• Категорія запису:Сонник
 • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНИТЬСЯ ВОГОНЬ – ТЛУМАЧЕННЯ СНУ

Стихія вогню, мабуть, сама лякає, а пожежі уві сні майже завжди пов’язані з відчуттям тривоги і паніки. Однак вогонь може не тільки руйнувати, але і творити. Це один з найпотужніших символів енергії, очищення і трансформації. Отже, до чого сниться вогонь?

Вогонь уві сні означає палаючу енергію, і тут важливо зрозуміти: можете ви контролювати стихію чи ні. Якщо бачиться вогник свічки або мерехтливе полум’я каміна, багаття, в яке ви підкидаєте полінця, щоб зігрітися або приготувати їжу, значить, ваші дії продуктивні, несуть світло і тепло як особисто вам, так і іншим людям. Але якщо полум’я виявляється стихійним або виходить з-під контролю, можуть виникнути проблеми.

Такі сновидіння майже завжди говорять про сильноме внутрішнє напруження. Вогонь може бути метафорою різних полум’яних почуттів: це і любов, і пристрасть, і ревнощі, і ненависть … Важливо те. наскільки ми можемо впоратися з тими силами й інстинктами, які в нас вирують. І якщо полум’я прорвалося у сновидіння, значить, настала пора цю енергію якось трансформувати і направити в мирне русло.

Читайте також: ДО ЧОГО СНИТЬСЯ КРОВ – ТРАКТУВАННЯ СНУ

До чого сниться вогонь - сонник вогонь
До чого сниться вогонь – сонник вогонь

Періодичність сновидіння завжди говорить про невирішену ситуацію або проблему. Це такий собі сигнал SOS, який посилає підсвідомість з проханням звернути на себе увагу, змінити ставлення до себе або до певних аспектів життя. Звичайно, з такими сюжетами краще звертатися до психолога, який допоможе не просто витлумачити сон, але розкрити причину внутрішнього конфлікту. Часом для цього потрібно знову пережити болісні емоції, які обпалюють душу, висловити їх в повній мірі, і тоді кошмари припиняться.

Вогонь може приснитися як провісник нездоров’я. Будь-який осередок збудження (нервового або фізичного) здатний викликати образ пожежі уві сні. Вивергається вулкан і його лава розкаже про неабиякі сексуальні імпульси, які присутні в тілі сновидця. Уві сні ми частіше бачимо пожежу, але не обпікаємося. Відчуття опіку може виникнути в результаті того, що людина уві сні відчуває. Якщо обпекли руку, це може попереджати про небезпеку якихось справ. Адже руки символізують наші дії.

До чого сниться вогонь

 • Бачити полум’я вогню уві сні – спалахне сварка.
 • Багаття побачити – навмисно кимось спровоковані з’ясування відносин.
 • Пожежа сниться – доведеться вступити в протиборство з ворогами.
 • Згідно соннику бачити вогонь в печі – сон сприятливий для фінансової сфери. Робочі розбіжності обернуться вам на користь.
 • Камін з вогнем уві сні – домашній затишок, сімейна близькість, спорідненість душ.
 • Приблизно те ж саме означає спокійний вогонь в будинку – взаємна повага близьких людей, спільні прагнення та поставлені цілі.
 • Бенгальські вогні побачити уві сні – до сюрпризів, радості, святкової метушні. Також це сновидіння може попереджати, що про ваші любовні почуття, що недавно спалахнули, можуть здогадатися оточуючі.
До чого сниться вогонь - сонник вогонь
До чого сниться вогонь – сонник вогонь
 • До чого сниться вогонь, що спалює будинок – це, навпаки, говорить про чвари, ревнощів, образи, які руйнують сім’ю і близькість.
 • Місто у вогні – до великих змін в житті, на жаль, не в кращу сторону.
 • Гасити вогонь (згасити, гасіння), сниться до згладжування конфліктної ситуації.
 • Гасити пожежу – втручання в серйозну боротьбу з миротворчою метою. Гасити пожежу водою – це означає вплив на кохану людину в спробах втихомирити і відвернути від сварок. Якщо прикрити вогонь ковдрою (або іншою річчю) – намагатися приховати якусь інформацію, яка може стати причиною серйозного конфлікту.
 • Розпалювати вогонь (запалювати) уві сні – бути призвідником розбіжностей, що виникли.
 • До чого сниться вогонь, що спалахнув сам – не мати ніякого відношення до сутички, яка розгортається поряд з вами.
 • Примарилася людина у вогні – виявитися втягнутим у з’ясування відносин, в протиборство з кимось.
 • Горіти у вогні (згоріти) – бути епіцентром скандалу, стати його жертвою. Сновидіння попереджає вас про необхідність буди обережним у поводженні й словах, оскільки будь-яка сварка може досить негативно відбитися на вас самих.
 • Бігти уві сні від вогню – спроби уникнути назріваючої «битви інтересів». Ухилятися від з’ясування відносин, боячись або самої конфронтації, або тієї інформації, що може спливти при цьому.
 • Вогонь з вибухом – не просто зіткнення, а реальна загроза існуванню. Не допустіть наяву розладів, які можуть дуже плачевно закінчитися.
 • Падаючий вогонь (з неба, наприклад) – значить, загальний осуд, цькування, безсилля перед гнівом більш могутнього ворога. Також мова може йти про заслужену кару.
 • Наснився Олімпійський вогонь – вас чекає неодмінна перемога!
 • Вогні міста згідно сонником обіцяють удачу, веселощі, спокуса.
 • Бачити уві сні воду і вогонь разом – означає, чуттєву любов та гарачі почуття, що спалахнули.
До чого сниться вогонь - сонник вогонь
До чого сниться вогонь – сонник вогонь

Тепер Ви знаєте до чого сниться вогонь, але як побороти нічні кошмари? Згідно з уявленнями гештальтпсихології всі персонажі і атрибути сну – це частинки нашої душі: наші якості, переживання, надії й прагнення. Якщо вступити в контакт з будь-яким з образів сну, можна багато чого довідатися про себе, а заодно позбутися від нічних кошмарів. Метод називається “Рольова гра”, або психодрама.

Виберіть найбільш лякаючий і сильний елемент сну, наприклад, у нашому випадку вогонь. Тепер перетворіться на нього, відчуйте його енергію і силу. Скажіть собі: “Я вогонь” – і опишіть, який ви і чого хочете. Вправу потрібно робити в спокійному, медитативному темпі, немов прислухаючись до себе. Результати можуть бути несподіваними, але головне – ви зможете інтегрувати страшну стихію, зробити її мирною або залишити за собою цю силу.

Залишити відповідь