• Категорія запису:Сонник
  • Час читання:5 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНИТЬСЯ РИБА – СОННИК, ТЛУМАЧЕННЯ Й ПРИКМЕТИ

Багато сонників дають позитивне тлумачення питанню, до чого сниться риба. Тим, кому трапилося просто спостерігати рибку, яка грає в чистій воді, можна сподіватися на суспільне визнання, отримання владних повноважень, у декого виповниться заповітна мрія.

Якщо нічні марення подарували можливість зайнятися риболовлею, то це до успіхів в реалізації планів, до яких було докладено чимало зусиль.

Дівчата, яким пощастило побачити яскравих риб, можуть розраховувати на нові знайомства, позитивні враження і чим більше буде яскравих рибок, тим більш насиченим стануть фарби в реальному житті.

А тепер детальніше дізнаємося до чого сниться риба.

До чого сниться риба дівчині, жінці, чоловіку, дитині

Будь-яка риба уві сні для жінки може вказувати на швидку вагітність.

Бачити уві сні рибу для незаміжньої дівчини вказує на той факт, що вона може розраховувати на прийдешню зустріч з гідним хлопцем. Не виключено, що нові відносини призведуть до створення міцного шлюбу, а в надалі й до народження дітей.

Пристрасний любовний роман очікує дівчину, яка уві сні купалася в чистій воді з безліччю риб навколо. В даному випадку чиста вода символізує сприятливу обстановку для любовних пригод, а кількість риб говорить про оточуючих шанувальників, готових вступити в контакт зі сновидцем.

До чого сниться риба жінці: прозора вода говорить про повне взаєморозуміння зі своїм чоловіком, каламутна і брудна вода повідає про майбутні проблеми в особистому житті. Можливо, коханий вже довгий час має роман на стороні, всіляко приховуючи це від вас. У даній ситуації необхідно більше часу приділити спільному проведенню часу, в результаті чого чоловік повідає вам про моменти, які терзають його душу.

Читайте також: РИБИ ХАРАКТЕРИСТИКА – ВСЕ ПРО ЗНАК ЗОДІАКУ РИБИ

До чого сниться риба
До чого сниться риба

Незалежно від напруженої обстановки в сімейному колі, всі сонники радять лояльно ставиться до своїх коханих, і закривати всі виникаючі питання, на етапі їх зародження.

Будь-яка риба уві сні для жінки, яка планує поповнення в сімействі, є хорошим знаком. Незабаром вас можна буде привітати, оскільки вас чекає «цікаве» положення. Радійте цьому і говорите спасибі Всевишньому за такий подарунок.

До чого сниться риба чоловікові? Чоловік, який побачив уві сні величезну рибину, може без краплі сумніву втілювати в реальність найсміливіші свої задумки, не боячись при цьому провалу. Дане сновидіння говорить про сприятливу обстановку для вирішення ваших завдань, проте не гарантує стовідсоткового успіху. Тому, досягти певних життєвих висот можна тільки з повною віддачею і вірою у свої діяння.

До чого сниться риба

Побачена рибка уві сні є не дуже хорошим знаком для дитини. Це означає, що наяву його чекають дрібні неприємності, можливий конфлікт з однолітками.

До чого сниться риба вагітним жінкам

Морська або річкова істота, приснилася вагітній жінці – це слід розцінювати як знак того, що пологи пройдуть без ускладнень і ряд сонників з даного приводу дає деякі уточнення.

Для більш правильного тлумачення необхідно звернути увагу на наступні деталі:

  • яка привиділася істота – екзотична або річкова, морська;
  • водоплавне знаходилося в своєму природному середовищі або в руках;
  • які емоції домінували уві сні;
  • яка бачилася вода – чиста, брудна, поточна.

Екзотичний морський житель – до дитини, яка стане непересічною, відомою особою, вона проживе яскраве, насичене життя. Про особисте щастя, сімейне благополуччя кажуть нічні марення, де вагітній вдалося утримати рибину в руках. Якщо при цьому вона тріпотіла, намагалася вислизнути, то слід приготуватися до перешкод на життєвому шляху, але їх вдасться благополучно подолати.

