• Категорія запису:Сонник
  • Час читання:4 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНИТЬСЯ КРОВ – ТРАКТУВАННЯ СНУ

Кров, побачена уві сні, може мати безліч різних тлумачень, тому в кожному окремому випадку необхідно врахувати обставини реального життя в поєднанні з атмосферою і декораціями сну. Отже, що можна очікувати і до чого сниться кров? Перш за все, кров у сновидінні означає, що ви сповнені життєвих сил і незабаром вас чекають успіхи в особистому житті або кар’єрне зростання.

До чого сниться кров

Але сновидіння про кров стосується і родичів. Також воно може означати, що незабаром комусь із них знадобиться ваша допомога, мудра порада або моральна підтримка. Вчинивши по совісті, ви зміцните свої родинні зв’язки. Давайте детальніше розглянемо до чого сниться кров.

До чого сниться кров з носа

Власна кров з носа часто сниться людям, які відчувають занепад сил. Його причиною могла стати перевтома, перенесена на ногах хвороба або низка конфліктів в сім’ї або на роботі. Повноцінний відпочинок далеко від дому заповнить енергетичні запаси вашого організму.

До чого сниться кров з рота

Нічне бачення, в якому йшла кров з рота, характеризує вас, як харизматичну особистість. Володіючи внутрішньою чарівністю, ви викликаєте непідробний інтерес у навколишніх. Вони довіряють кожному сказаному вами слову і готові піти за вами на край світу.

Читайте також: ДО ЧОГО СНЯТЬСЯ МИШІ: ТРАКТУВАННЯ СНІВ З МИШАМИ

до чого сниться кров

Згідно з іншим тлумаченням, вам слід серйозніше ставитися до своїх слів. Випадково кинута фраза може розпалити затяжний конфлікт з начальником, зруйнувати багаторічну дружбу або щасливий романтичний союз. Щоб зрозуміти, як вибудовувати відносини з оточуючими, частіше ставте себе на місце співрозмовника.

До чого сниться кров з вуха

Наснилася кров з вуха – наяву почуєте щось важливе для себе. Дана інформація стосуватиметься професійних перспектив, близької вам людини або проблеми, з якою ви відчайдушно боретеся. Після підслуханої розмови, повідомлення від аноніма або дзвінка від старого знайомого виникне думка про звільнення або розставання з коханим.

До чого сниться кров від місячних

Кров від місячних звертає увагу на стан вашого здоров’я. Не дивлячись на відсутність зовнішніх проявів хвороби, здоров’я не можна назвати задовільним. Візит до лікаря допоможе розібратися в причинах вашого нездужання.

До чого сниться кров на підлозі

Побачена уві сні кров на підлозі пророкує фінансову удачу. Вона приведе вас до щасливого лотерейного квитка, цінної знахідки або прибуткового проекту. Будьте уважні до знаків, які буде підкидає доля, вона не дасть вам упустити свій шанс.

До чого сниться кров на руках

Кров на руках говорить про нещирість людей з близького оточення. Серед них багато заздрісників, недоброзичливців і ошуканців, готових при будь-якому зручному випадку нанести сильний удар. Будьте напоготові, щоб не стати жертвою їх підступних задумів.

до чого сниться кров

До чого сниться багато крові

Багато крові сниться до приїзду родичів. Вони нагрянуть, щоб привітати вас з минулим святом, розповісти важливу новину або перевірити ваше самопочуття. Організувавши їм привітний прийом, ви завоюєте їх розташування.

До чого сниться чужа кров

Сон, в якому примарилася чужа кров, несе застереження. Людина, яку ви прагнете до себе наблизити, може виявитися не тим, за кого себе видає. Ви переконаєтеся в цьому після того, як довірите їй свою таємницю або розповісте про свої почуття.

До чого сниться власна кров

Власна кров зі сну віщує збитки. Ймовірна невдала покупка, невиправдане капіталовкладення або поломка автомобіля. Щоб залишатися на плаву, вам доведеться спустошити свої заощадження.

До чого сниться здавати кров

Здавати кров уві сні – до туги в реальності. Вона проявиться на тлі тривалого відрядження, сварки з коханою людиною або тривалого від’їзду членів сім’ї. Опинившись далеко від рідних, вам буде, про що подумати.

до чого сниться кров

До чого сниться здавати кров з вени

Сновидіння, в якому довелося здавати кров з вени, обіцяє перевірку на чуйність. Її влаштує хтось із родичів, про діагноз, звільнення або сімейні негаразди якого ви поки не здогадуєтеся. Якщо відгукнетеся на його прохання, відчуєте моральне полегшення.

До чого сниться пити кров

Той, кому уві сні довелося пити кров, ризикує постраждати через свою легковажність або квапливість. Ці якості підштовхнуть вас до необдуманих вчинків, про які доведеться шкодувати. Якщо матимете змогу вберегти себе від початку серйозних справ і прийняття важливих рішень, розчарувань вдасться уникнути.

Яка кров була уві сні

  • Сниться уві сні чорна кров – недоброзичливці серед самих близьких і рідних.
  • Темна – чекайте неприємності з боку близьких.
  • Червона – жага кровозмішення.
  • Бачити блакитну – бути відзначеним знаком поваги і захоплення.
  • Густа кров (згустки) за сонником – навіть та невелика кількість родичів, що ви маєте для вас занадто велика і обтяжлива.
  • Засохла означає – не підтримувати сімейні зв’язки.
  • Холодна – охолодження колишніх уподобань.
  • Гаряча – навпаки, до пристрасті, яка спалахнула, можливо навіть забороненої.
  • Кривава прокладка під час менструації – бажання бути в курсі інтиму рідних, можливо в чомусь допомогти, порадити.

Залишити відповідь