яка приснилася чоловікові, символізує колегу або ділового партнера. До зближення з ним підштовхне новий робочий проект або вигідна угода.

Незаміжній дівчині сон про собаку обіцяє гідного чоловіка. Він у всьому вас підтримає і ніколи не підніме на вас руку.

Якого кольору була собака

До чого сниться собака чорного кольору? Це вважається несприятливим символом у снах. Він віщує раптові труднощі, провал планів, засмучення, фінансові втрати і депресію. Джерелом вашого негативу стане недоброзичливець або фальшивий друг, який розкриє своє справжнє обличчя.

Біла собака уві сні уособлює відданість, щирість і надійність. Пізнати силу цих якостей вам допоможуть друзі, які опиняться поруч в тривожний час.

Руда собака уві сні символізує обман, лицемірство і хитрість. Їх джерелом може стати близька людина – друг, супутник життя або коханець, про якого ви думали краще, ніж він того заслуговує. Спілкуючись з вами, він переслідує меркантильні або майнові інтереси.

Читайте також: ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ МИШІ: ТРАКТУВАННЯ СНІВ З МИШАМИ

до чого сниться собака
Сонник собака – до чого сниться собака

До чого сниться собака корочневого кольору – наяву хтось думає про вас гірше, ніж це є насправді. Найімовірніше недовіра виходить від старого знайомого, з яким вам належить побачитися. Щирість і прямолінійність допоможуть довести, що ви живете за Божими законами.

Сіра собака уві сні вказує на нещирість людей з найближчого оточення. У цьому ви переконаєтеся під час чергової хвороби, неприємностей на роботі або періоду безгрошів’я. З високою ймовірністю від вас відвернуться родичі, почувши ваш діагноз, проти вас повстануть колеги або ви розлучитеся з другою половинкою через своє банкрутство.

Вигляд та поведінка собаки уві сні

Зла собака сниться до подій з негативним забарвленням. Їх принесуть атаки недоброзичливців, скандали, розбіжності, плітки, хвороби й розчарування, які обернуться повним моральним спустошенням.

Добра собака вважається сприятливим знаком уві сні. Вона символізує відданість, чесність, успіх і радість. Пізнати ці почуття вам допоможе благородний вчинок друзів, корисне знайомство, гуманність високопоставленої людини або приємна звістка.

Мертва собака вважається несприятливим символом у сновидіннях. Вона пророкує проблеми, клопоти, нещастя, які торкнуться вас або ваших близьких. Раптова смерть родича, хвороба члена родини або виклик до суду принесуть багато страждань і сліз.

Хвора собака – неоднозначний символ. Найчастіше він вказує, що близька людина потребує вашої допомоги. Це може бути хворий родич, пограбований товариш або недавно звільнений колега, який соромиться попросити у вас гроші або пораду. Якщо уважніше подивіться на всі боки, зрозумієте, про кого йде мова.

Сюжет, в якому була присутня поранена собака, звертає увагу на близьких друзів. Через свою ризикованіть або недбалість хтось із них може виявитися на лікарняному ліжку або попрощатися з життям.

Вагітна собака уві сні вважається проявом величезної удачі. Насправді вона посприяє просуванню ваших ідей, отримання цінного досвіду, зміцнення фінансового становища або перемогам на особистому фронті. Найближчим часом начальник похвалить вас за новий проект, ви пройдете стажування за кордон, знайдете прибутковий підробіток або зав’яжете новий роман.

до чого сниться собака
Сонник собака – до чого сниться собака

Скажена собака попереджає про несподіваний поворот подій. Він зіграє проти вас і стане справжнім струсом для ваших нервів. У доступному для огляду майбутньому вас звільнять з посади, якій ви присвятили кілька десятиліть свого життя, звинуватять в недосконалому злочині, засудять за благий вчинок або змусять подати на розлучення.

Величезна собака вважається сприятливим символом в сновидіннях. Вона обіцяє удачу, процвітання й благополуччя. З високою ймовірністю ви просунетеся по службі, отримаєте солідну премію, станете володарем завидної спадщини або налагодите відносини з членами сім’ї. Також сюжет про величезну собаку обіцяє заступництво впливової людини. Їм може виявитися власник компанії, де ви працюєте, політик або чиновник, який візьме вас під своє крило. Його корисні зв’язки стануть фундаментом ваших майбутніх професійних досягнень.

Маленька собака уві сні віщує клопоти. Незважаючи на їх незаплановану появу, вони принесуть вам радість і задоволення. Ймовірний приїзд далеких родичів, візит шкільних товаришів або початок підготовки до сватання або весілля. Егоїстичним людям сон про маленьку собаку нагадує про необхідність рахуватися з чужими інтересами. Ви вважаєте себе центром Всесвіту, яка існує виключно заради вашого щастя. Подібна тактика ризикує обернутися низкою конфліктів, які зіпсують настрій. Для тих, у кого є діти, маленька собака уві сні символізує одного з них. Донька чи син потребує вашої поради, фізичної допомоги або матеріальної підтримки. З високою ймовірністю дитина переживає через вступ до вузу, погано себе почуває або шукає спосіб втілення своєї мрії.