Навколишнє водне середовище необхідно розглядати як окремий знак. Чиста рідина – до позитивних подій, брудна – до проблем, турбот.

До чого сниться риба акула

У жіночих сновидіннях акула символізує ворога або виступає передвісником важкого захворювання, хоча не все так однозначно. Якщо під час нападу морського хижака вдалося відбитися, поплисти, сховатися, то з недругами або з хворобою вдасться впоратися. Попередженням є бачення, де доводиться спостерігати за акулою, яка спокійно пливе, – це означає, що сновидець потрапить в неприємності через власну необачність.

До чого сниться риба
До чого сниться риба

Уточнити з якого боку чекати проблеми допоможуть нічні марення, в яких довелося плавати поруч з зубастою акулою. В даному випадку недоброзичливець зачаївся в ближньому оточенні, тобто це найкраща подруга або родич – сестра, брат. Ще одним попередженням є сновидіння з акулами, що розривають здобич – вам належить зробити вибір між роботою й романтичними стосунками.

Молодим дівчатам, які побачили морського хижака, варто підготуватися до непростих життєвих ситуацій. Справитися з ними допоможе віра в себе, необхідно перебороти фобії, постаратися діяти нестандартно і тоді зі складних проблем вдасться вийти. З позитивного боку сновидіння про акул можуть трактувати жінки, які мають будь-яке захворювання. Для них ця істота є символом швидкого одужання.

До чого сниться риба в руках

Риба в руках – це дуже хороший знак, який свідчить про те, що у вашому житті почнуться зміни на краще. Однак багато в чому тлумачення такого сну залежить від конкретних деталей того, що відбувається – а також, що ще важливіше, від того, кому саме сниться риба в руках.

Так, наприклад, всім відомо тлумачення подібного сну для жінок: побачити рибу в руках – до швидкої й бажаної вагітності. Для молодої ж дівчини такий сон – передвісник якогось вдалого «придбання» в сфері особистого життя: її чекає знайомство з новим цікавим шанувальником.

Для чоловіка побачити рибу в руках – знак двоякий. З одного боку, сон може передвіщати, як і жінці, щось, пов’язане із збільшенням в сімействі: вдалося побачити рибу в руках – чекайте спадкоємця. З іншого боку, якщо ви бачите, що хтось допоміг спіймати вам рибу, яку тепер ви тримаєте в руках – чекайте змін в сфері матеріальній: за допомогою впливового помічника й союзника вам вдасться зайняти високе положення в суспільстві й отримати джерело великого доходу.

До чого сниться піймати велику рибу

Вдалий улов – радісна подія не тільки в реальному житті, а й уві сні, оскільки практично всі сонники, в яких людина зуміла зловити велику рибу, дають вкрай позитивне тлумачення. Загалом значення цього сну таке, що і наяву вас чекає великий «улов» – удача буде супроводжувати вас у всіх починаннях, дозволяючи отримувати навіть більше, ніж ви розраховували.

До чого сниться риба
До чого сниться риба

Якщо сниться, що ви намагаєтеся зловити велику рибу, яка б’ється на гачку і вистрибує з води, сон сприятливий: він віщує можливість заробити славу, популярність і повагу оточуючих, причому виключно власними силами. Але от якщо ви зловили велику й темну рибу, будьте обережнішими: у відносинах з коханою людиною може наступити розлад, взаємна недовіра й холодність здатні зруйнувати навіть найміцніший і стабільний любовний союз.

До чого сниться купувати рибу

Як стверджується в сонниках, рибна покупка має безліч трактувань. Може бути як доброю ознакою, так і гірше нікуди. Якщо рибка куплена без будь-якої мети, то вона не принесе задоволення і змін в житті того, хто бачив таке сновидіння. Інша справа, коли людина, купуючи її, прагне нагодувати сім’ю, близьких йому людей. Це справжній годувальник родини, який переживає за дітей.

