• Категорія запису:Сонник
 • Час читання:3 хв. читання
Ви зараз переглядаєте ДО ЧОГО СНИТЬСЯ ВЕСІЛЛЯ – НАЙПОПУЛЯРНІШІ СОННИКИ

Церемонія одруження – подія яскрава, очікувана, бажана. Разом з тим, клопітка, метушлива та хвилююча. Це якщо справа стосується події, що відбуваються наяву. Інша справа наші сни, адже до чого сниться весілля відразу не зрозуміло, у снах все може бути поставлено з ніг на голову. Те, що відбувається в них може не вміщатися в звичні рамки, не мати логічного пояснення.

А якщо врахувати, як розшифровують сновидіння різні тлумачі, картинка і зовсім складається кумедна. Відразу видно – хлопці не домовилися, тому і передбачення вийшли діаметрально різні. Спробуємо розібратися в їх пророцтвах і дізнатися, до чого сниться весілля з точки зору кожного з них.

До чого сниться весілля за сонником Міллера

Склав його американський психолог Густав Хіндман Міллер, який вважав, що в сновидіннях людині надсилається прихований код, зашифрований ключ до дії. Залишилося тільки правильно витлумачити його. Праці Міллера популярні з кінця XIX століття і до цього дня.

Читайте також: ДО ЧОГО СНИТЬСЯ РИБА – СОННИК, ТЛУМАЧЕННЯ Й ПРИКМЕТИ

До чого сниться весілля
До чого сниться весілля

Щодо церемонії одруження у автора є безліч інтерпретацій, які ми зараз розглянемо. Отже:

 • якщо наснилося весілля, причому власне – це до подолання перешкод, позбавлення від тривог і ознаменування початку смуги везіння.
 • незаміжня дівчина, яка таємно вінчається – попередження про те, що вчинки її засуджують;
 • прийняти пропозицію руки і серця – бути на правильному шляху, а означає, що попереду визнання і схвалення оточуючих;
 • невдоволення батьків на торжестві – їх реальне несхвалення вибором доньки або сина;
 • невірний наречений, зв’язує себе узами шлюбу з іншою – порожні турботи і безпідставні страхи;
 • бачити себе вже одруженим уві сні – сумна ознака;
 • побачити на своєму весіллі людини в жалобі – провісник нещастя в шлюбі, а перебувати в чорних шатах на торжестві у інших людей – до хвороб або неприємних сюрпризів.

До чого снить весілля за сонником Фрейда

Австрійський психоаналітик наділяв сновидіння прихованим змістом, проводив паралелі з вільними асоціаціями. У підсумку створив працю, яка стала популярною відразу і зберегла свою затребуваність досі.

сонник весілля
До чого сниться весілля

У дідуся Фрейда значення сну про весілля може бути пов’язане з сексуальним посилом, що доволі очікувано.

 • Власне одруження – це швидкий сюрприз, сенс якого автор пропонує розшифровувати самостійно.
 • Перебувати гостем на весіллі – ознака приємного гармонійного сексу, але якщо «глядач» незайманий, то чуже весілля означає його невпевненість і страх перед статевими стосунками.
 • Побачити уві сні весілля, але не бути присутнім на ньому – означає отримати приємні новини.
 • Фрейд цікаво трактує значення сну про наречену з гендерної (статевої) приналежності. Якщо дівчина бачить себе нареченою, то сновидіння передбачає примирення, налагодження та визнання відносин, а для чоловіка побачити наречену уві сні означає швидку розвагу, яка нічого не передбачає.

До чого сниться весілля за сонником Ванги

Болгарська ясновидиця та віщунка тісно пов’язувала сновидіння з долею, внутрішнім світом. А також наділяла їх значенням в загальнолюдському масштабі. Сонник Ванги був складений на підставі її тлумачення сновидінь, користується величезною популярністю не тільки на батьківщині пророчиці, а й далеко за її межами.

До чого сниться весілля
До чого сниться весілля
 • Бути на власному весіллі – це переломний момент в житті, прийняття важливого рішення.
 • Гуляти на одруженні в якості гостя – комусь із близьких знадобитися ваша допомога.
 • Вінчання означає міцний духовний союз, сімейне благополуччя.

До чого сниться весілля за сонником Цвєткова

Прославлений сонник письменника Євгена Петровича Цвєткова побудований на теорії асоціативності. Автор вже більше 25 років досліджує природу снів і наповнює образи сновидінь змістом і призначенням. Одночасно з вивченням окультних наук і письменством, Цвєтков має ступінь доктора фізико-математичних наук. Його тлумачення сну про весілля найтрагічніше і сумне: бачити себе нареченою – до розчарувань, нареченим – до смутку.


Тлумачити сни беруться віщуни й ворожки, вчені мужі й люди творчі. Їх висновки не можуть бути не пов’язані з їх світоглядом, напевно, тому їх передбачення так різняться. Ми ж беремося припустити, що якщо вам наснилася весільна сукня, то вам варто грати власне весілля.

Залишити відповідь