Бездомна собака часто сниться надто самовпевненим людям. Вона штовхає вас на авантюри, змушує бути нещадними до ворогів і ні на хвилину не сумніватися в своїй правоті. Через це ви ризикуєте втратити все, нажите непосильною працею.

До чого сниться собака в крові – сигнал до того, що родичу загрожує небезпека. Він постраждає від рук злочинця, потрапить під колеса автобуса або загине в авіакатастрофі. Зупинити механізм, запущений темними силами, допоможе дотримання підказки зі сну.

Собака зі зламаною лапою сигналізує про ймовірний розлад у стосунках з хорошим другом або кровним родичем. Виною цьому стане нещирість, підозрілість або безкомпромісність одного з вас. Якщо перестанете чекати підступ з його боку або нехтувати чужою думкою, стара дружба відновиться.

до чого сниться собака
Сонник собака – до чого сниться собака

Собака з цуценятами символізує щастя і задоволення. Тим, чиє серце вільне, вона обіцяє доленосну зустріч. Майбутній обранець буде відчувати до вас теплі почуття подібно до тих, які мати відчуває до своїх дітей. Закоханим сюжет обіцяє незаплановану вагітність. Навіть якщо ваші відносини ще не оформлені, вона буде бажаною. Сімейні люди, які прожили кілька років у шлюбі, заведуть роман на стороні. Завдяки зв’язку з молодим коханцем ви забудете про свій вік.

Ще кілька пояснень, які допоможуть зрозуміти, до чого сниться собака:

 • Голодна собака – залишитеся наодинці зі своїми проблемами або друг засмутиться через дефіцит уваги.
 • Бродячі собаки – збираєтеся зробити таке, через що фортуна від вас відвернеться.
 • Породиста собака – до підвищення добробуту й підвищення авторитету в суспільстві.
 • Стара собака – товариш буде поруч, коли ви в цьому будете потребувати.
 • Пропала собака – станете говорити з рідними або обранцем на різних мовах.
 • Радісна собака – до сприятливих змін у всіх сферах життя.
 • Збита собака – обіцяє докори сумління й почуття провини.
 • Ласкава собака – до душевної розмови з близькою по духу людиною.
 • Собака без голови – тимчасово призупините натиск ворогів.
 • Собаки на прив’язі – аврал на роботі змусить пожертвувати вихідними і святами.

Що робила собака уві сні

Нічне бачення, де вас вкусила собака несе несприятливий сенс. Воно символізує зраду, обман, прийдешні втрати й розчарування. Від вас можуть відмовитися родичі, підвести друзі або засмутити друга половинка.

Зазвичай в сновидінні собака облизує тих людей, які притягують до себе симпатії оточуючих. Вас люблять близькі, цінують колеги й друзі, в чому ви не раз переконаєтеся по життю. Уміння користуватися виявленою до вас добротою виручить в момент безгрошів’я, допоможе з працевлаштуванням або налагодить особисте життя. Собака лиже обличчя – давній товариш посприяє благополучній реалізації планів. Собака облизала руки – просунетеся по кар’єрних сходах або станете протеже владної людини.

до чого сниться собака
Сонник собака – до чого сниться собака

Сни про напад собаки мають негативне забарвлення. Вони символізують небезпеку, невдачі, підступи недоброзичливців, зрада близьких людей і хвороби, які в найближчому майбутньому дадуть про себе знати. Вам поставлять страшний діагноз, пригрозять звільненням, нагадають про старі борги, висунуті несправедливі звинувачення або відмовлять у підтримці.

До чого сниться собака, яка гавкає? Її гавкіт принесе погану звістку або конфлікт, який вибухне з товаришем або родичем. Ви дізнаєтеся про загибель шанованої людини, отримаєте результати своїх аналізів або посваритеся з батьками через нового шанувальника. Змиріться з тим, що не в силах змінити.

Сон, де собаки б’ються, сигналізує про любовні негаразди. Самотні люди ризикують познайомитися з неосвіченою людиною або сумирно закохатися в друга дитинства. Ті, у кого є пара, охолонуть до другої половинки. На цьому тлі ви завалите її докорами і образами.

До чого сниться собака, яка говорить? За сонником, такий сюжет уособлює ваш внутрішній голос. Своїм проявом у сновидінні пес хотів попередити вас про небезпеку, захистити від необачних вчинків або звернути увагу на сфери життя, справи в яких ви пустили на самоплив. Уникнути травм, прикрощів і неприємностей допоможе дотримання настанов собаки зі сну.

Собака захищає – за вас заступиться хороший друг або людина, наділена необмеженими повноваженнями.

Сон, в якому собака народжує, обіцяє успіхи на професійній ниві. Вони будуть результатом ваших минулих старань і джерелом завидних доходів. За сумлінність, старанність і працьовитість начальник заохотить вас новою посадою, яка незабаром дасть можливість виплатити кредит за квартиру або відправитися в подорож.

Собака гарчить – ви вплутається в авантюру, за яку заплатите своєю свободою або навіть життям.

Собака переслідує – станете маріонеткою в руках недругів і конкурентів.

Залишити відповідь