Побачити уві сні обезголовлену й розрізану рибку, пророкує вам зраду з боку партнера по бізнесу, доброго знайомого. Слід бути більш розбірливим при прийомі кандидатів на роботу, при підписанні контрактів. Будьте пильні до свого оточення.

Зіпсована рибина – сигнал недобрий, передвіщає хворобу. Розчарування в рідній людині пророкує покупка морепродуктів за завищеною ціною. До чого сниться купувати сиру рибу? Володарів таких сновидінь чекають збитки, негаразди, хвороби й розчарування. Але не можна опускати руки й плисти за течією, потрібно боротися та сподіватися на краще. Чорна смуга зникає, а разом з нею і піде весь негатив.

До чого сниться риба, яка кусає

До чого сниться риба, яка кусає людину? Такий сон, як правило, спостерігають люди, які знаходяться в пригніченому, депресивному стані. Підсвідомість дає вам сигнал, що настала пора взяти себе в руки і приступити до вирішення проблем, що накопичилися.

До чого сниться риба

Водоплавний хижак може вкусити за певну частину тіла і це означає наступне:

  • укус за руку – велика ймовірність зустрічі з вуличними злодюжками, тому не варто носити в кишенях цінні речі, великі суми грошей;
  • укус за палець – хтось із близьких відчуває до вас неприязнь, необхідно з’ясувати з ним стосунки, постаратися примиритися;
  • річковий хижак кусає за ногу – бійтеся необачних вчинків, вони завдадуть істотної шкоди репутації.

Незаміжнім дівчатам рибка, яка проявила агресію, обіцяє кінець відносин з коханою людиною, оскільки вони зайшли в глухий кут. Ще можна постаратися виправити ситуацію, але чи варто це робити?

До чого сниться мертва риба

Мертва риба, яка присниться жінці, символізує переважно розрив відносин з коханою людиною. Причину сварки слід шукати в особливостях таких нічних мрій. Якщо мертві тушки лежать на березі водойми – причиною розставання стане зрада, цілком ймовірно, що вона вже відбулася і тепер доведеться пережити ланцюг неприємних подій.

Сновидіння, де неживі рибини знаходяться у водоймі, є попередженням про неблагонадійність обранця. Його почуття нещирі й дуже скоро про це стане відомо, наприклад, буде підслухано чужу розмову, виявлені компрометуючі СМС або фотографії.

Іноді дівчата бачать нічні марення з ожившими морськими мешканцями, які спливають від берега. При цьому в душі виникає почуття жалю, відчувається втрата чогось важливого. Такі емоції виникають не випадково – це підсвідомість говорить вам, що зовсім недавно був упущений чудовий шанс, завести відносини з тим єдиним, якого можна назвати своєю другою половиною. Хоча ще не все втрачено, необхідно стримати свої амбіції, стати більш м’якою, душевною і тоді з’явиться ще одна можливість знайти справжнє щастя.

До чого сниться риба
До чого сниться риба

До чого сниться вбивати рибу

Сон, в якому ви вбиваєте рибу, віщує удачу в справах, незаперечну перевагу в конкурентній боротьбі, позбавлення від суперників і ворогів. Ви зможете гідно впоратися з усіма проблемами й отримати заслужену винагороду за свою працю. Передбачається кар’єрний ріст і процвітання бізнесу.

Не відмовляйтеся від заслужених почестей. Скромність, звичайно, прикрашає людину, але зараз не той випадок, коли можна принижувати свої заслуги.

Якщо вагітна побачила уві сні, як вбила рибу, таке бачення вказує на прийдешні проблеми зі здоров’ям, які можна запобігти, якщо вчасно вжити заходів.

Уважно стежте за своїм самопочуттям. При перших же ознаках нездужання звертайтеся до лікаря.

Сюжет сновидіння, де жінка бачила, як вбиває рибу, служить застереженням від необдуманих вчинків. Ви зараз схильні до емоційного розладу, який може спонукати на спонтанні, нічим не обґрунтовані дії.

Контролюйте свої емоції. Створіть собі уявний якір, який буде зупиняти вас, якщо ситуація почне виходити з-під контролю.

Залишити відповідь